niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
czy prezydent choinski to ślizgacz?

pytanie jak w temacie, czy jest ślizgaczem obuwniczym, czy może łyżwiarzem? pytam, bo nie widziałem łyżew na jego stopach, a gość z takim zachwytem opowiada na temat tego dziurawego lodowiska w centrum Łomży i tak się zastanawiam, czy on tam w ogóle użytkuje tę taflę, czy jedynie wstęgę przecinał?

P.S. zaznaczam, że w temacie "pierwszego absolwenta drzewnej" jestem tendencyjny, gdyż degradacja edukacji, jaką uprawia w naszym pięknym mieście powoduje u mnie skoki ciśnienia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy prezydent choinski to ślizgacz?

grzyba się po prostu lęka i nie chce wypożyczyć łyżew...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy prezydent choinski to ślizgacz?

No ale nagrody za to jeszcze dostaje ,trzeba się umieć rządzić proszę państwa.Za ruinę szkoły drzewnej tyle ha , oj bedzie komu dzielić . To co się dzieje w Radzie miasta ,że tak tym wszystkim oburzony szczególnie pan radny Borusewicz ,a gdzie pan był pan do tej pory ?Wyjaśnienie umorzenia podatków też pan radny zapowiadał ,a ludzie już zapomnieli i się rozeszło po kościach.Czas leczy rany prawda?Może jako wyborcy doczekamy się w końcu tych wyjaśnień

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy prezydent choinski to ślizgacz?

gdyby choć jeszcze potrafił mówić poprawnie po polsku...........

atikoo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy prezydent choinski to ślizgacz?

to zwykly przydupas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy prezydent choinski to ślizgacz?

Pan Choiński niestety do najmądrzejszych nie należy. Nie dość, że nie zna przepisów i na temat oświaty wie mniej niż przecietny nauczyciel, to jeszcze udaje mądrego. Obie te sprawy czynią z niego nieodpowiedniego człowieka na nieodpowiednim miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy prezydent choinski to ślizgacz?

na jego miejscu wrocilbym do swojego zawodu nauczyciela fizyki w gimnazjum, choc i w tej dziedzinie sie za bardzo nie wykazuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy prezydent choinski to ślizgacz?

tesciowa, akurat BorYsewicz jest ok.. i BYL.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy prezydent choinski to ślizgacz?

Być może,jest ok,ale ja dobrze pamiętam co obiecał wyjaśnić publicznie i niech nie udaje teraz zaskoczonego w końcu ma dostęp wcześniej do dokumentów .Jeśli jest ok to powinien się teraz wywiązać ze swoich obietnic wyborcom pan radny Borysewicz,to nie ja to wymyśliłam tylko on sam wypowiadał się na stronie 4 lomza,a więc czekamy na odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy prezydent choinski to ślizgacz?

a może ma dużą stopę (teraz to i może życiową też..) i łyżew brak... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org