sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie kupić suplementy?

witam
zastanawiam się gdzie można w Łomży kupić suplementy i odżywki
dzięki za pomoc
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

w necie będzie najtaniej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

Oczywiście , że na ul.Krótkiej w Body Shopie
Ceny niektórych produktów identyczne z tymi w necie, ale napewno najtaniej w Łomży.

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

Na ulicy Dmowskiego w siłowni Zibi. Właścieiel jest kulturystą więc osobiście ci bardzo dobrze doradzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

Zbyszek nie jest żadnym kulturystą, tylko ciężarowcem, przynajmniej kiedyś startował w zawodach, nie wiem jak teraz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

sklep.fbb.pl najtaniej najwiekszy wybor sam tam kupuje wszystko a na krotkiej nie maja trec'a a ta firma ma najlepsze produkty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

Jest teraz moim trenerem narazie ma troszke przerwy ale niedługo może znowy będzie startował i na suplementach zna się bdb wkońcu już 25 lat się tym zajmuje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

W siłowni relax na dmowskiego u Jacka dostaniesz fachowe doradztwo, mają duży wybór odżywek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

zybi startował też w zawodach kulturystycznych,ma dobra połke odżywek,podobnie jak w relaxie i tam na krotkiej sprawdz po prostu gdzie ci najbardziej pasuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

taaa, na Krotkiej, potwierdzam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

hmmn ... ;) polecam sklepy internetowe... =]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

BODY SHOP Na ul.Krótkiej !

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

Trec to najgorsze badziewie jakie moze być i nie zaliczałbym tego do odzywek, wiec nie ma sie co dziwic ze nie ma go na krotkiej.

polecam BODY SHOP !!!

najlepszy wybór odżywek w Łomży, najtaniej, rzeczowa i fachowa obsługa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

Siłownia Zibi i bez gadania jest tam tylko najlepszy towar i doświadczona osoba która Ci dobrze doradzi!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

urzad skarbowy trec jest b. dobry, jednak wszystko zalezy od organizmu, tak samo jest z olimpem ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

W Zibim dalej przewazaja odzywki z OXYgen ? I jakie jeszcze sa firmy?
To nazywac najlepszym towarem?

spoko spoko ;)

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

Polecam sprawdzony sklep www.twoje-odzywki.pl
Codziennie jakieś promocje więc warto zaglądać!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

Najtańsze odżywki są w PERFECT BODY CENTER ul. Wyszyńskiego przed biedronka!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

Najlepsze Suple znajdziesz na http://burneikasports.com/ polecam rocket fuel i double blasta, urośniesz w oczach. Nie ma lipy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

ja biore na Wyszynskiego jest ok ktos pisze ze trec to najgorsza firma trzeba miec troche pojecia na ten temat ja uwazam ze to czolowka po HI TEC DIMATIZE ale chyba niema odzywek takich jak niektorzy mysla ze brac i 15 min cwiczen trzeba jechac ostro min godz a nawet 2 Trec jako chyba jedyna firma produkuje glutamine w peptdzie a jest to wazny aminokwas na noc moze sie myle moze jest ktos jeszcze kto produkuje to

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

na Wyszynskiego niektore odzywki ma tansze jak w necie przynajmniej ja mam tak ,no fakt ok 300zl tam na miesiac zostawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

andre695 ja też tam kupuje i zawsze upust mam, i taniej wychodzi niż na necie brać!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

na Wyszyńskiego jest duży wybór, najtaniej. sprzedają też w necie na allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

A ja polecam Aktywne-życie ul.Bema 1B

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

www.muscle-shop.pl i jest możliwość odbioru w sklepie na Wyszyńskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

Wydało się ilu mamy pakierów:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

witam
kupić suplementy możesz w wielu sklepach ale ja jestem zwolennikiem internetu. Ja zaopatruje się tu http://kulturystyka.info.pl i nie muszę nigdzie chodzić ani szukać sklepów. Mają duży wybór i dobre ceny. Ja nie miałem z nimi żadnych problemów a towar miałem w kilka dni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

W sieci. Najtaniej i największy wybór. no i nie trzeba wychodzić z domu ;) Ja ostatnio zakupy robiłam na http://maxisuplementy.pl/ dostawa bez problemu, także wszystok ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

Ja kupuję zdrowe napoje i soki w http://zielonyspichlerz.pl/napoje-soki-syropy Np. sok z akai , sok z rokitnika czy sok żurawinowy niesłodzony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

Człowieku kto kupuje takie pierdoły... Suplementy/odzywki to raczej ma na myśli białko/kreatyna itd. A nie sok z żurawiny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

A nie lepiej po prostu wejść w internet i znaleźć dobre suplementy? Warto zajrzeć na http://katowice.naszemiasto.pl/artykul/piperyna-6-kg-w-miesiac,3485014,art,t,id,tm.html gdzie piszą chociażby o Piperynie. Myślę, że to najlepszy sposób na znalezienie sklepu z suplementami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

Zależy na co te suplementy. Ja staram się unikać suplementów jak tylko mogę. Sporo osób pisze, że bierze suple na odchudzanie. Ja myślę, że to słaby pomysł, bo można skorzystać np z http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3788543,olej-kokosowy-100-bio-extra-virgin-tloczony-na-zimno-gdzie-kupic-wlasciwosci-opinie,id,t.html i odchudzać się zdrowo i smacznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

hej,
ja Ci polecam dobry sklep www.odzywki.sklep.pl mają dobre ceny i dają gratisy do zamówien, no i przesyłka szybko w miare dotarła. Na necie masz tańsze ceny wiec po co w stacjonarnych szukać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

Po to zeby długo nie czekać?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

A jakie polecicie na co dzień?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić suplementy?

Polecam witaminy z grupy B - są bardzo istotne dla organizmu, ponieważ koją nerwy, dbają o prawidłowy metabolizm, poprawiają przemianę materii i poprawiają zdolność koncentracji.

Szczególnie duże znaczenie ma witamina B12 o czym możecie sobie poczytać tutaj:
witamina b12 niedobór
Witamina B12 uczestniczy w wytwarzaniu czerwonych ciałek krwi (przeciwdziała niedokrwistości) i tworzeniu otoczki mielinowej ochraniającej komórki nerwowe. Wpływa na przemianę materii, wzrost, pracę mięśni, ułatwia przemianę żelaza, tłuszczu, pobudza apetyt. Wpływa na prawidłową pracę układu nerwowego i rozrodczego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org