niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sale na wesela, kamerzyści, lekarze, zespoły...

Wyjątkowo jak na mnie założę sam jakiś temat.

Zastanawiałem się dlaczego powtarzają się cały czas te same tematy. I chyba wiem dlaczego. W większości (choć oczywiście nie całkowicie) tworzone są przez samych zainteresowanych.
A jeśli ktoś chce dowiedzieć się prawdy - niech po prostu zapyta znajomych. Nie zdarzają się tu zazwyczaj opinie osób nie związanych w jakikolwiek sposób z danym: kamerzystą, salą, lekarzem itd.
Zazwyczaj piszą to albo przyjaciele albo zajadli wrogowie tychże osób.
A i tak na koniec zazwyczaj kończy się to rzucaniem inwektyw. Czasami czytam tu opinie na temat pewnych miejsc, tudzież osób i nie koniecznie się z nimi zgadzam (a to nawet mało powiedziane), a proszę mi wierzyć że zarówno z lekarzami jak i szeroko pojętą branżą rozrywkową mam do czynienia.
Tak więc - jasne że po to jest to forum aby wiedzieć więcej o pewnych sprawach, ale nie traktujmy tego jak pole do rozgrywki pomiędzy konkurencją tylko po prostu wyrażajmy bardziej przemyślane opinie.
Bo forum zejdzie na psy. Niestety.

PS Mam nadzieję że wyjątkowo nie polecą żadne głupie teksty tylko rozmowa będzie się odbywała na argumenty.

Czego i sobie i Wam życzę

POZDR

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale na wesela, kamerzyści, lekarze, zespoły...

witam !!! masz całkowitą rację. Te forum to głownie pytania o salę na wesele zespół czy kamerzyste jak również o polecenie dobrego lekarza. Tak nie powinno być. Jednak wydaje mi się że te tematy zaczynają osoby które niedawno zapisały się do tego forum. Najlepiej byłoby wytłumaczyć że jeśli ktoś zakłada temat to niech najpierw sprawdzi w archiwum czy takiego nie było już wcześniej. Sądzę jednak że nie uda się nam tego powstrzymać a co robić to nie wiem może ktoś inny ma pomysł... Pozdrawiam

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale na wesela, kamerzyści, lekarze, zespoły...

Takze sie zgadzam z przedmowca. Przydalby sie jakis regulamin tego forum, jakas netykieta.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale na wesela, kamerzyści, lekarze, zespoły...

A to wszystko dlatego,że nie ma administratora a jeżeli jest to chyba śpi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale na wesela, kamerzyści, lekarze, zespoły...

ale trzeba coś z tym zrobić ... jakie pomysły macie???

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale na wesela, kamerzyści, lekarze, zespoły...

Ruszyc sie od komputera, pojezdzic, podzwonic, popytac znajomych i poszukac na forach "weselnych". Po za tym ludzie masowo biora teraz sluby (wyz demograficzny) wiec znalezienie dobrego "kompletu" weselnego (sali zespolu itp) graniczy z cudem, co za tym idzie trzeba sie naprawde naszukac, zeby cos wyszukac, a jak sie komus nie chce szukac (nawet na 4lomza) - to na forum mnoza sie takie tematy, jak grzyby po deszczu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sale na wesela, kamerzyści, lekarze, zespoły...

Ta netykieta obowiązuje na wszystkich forach - zanim zaczniesz temat, użyj wyszukiwarki, przeszukaj archiwum. To samo dotyczy pisania jasnymi, krótkimi zdaniami, bez błędów (w miarę możliwości). I BEZ WIELKICH LITER. To podstawy, o których nie wszyscy wiedzą, bądź nie chcą wiedzieć.

Poza tym, a propos tematu, nie jest prawdą, że wypowiadają się albo ludzie rodzinnie związani z lekarzem/kamerzystą/właścicielem sali, lub ich konkurencja. Ja sama wiele razy wypowiadałam się na te tematy a nie jestem związana ani z jednymi ani z drugimi. Po prostu korzystałam z usług, więc podzieliłam się doświadczeniem.

To forum nie ma dobrego opiekuna. Tolerowane są wyzwiska, bluzgi, powtarzanie tematów. A wystarczy wziąć przykład z innych forów, np. forum gazety wyborczej, gdzie obraźliwe posty można zgłosić do usunięcia (i są one zazwyczaj usuwane), a posty które są powtórką są przenoszone do jednego wspólnego wątku.

Panuje tu bałagan. Istny śmietnik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org