czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

jw

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

pieniadze ;>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

Autor ma nick wszechwiedzący więc zakładając ten wątek powinien się wypowiedzieć, ale pewnie nie ma zdania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

Kobieta !!! :)

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

dominuje ta osoba ktora ma wladze i pieniadz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

ale janek zawsze ma

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

Uuu trudne pytanie.
Temat dobry do dyskusji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

jak by nie było to i tak facet zawsze przygniecie babe hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

z dawna dawnego wiadomo że kobieta jest szyją a facet głową a wiadomo kto kręci głową ;)

Możecie się obrażać ale to my kobiety wami rządzimy nawet jak wam się wydaję że to wy podjęliście decyzje to się mylicie, nie mówię tu o tyranach w rodzinie gdzie kobieta się ubiera pod dyktatem męża i nie ma prawa się odezwać nie zapytana, a są takie rodziny oj są ;(
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

na ziemi dominuje gówno...
głupi temat wałkowany tysiące razy, nudy na pudy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

janek no co ty,ty nie dominujesz na ziemi(chodzi tu o te twoje''gówno" którym jesteś)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

gdyby kobiety rzadzily facetami to zycie skladalo by sie tylko zwyrzucania smieci i mycia naczyn. kobiety rzadzic facetami to moga w toplesach a kobiety lubia disko wiec jak chcecie rzadzic to szukajcie poklaskow u takich wlasnie typow ktorzy w nutach disko placza jak serce zlamane jak odeszla i niewrucila. i jak skrzywdzila serce. ktorys tu zuzytkownikow mial dobre motto na opisie swym...ze kobeita powinna byc dama na salonach a dziwka wlozku.;]

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

Nie rozumiem pytania.... Na ziemi, czy na Ziemi? Na ziemi to kobieta raczej nie da rady ;) A na Ziemi, proponuje przejrzec listy najbogatszych ludzi oraz ilosc mezczyzn/kobiet na najwyzszych stanowiskach w polityce. Przykro mi drogie Panie... Mozecie sie obrazac ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

jak tak dalej bedziecie postępowac, dopadnie WAS SEKSMISJA drodzy panowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

Niestety faceci dominują. Niestety bo to kobiety są rozsądniejsze i pewnie świat by trochę inaczej wyglądał gdyby rządziły. A tak to nasza dumna męska rasa zajmuje się bzdetami typu religia, ideologie, wojny itp. bezsensy zamiast zrobić coś konstruktywnego. Efekty widać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

Zgadzam się Zenku:)

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

Proponuję przejrzeć listy zatrudnionych w przedszkolach i szkołach - to panie wychowują przyszłe pokolenia najbogatszych, polityków i osobników na stanowiskach. I co?? ;P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

panie też w burdelach dominują i co z tego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

A panowie w pijalniach, spelunach i mordowniach...:)

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

Zapytaj feniministki

Łomża Guerillas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

> Autor: Jan_Serce (---.elomza.pl)
> Data: 19-01-08 00:05
>
> panie też w burdelach dominują i co z tego?

Burdele to też wymysł facetów niestety. Panaceum dla nie nieudaczników i trolli, którzy nie potrafią albo znaleźć kobiety albo jak już znajdą to są tak kiepskimi kochankami, że chodzą na dziwki by się nie ośmieszać :] Jakby nie patrzeć to kobiety rodzą nowe pokolenia, wychowują je, opłakują w razie śmierci, opiekują się w razie choroby. Faceci nabierają lat ale mentalnie zatrzymują się na poziomie piaskownicy i wojenek o grabki - co potem przenosi się na inne sfery życia. Wojenki, ambicje, skakanie sobie do oczy, fontanny testosterony i generalnie żenada.
Szanuj kobiety człowieku, bez nich byłoby piekło na ziemi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

Pijalnie? .... speluny? ..., Gazelko, to z czyms mi sie jeszcze kojarza, ale mordownie? A co to takiego? Czyzby to jakas nowa instytucja w moim miescie, gdyz nie pamietam takowych za moich czasow ...:D.

Wracajac do tematu, dodam mala ciekawostke – tu, w Stanch, chyba ze az 70% kapitalu (jesli nawet nie wiecej) znajduje sie w rekach ... kobiet. Taaak, tak, panowie – kobiet!
A skad to taka anomalia? A to proste – po prostu kobiety zyja dluzej i biorac pod uwage to, ze najwiecej kapitalu gromadzi sie juz w podeszlym wieku i po smierci meza zwykle caly majatek przechodzi tu na zone, no i stad to niby taki dziwolag.
Pozdrawiam, wychu

PS. Hej, jak tam te grzybki, Gazelko? Jeszcze 'w obrocie'?
Smacznego!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

zeneksaper, a co panie w burdelach nie dominują? prawdy nie napisałem? to że ty używasz tylko własnej ręki bo cię nie stać to możesz se pisać:) jeśli nawet burdele wymyślili mężczyźni, to chyba też o czymś świadczy:))) kobieta nic by nie urodziła bez pomocy wydatnej mężczyzny, kobieta wychowuje dzieci bo facet w tym czasie rządzi, a co do opłakiwania to raczej uniwersalne... Nie wiem czy ten tekst, szanuj kobiety to do mnie, chyba nie bo dlaczego miał byś pomyśleć że tak nie jest...
a tak po za tym to schyl się do miecza:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

KOBIETA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

Mordownia-drogi Wychu:)-to bar, w którym panowie trudzą się niezmiernie pijąc hektolitry piwa ....piją, piją, piją (nie wiem gdzie im się to mieści!),a tak się przy tym umęczą, umordują, że potem na własnych nogach ciężko im dotrzeć do domu.:)))

A grzybki jak najbardziej są i jakoś końca nie widać. Może się mnożą?
Cóż tam słychać w wielkim świecie? Lepiłeś już bałwana? U nas pogoda iście wiosenna. A zamiast śniegu deszcz.
Gorące pozdrowionka:)

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

Jan_Serce, pocieszny jesteś ;) Każdy sądzi wedle siebie więc tekst o ręce wiele o Tobie mówi, dlatego nie dziwię się, że wspominasz o burdelach, to wiele wyjaśnia. Ale nie martw się może kiedyś jakaś dobra kobieta Cię przygarnie i dasz odpocząć spracowanym dłoniom.
Kobieta może urodzić bez pomocy faceta, choćby metoda in vitro się kłania.
Facet rządzi? No i właśnie widać jak rządzi, wystarczy wiadomości pooglądać. Niestety najczęściej faceci mają mentalność jaskiniowca i kierują się przekonaniem typu "kto nie z nami ten przeciwko nam". I kolejna debilna wojenka gotowa, normalnie są powody do dumy :]
Z tym mieczem to może wyjaśnij o co chodzi, nie każdy w bramach stoi i ziomspikiem obraca na codzień.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

zeneksaper, już tak się z tej ręki nie spowiadaj i nie odwracaj kota ogonem:))) kobieta może urodzić bez pomocy faceta? to ty chyba byłeś tak poczęty, przez jajeczkowanie...:))) innym potrzebne jest nasienie:)))
Tak tak facet rządzi, przyznałeś, dzięki:) a jak to już załóż o tym inny wątek...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

Panie Janie ;) Z niczego się nie muszę spowiadać, tym bardziej Tobie, tym bardziej, że nie ja wyskoczyłem z ręką, nie mi chleb na myśli :] Kobieta może urodzić bez pomocy faceta, polecam zaczerpnąć nieco wiedzy o świecie, klapki z oczy ściągnąć, wiedza naprawdę nie boli. Faceci rządzą ale to tak jak z muzyką - rządzi disco i inne polo tylko co z tego ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

Dzięki Gazelko za ‘oświecenie’ mnie i to w tak elokwentnym stylu (a widzisz jaki jam laik w tych sprawach?). Bo przyznam, że już obawiałem się, że to mogła być jakaś kobieca aluzja do czegoś z dziedziny ... buduarow(?) ...:))).

Zazdroszczę Ci po trosze tych grzybków, bo te kilka słoiczków prosnianek(?) i zielonek, które udało mi się ukraść z lokalnego lasu to już dawno di...i wzięli ..:D.
U nas też pogoda wprost wiosenna, tzn. aż do dziś, bo właśnie teraz będziemy przez kilka dni w strefie mrozu. Ale to żaden dziwoląg – takie zwykle u nas te całe zimy – coś jak marzec w kraju. A po drugie wykombinowałem se już taką ucieczkę od tego zimowego marazmu – po prostu wkrótce zmykam na kilkanaście dni do wnuka do ‘ciepłych krajow’.

Pozdrawiam także cieplutko,
wychu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

No nie mam niestety możliwości Wychu, by Cię zasilić moimi zasobami. Ale dzięki tym naszym pogaduszkom zawsze jak jem grzybki to Cię cieplutko wspominam. Dlatego jak będziesz w tych "ciepłych krajach" nie zapomnij pomyśleć o mnie i porób troszkę zdjątek. Tak przyjemnie jest oglądać świat z perspektywy Twojej "migawki":)))

Pozdrowionka z nieco przyprószonej śnieżkiem Łomży.

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

Fotki jakies se zyczysz, Gazelko?
Hmmm ... niestety, jakiekolwiek te z cieplych krajow to zazwyczaj w gronie rodzinnym i jakos nie idzie ich tu wtykac.
Ale! ... 'so happens' tydzien temu zamiescilem kilka zdjec na innym forum, w watku: 'Miejsca, ktore warto zobaczyc'.
Zamieszczam tamten moj post tu w calosci, wlącznie z fotkami, majac nadzieje, ze moze jedna lub dwie 'wpadna Ci w oko'.
Pozdrowka, wychu

Jednym z ciekawszych miejsc, i to tak niemal że ‘pod nosem’, jest ta skarpa w Weehawken, NJ, naprzeciwko ‘Midtown Manhattan’ i zaraz obok Lincoln Tunnel. Naprawde idealne to miejsce na robienie fotek panoramy Manhattanu i Zatoki Nowojorskiej.
Dziś właśnie z okazji takiego jedynego w historii spotkania sie trzech stateczków lini Cunard: QE2, QM2 i Queen Victoria na powyzszej Zatoce, a takze na prośbę mego wnuka napstrykałem tam kupę zdjęć i tak dla ilustracji kilka tu załaczam (mając przy tym nadzieję, że to nie będzie przyjęte za jakieś zaśmiecanie).

http://picasaweb.google.com/zalomza/ManhattanSkylineOdStronyNJ?authkey=oNQArH57xbA

(najlepiej się to ogląda w 'slide show')


PS. Przepraszam autora tego watku za takie ' male odchylenie' od tematu.:D
Ale z drugiej strony - czyz nawet ten post, sam przez sie, nie jest juz dobitnym dowodem tego kto tu dominuje? Czyz my mezczyzni (wczesniej czy pozniej) nie spelniamy kazdego z Ich zyczen?...:))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

nic sie nie stało;D ja oczywiscie wiem ze to męzczyzna dominuje,przeciez kazdy to wie:)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

Dzięki Wychu- piękne zdjęcia. Naprawdę bardzo mi się podobają.
Pozdrawiam serdecznie:)

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

A wiec oto kilka nastepnych, Gazelko, i tak trochu z innej beczki, bo cosik zauwazylem w jednym z Twych postow jakgdyby jakas nostalgie za tym bialym puszkiem..:D.
Niestety, ale musialem siegac po to az trochu wstecz, bo obecnie u nas takze to ani, ani takiego czegos.

Pozdrowka, wychu

http://picasaweb.google.pl/zalomza/FrolickingInTheSnowWinter2006?authkey=4YqUUq-hP0Q



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto dominuje na ziemi?kobieta czy mężczyzna?

Niedługo to na Islandię trzeba będzie się wybrać, by zobaczyć śnieg. Najbardziej podoba mi się zdjęcie z gałązkami tworzącymi tunel:))) No i pieski cudne...
Dziekuję przyjacielu "zza wody"...

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org