wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ciekawostki z PWSIiP Poznańska

Mam pytanie do tych, którzy studiują poza Łomżą.
Ostatnio słyszałem, że weszły nowe legitymacje chipowe.

Na PWSIiP obowiązują nadal tradycyjne książeczkowe legitymacje studenckie, czy to oznacza, że są one nie ważne? Ktoś zna może szczegóły?

Druga sprawa, czy udało wam się wybronić w sytuacji, kiedy pół grupy nie idzie na zajęcia bo w tym wypadku Pani wykładająca dany przedmiot stwierdza, że za tydzień mają przyjść tylko osoby zagrożone lub nie te które nie pisały jakiegoś zaliczenia.

W umówionym terminie stwierdza, że Ci co mieli zaliczone to jednak powinni być i pisać kolejne kolokwium a jak ich nie ma to gała.

I teraz pytanie, czy dziekan lub pro dziekan ma jakiekolwiek wpływ na decyzję wykładowcy? I czy ta szkoła z bożej łaski będzie wreszcie szanowała studentów czy tylko brała za wszystko pieniądze?

Czy jedyną alternatywą jest pociągnąć z bańki takiemu wykładowcy za robienie ludziom świństwa?

Ciekawi mnie bardzo jak to jest z wami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawostki z PWSIiP Poznańska

legitymacje ksiazeczkowe od stycznia sa nie wazne
np. jadac autobusem na ulgowym bilecie jak okazesz ksiazeczkowa legitymacje to tak jak bys jej wogle nei mial...

od stycznia tylko chipowe legitymacje obowiazuja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawostki z PWSIiP Poznańska

Propo legitymacji to w mojej szkole była wymiana. Dostałem taką samą, czyli książeczkową, która rózni się od starej tekstem dotyczącym ulg za przejazdy umieszczonym nad pieczątkami. Czyli legitymacje książeczkowe nadal będą ważne pod warunkiem, że będą posiadały nową formułę dotyczącą zniżek na przejazdy. Pozdrawiam i życze powodzenia na kolosie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawostki z PWSIiP Poznańska

Ja ropwniez przylaczam sie do pytania, poniewaz slyszalem ze legitymacje studeckie beda wymieniane na tzw plastiki cos w rodzaju dowodu osobistego, jednak w tej naszej glupiej szkole nie mozna sie niczego dowiedziec, nikt nic nie wie....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawostki z PWSIiP Poznańska

Legitymacje książeczkowe są ważne pod warunkiem, że mają zmienioną formułe dotyczącą ulg tak jak pisał o tym "artooro"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawostki z PWSIiP Poznańska

"Poświadcza uprawnienia do 50% ulgi przy przejazdach środkami komunikacji miejskiej, a także uprawnienia do korzystania - do ukończenia 26 roku życia - z ulgowych przejazdów środkami publicznego transportu zbiorowego autobuskowego i kolejowego na podstawie odrębnych przepisów"
W/w cytat z nowej(starej) legitymiacji, ktory jest nad pieczatkami.Z czyms takim ksiezeczkowa legitymacja jest wazna.

pozdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawostki z PWSIiP Poznańska

co do samej szkoły...
To faktycznie wykładowcy mają dziwne nastroje, i niestety trzeba się z tym liczyć...
A dziekan czy też jak się każą nazywać dyrektor instytutu.... :/ to ma w d... wszystko... łaskawie podpisuje indeksy po sesji...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawostki z PWSIiP Poznańska

Autor: porez (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15-01-08 13:53

co do samej szkoły...
To faktycznie wykładowcy mają dziwne nastroje, i niestety trzeba się z tym liczyć...
A dziekan czy też jak się każą nazywać dyrektor instytutu.... :/ to ma w d... wszystko... łaskawie podpisuje indeksy po sesji...

--------------------------------------------------------

Zastrajkujmy !

Proponuje strajk głodowy, potem się ustali ilu będzie głodowało.

Bo jak na razie to w naszej szkole obowiązuje powiedzenie żywcem zaczerpnięte z "Chłopaki nie płaczą", "... jeszcze by pomyśleli, że my tu jesteśmy dla nich ... " wypowiedź dyrektora wyższej szkoły muzycznej.

Myślę, że tak samo jest i na PWSIiP a przynajmniej na TŻ, nie wiem jak jest na innych kierunkach.

A propo TŻ, jak idzie płacenie 900 zł za warunki? Ilu z wam po zagrywce Pani Sienkiewicz będzie miało nowe warunki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawostki z PWSIiP Poznańska

teraaz będą walić warunki jeden za drugim bo przecież szkoła ma mało pieniążków... a budować się buduje...
na informatyce też tak jest... ja tam to p***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawostki z PWSIiP Poznańska

na zarzadzaniu tez nie wesoło chociaz zdazaja się wyjątki pozatym totalna klapa he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawostki z PWSIiP Poznańska

A nie macie "swojego" forum uczelnianego żeby tam wywlekać takie paprochy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawostki z PWSIiP Poznańska

do 1 kontroli mozecie jezdzic na ksiazeczkowych :D pozniej pewnie zmienicie zdanie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawostki z PWSIiP Poznańska

Autor: Hek (87.119.16.---)
Data: 15-01-08 21:23

A nie macie "swojego" forum uczelnianego żeby tam wywlekać takie paprochy?

---------------------------------------------------

Chyba nawet takiego forum nie ma.

Dobrym powodem żeby robić to tu jest chociażby to, że więcej osób tu zagląda.
To da niektórym może do myślenia.
Chyba lepiej wiedzieć w co się można wpakować, niż się wpakować w coś co nie będzie nam odpowiadało i potem żałować?

Nie uważasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawostki z PWSIiP Poznańska

Forum jest! Tylko troszkę martwe.: http://studenty.glt.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org