niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
policja

Czy wie ktoś może coś na temat 3 wozów policyjnych które koło 20 kręciły się koło dworca PKS, a raczej jeździły jak szalone w kółko??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Testowanie nowych radiowozów :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

jak zwykle,pojebało ich:)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

a co jakies radiowozy nowe na miescie sa ???
jaki auta???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Szanowni Panowie pewnie szaleli bo nie dostali za free kawy w mc :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

"Psy jeban* sku***yny czaja sie za rogiem" ;d;d;d;d

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

ostatnio golf III ciemno zielony jezdzi po lomzy z kamera za przednia szyba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

golf III? :|
to jakaś masakra jest...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Ja slyszalem ze nissan Primera

4lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

ta nissan primera a BI i z ekranikami jeszcze w zaglowkach z tylu no lux napewno gliniaki hehehhe bo ich na to stac :PPPPPP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

ketler dlaczego to ciebie tak interesuje? :))))))))))))))) zbierasz "okruszki" :))))))))))

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

gruby, to jakis posraniec, dzieciuch, powyzywał policje i ma radoche, buntownik od siedmiu boleści...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

jan-sece to jakis idiota do wszystkich sie uruje a nie ma nic madrego do powiedzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Tutaj prawie wszyscy z przedmówców gów... wiedzą. Ale tak poczytać i się pośmiać z tego co dzieci wypisują jest nawet nieźle. Fantaści 3majcie się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

ml, ty też widze dużo napisałeś ale czy mądrze... też jesteś buntownikiem?, policja cię mocno skrzywdziła i twoją rodzine?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Mlody gniewny nie majacy w ogole pojecia o zyciu... ;) Dorosnie-zrozumie,a na razie jezeli mu to sprawia przyjemnosc to niech wyzywa :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

janek czy ja cos napisalem na policje albo ze jestem buntownikiem ogarnij sie i zacznij wiecej czytac a nie pisac bo piszesz sam nie wiesz co ... nikt cie na zywo nie slucha szukasz znajomych online ??

co jeden temat masz durniejsze wypowiedzi ... nie ma tematu w ktorym bys sie nie wypowiedzial

daj na wstrzymanie nie masz nic ciekawego do powiedzenia nie mow nic ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

ty nie wypowiedziałeś się w tym temacie, więc po co zabierasz głos? idź mamie się wyżal... może cycka ci da...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Szukali pewną osobę, ale co to kogo interesuje ? w Współczesnej pracujesz że tak ciekaw jesteś ? :) Mondeo po Łomży jeździ a ostatnio w stronę Białegostoku Opel vectra .




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

jan serce pytasz czy go fajtlapo skrzywdzily psy albo rodzine a moze skrzywdzily a wtedy bys sie posral co?bohaterze

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Autor: Jan_Serce (---.elomza.pl)
Data: 10-01-08 08:40

gruby, to jakis posraniec, dzieciuch, powyzywał policje i ma radoche, buntownik od siedmiu boleści...

http://pl.youtube.com/watch?v=Ul9U6ae5meQ obejrzyj sobie Janie. Postaw sie w takiej sytuacji jestes na wyjezdzie za ukochana druzyna psy zaciagaja Cie do autokaru uzywaja gazu i nie pozwalaja otworzyc okien a ty co"uszanowanie panie władzo"?? I obejrzyj ten filmik

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

nie chce mi się oglądać tego filmiku, dzieciarnia w szalikach co tylko rozgląda się żeby coś lub kogoś rozpierdo... powinna dostawać wpierd... prewencyjnie od policji, zawsze będę za policją bo jest po to żeby nam pomagać. A nawet jak kogoś skrzywdził jakiś policjant, to konkretny, a nie cała policja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

gruby
masz jakieś dziwne kompleksy na tym punkcie. czyżby jakieś przykre doświadczenia? widocznie za słabo Ci naje*li

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Jestem za Jankiem i Kiernkiem ,bywałem na meczach , nigdy nie miałem konfliktu z policją . Gruby chyba coś o tym świadczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

No to moze zadzwoncie na policje ze tak na nich mowie;] Niech bedzie tak ja wiem swoje wy swoje bo ne mam ohcoty sie napinac i klocic na forum;p

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

ty tu nigdy nic dłuższego niż dwa zdania nie napisałeś, może to i lepiej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Napisałem poszukaj w archiwum. "szukajcie a znajdziecie..."

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Kiboli , to policja powinna napier...ć na dzień dobry.
Ma za co, kibicować można w kulturalny sposób.
Jak tak rozpiera niektórych energia , to proszę bardzo K -1 znajdziecie godnych siebie rywali, a i widownia bedzię niezła.
Jak idę na mecz to chcę miec pewność , ze któremuś tumanowi nie przyjdzie do głowy rzucanie przedmiotami. Gardło niech sobie ździera jak chce ale na tym koniec. Wszelkie przejawy agresji, wandalizmu niszczyłbym jak robactwo.

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

dokładnie. człowiek chce obejrzeć mecz, a nie słuchać rozwydrzone mordy co poniektórych kiboli. Niech się wydzierają w domu przed telewizorem bo mecz to wydarzenie jak wiele innych i trzeba się zachowywać jak ludzie a nie małpy w klatce którym położą banana przed klatką i skaczą i wyją żeby go zdobyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Jednak te "rozwydrzone mordy" cos znacza. Spojrz nawet na przykladzie stadionu Z18 zawsze po meczu pilkarze podchodza do mlyna(trybuna od rzeki) i dziekuja za doping wlasnie tym rozwydrzonym mordom ktorzy zdzieraja gardlo. Dlaczego??? No odpowiedz

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

i właśnie odpowiedziałeś dlaczego tak jest. jak sam widzisz piłkarze sami prowokują do sytuacji żeby zrobić z widowiska sportowego arenę gladiatorów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Twierdzisz również że policja to **** i nawet na ten dowód pokazujesz na filmiku jak policja bije kibiców (czyt pseudokibiców) niepotrzebnie
Ale powiedz mi jak wyjaśnisz mi te zachowanie:
http://video.google.pl/videoplay?docid=-2645042219406289573
http://video.google.pl/videoplay?docid=-8336870987871774790
http://video.google.pl/videoplay?docid=-296304050208541257
czy nawet z łomżyńskich scen:
http://video.google.pl/videoplay?docid=-1742735597291204630
http://video.google.pl/videoplay?docid=8933882269559713758
http://video.google.pl/videoplay?docid=5318804378240735

I nadal twierdzisz że łomżyńscy kibice są cool i niczemu winni? Pewnie to przez policję - najprościej krzyknąć HWDP i cieszyć się jaki to kibic kozak - lokalny patriota (czyt idiota). Twierdzisz że na stadionie jest spokój - wszyscy siedzą spokojnie/stoją i zachowują spokój? Czasem tylko krzykną gdy padnie gol. Tak nie jest. Bydło, które zachować się nie umie.

Powiedz dlaczego nie może być tak że na meczach nie będzie potrzebna policja. Dlaczego zawsze muszą być szwadrony policji. Na misje pokojowe więcej żołnierzy jeździ niż policjantów na byle głupi mecz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Pewnie, tak krzycza tylko tylko dzieciuchy, debile i pieprzone wrzody na tylku spoleczenstwa -czyli margines przestepczy. Po prostu banda nieudacznikow ktorzy swoje zycie bazuja na krzywdzeniu i okradaniu innych ludzi.

Mowa tu miedzy innymi o pier...nych wandalach stadionowych. Szkoda ze nie skazuje sie takich debili na prace w kamieniolomach. Za niszczenie cudzego albo spolecznego mienia powinni z kilofami drogi budowac.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Macie rację...Ja również jestem tego samego zdania :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Przyjdź jeden z drógim na młyn i powiedz to ludziom z młyna w twarz to zaostaniesz szybko wynagrodzony :D Gruby_ŁKS nie pisz dalej bo z baranami nie ma co gadać tylko człowiek nerwy sobie szarpie. Niech sobie siedzą w swoim internetowym świecie. Jeb*ć was policyjny k**wy!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Rbn tak samo Ty przyjdz na komende i powiedz policjantom w oczy te swoje hasła ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

"Autor: Rbn (---.elomza.pl)
Data: 12-01-08 12:12

Przyjdź jeden z drógim na młyn i powiedz to ludziom z młyna w twarz to zaostaniesz szybko wynagrodzony :D Gruby_ŁKS nie pisz dalej bo z baranami nie ma co gadać tylko człowiek nerwy sobie szarpie. Niech sobie siedzą w swoim internetowym świecie. Jeb*ć was policyjny k**wy!!!!"

Jeszcze jeden dowod, ze trzeba was odizolowac od tej normalnej reszty spolecznestwa. Nikt normalny nie demoluje stadionow i nie bierze udzialu w zadymach.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Autor: MasaViV (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12-01-08 12:27

Rbn tak samo Ty przyjdz na komende i powiedz policjantom w oczy te swoje hasła ;)

A co jestem psem że mam ci to w twarz powiedzieć??

Autor: loosac (---.elomza.pl)
Data: 12-01-08 12:54
Jeszcze jeden dowod, ze trzeba was odizolowac od tej normalnej reszty spolecznestwa. Nikt normalny nie demoluje stadionow i nie bierze udzialu w zadymach.

Ty już się odizolowałeś od reszty społeczeństwa został ci tylko internet i te policyjne forum (czytaj 4lomza.pl)

Przeczytaj: http://chuligani.com/index.php?nid=493 bo jak narazie widać ze czytasz tylko wypociny wyborczej i bezcennej tych niedowartościowanych reporterków.

bez odbioru. A.C.A.B.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

te, wszystko wiedzacy Rbn,
"

Ty już się odizolowałeś od reszty społeczeństwa został ci tylko internet i te policyjne forum (czytaj 4lomza.pl)

Przeczytaj: http://chuligani.com/index.php?nid=493 bo jak narazie widać ze czytasz tylko wypociny wyborczej i bezcennej tych niedowartościowanych reporterków. "

Chyba cie delikatnie mowiac pogielo. Mieszkam obok stadionu Legii to mam az nadto doswiadczen ze strony debilnych pseudokibicow.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

To się przeprowadz jak ci niewygodnie. A pseudokibic to ten który siedzi w domu i ogląda mecz przed telewizorem i nawet nie wie kto bramkę strzelił więc w tym przypadku chyba ciebie pogieło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Na szczęście z tego się wyrasta. :))))))
dobrze jak po drodze nie zaliczy się paki, albo nie zostanie kaleką.
Młyn to mają w głowie , zero kasy, zero rozumu, zero powodzenia w miłości- to naprawdę może byc tylko młyn w głowie.

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Hehe masz racje Kulig :) Nie traćmy nerwów bo i tak nie przetłumaczymy im do rozumu :) Oni mają swój swiat... Za kilka lat sami beda sie smieli z tego co teraz pisza ;)
Wg Rbn pseudokibic to osoba siedzaca przed TV i ogladajaca mecz,a kibic to osoba demolująca stadiony ;) Ciekawa filozofia.... Rbn sektę załóz ! ha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Jedyne co (pseudo)kibic potrafi powiedzieć: Przyjdź do nas i powiedz to prosto w twarz a Ci to wynagrodzimy.

Brawo. Brawo. Piękne społeczeństwo mamy. Rozróbę uważają za coś pięknego. Coś co powinno być na porządku dziennym. A każdy kto zmusza ich do cywilizowanego myślenia i zachowania to policyjne ścierwo.

Szkoda że policja nie może używać broni. Może banda wymądrzałych baranów zrozumiałaby jak się zachować w społeczeństwie.

Rbn nie myl kibicowania od "kibicowania". Nie wiem czemu też nazywasz ten poligon młynem. Może jak to ktoś wspomniał nazwa pochodzi od tego co mają w głowie - mocno pokręceni a mózgi poszły na strzępy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Ohoho sami znawcy kibicowskiej i pseudokibicowskiej Polski. Kulig mylisz sie - z kibicowania sie nie wyrasta. Znam ludzi, ktorzy maja dobrze prosperujace firmy, szczesliwe rodziny, sute konta, prawie 40 na karku i mimo to kibicowanie jest waznym elementem ich zycia. Rbn ma po czesci racje, zawsze najwiecej "szczeka" ten, ktory nie byl i nie widzial, a wyczytal i wysluchal, po czym udziela sie nie majac zielonego pojecia o co chodzi...Poczuj chociaz raz smak atmosfery stadionowej z 20000-30000-70000 widownia, to moze chociaz przez chwile zrozumiesz, ze te 90 minut co dla nie ktorych, jest mozliwoscia oderwania sie od naszej szarej rzeczywistosci...A co do Policji, to z tym bywa roznie ;), raz kibice cos wykreca, raz Policja ;) - krotko mowiac - akcja wywoluje reakcje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

To wy jestescie pseudokibice jak to poweidzial rbn. Ty nigdy nie poczujesz tej atmosfery ta milosc nigdy nie przemija. Jebane sezonowce przychodza tylko jak jest dobrze. a pomysl nawet o redakcjach gazet tam siedza bogaci z 40 na karku jak to powiedziales. Dlaczego zawsze sa artukuly o "rozwydrzonych mordach" ze too oni tworza wspaniala atmosfere a nie wy jebane sezonowce. Pozdro dla prawdziwych kibicow.

A.C.A.B

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

ja tu bym rozróżnił rozszczekanych chuliganów co szukają tylko co by tu rozpier... a dopingujących kibiców.
sn4p, policja wykręciła twoją matke jak była w ciąży i taki głupi teraz jesteś...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Na 4lomza bez zmian, chciałoby się powiedzieć. Dla niektórych z was nawet starszy ojciec z synem podążający w szalikach na mecze piłkarskie to "chuligani", "stadionowi bandyci" , "bezmózgi w szalikach". I jak z wami prowadzić normalną, rzeczową dyskusję ? Przypomniał mi się pewien tekst z tego policyjnego forum. Autor sugerował, żeby wobec narastającej (?) fali przemocy na polskich stadionach wprowadzić rozgrywki ligowe bez udziału publiczności. To tak jakby w kine puszczano filmy dla pustej sali... Śmiać się czy płakać ? No ale nie ma się co dziwić skoro jedynym źródłem informacji dla takich osób są tak wiarygodne źródła wiedzy jak onet.pl czy papierowe wydanie Wyborczej...


policja wykręciła twoją matke jak była w ciąży i taki głupi teraz jesteś...

Za takie teksty koleszko możesz mieć bardzo szybko sprawę karną w sądzie, więc uważaj na to co w przyszłości napiszesz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

nikt nie powiedział że każdy jest chuliganem.

Prawda jest taka że Ci co im bardziej mordy drą na stadionie i Ci co więcej krzeseł zniszczyli mocniej drą się o swej niewinności.
Michal: Porównujesz mecz piłki do wyświetlania filmu. Dobrze. To niech część osób zachowuje się tak jakby była w kinie. Twierdzisz też że jedyne źródło wiedzy to onet czy też inne. To powiedz mi teraz czy widziałeś taki mecz bez udziału policji? Bo mi ciężko sobie wyobrazić w obecnej rzeczywistości co by było gdyby jej zabrakło na stadionie.
Mówisz że czerpiemy informację z takich brukowców jak onet czy współczesna.? Ale spójrz na te filmiki które kilka postów wcześniej zamieściłem. Czy one pochodzą z tych źródeł? Nie właśnie. i Faktycznie obrazują zachowanie się części kibiców przez co cierpi pozostała część która rzeczywiście przyszła obejrzeć mecz. Te filmiki nakręciliście Wy - kibice i tym samym to Wy kreujecie swój obraz w oczach społeczeństwa. Urządzacie akcje ratujące ŁKS czy też inne wyjazdy.
A zróbcie chociaż raz taką akcję: Wszyscy siedzą na swojej dupie (stanąć nie bronię), nikt żadnych fajerwerków nie przynosi, raz i innych potencjalnie niepotrzebnych rzeczy. NIe używajcie wulgaryzmów po to żeby jak matka z dzieckiem przyszła nie musiała dziecku uszu zasłaniać. Tak ciężko o to?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

koleszko twoim będę jak wypijemy, teraz to dla mnie jesteś nikim... i już się boję, uuuuuuuuuuuuuuuuuuu:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Michal: Porównujesz mecz piłki do wyświetlania filmu. Dobrze. To niech część osób zachowuje się tak jakby była w kinie.

Wiesz, akurat do kina chodzą różni ludzie, i ci zachowujący się normalnie, i bydło rzucające w osobę siedzącą obok pop-cornem.

To powiedz mi teraz czy widziałeś taki mecz bez udziału policji?

A bo to mało razy. W czwartej lidze było wiele takich meczów i wszyscy byli zadowoleni.

to Wy kreujecie swój obraz w oczach społeczeństwa.

Nie zapomnij o "obiektywnych" mediach.

Nie używajcie wulgaryzmów po to żeby jak matka z dzieckiem przyszła nie musiała dziecku uszu zasłaniać. Tak ciężko o to?

Napiszę tobie tak. Przejdź się na następny mecz ŁKS-u na łomżyńskim stadionie i usiądź na trybunie głównej. Tam w 100% siadają spokojni ludzie, starsi kibice i wszyscy ci, którzy chcą po prostu oglądnąć mecz na dobrym poziomie. Gwarantuję ci, że już po kwadransie od przekleństw starych dziadków zwiędną ci uszy. A od niektórych innych tekstów przez te osoby serwowanych rozboli cię ze śmiechu brzuch.

KAŻDY sport wyzwala u kibiców ogromne emocje. Niezależne czy jest to piłka nożna, boks, rugby czy koszykówka...

Dobra, nie piszę już więcej bo wyjdzie na to, że to ja jestem tym "złym". Ja na każdym meczu dłubię pestki a największą obelgą jaką da się usłyszeć z moich ust jest "sędzia kalosz".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

i Faktycznie obrazują zachowanie się części kibiców przez co cierpi pozostała część która rzeczywiście przyszła obejrzeć mecz.

No i sam wiesz o co chodzi. Za czesc kibicow odpowiadaja wszyscy za czesc "policjantow" odpowiada cala "policja". Tyle. A myslisz ze filmik ktory zamiescilem gdzie funkcjonariusze okladali palami kibicow to kto nakrecil. Wlasnie Panowie Policjanci.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Te, jak was nazwac, pseudokibole? Chyba analfabeci wtorni:

Kibicowanie to dopingowanie swojej druzyny -czyli zagrzewanie do walki aplauzem i haslami. Demolowanie stadionow ani zadyma nie sa zadnym kibicowaniem a pier... zwierzeca agresja. Takie bydlo powinno sie wysylac do kamieniolomow.

Proponuje encyklopedii uzyc, ale nie w charakterze podkladki, obciaznkia ani tez jako narzedzie do walki w zadymach ale jako zrodla wiedzy.

Jebac agresywne zwierzatka stadionowe.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Aha, co do policji okladajacej palami: zakladam, ze kibice siedzieli cicho i sportowo dopingowali swoja druzyne, a policja ot tak sobie wpadla i powyzywala sie na kibicach ;) . Wcale kibice nie byli agresywni. Zupelnie.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

I jeszcze jedno: sam chodzilem na mecze, wiec mi nie wpier...lajcie ze nie wiem o co chodzi. Kiedy banda debili laduje kamieniami po szybach wszystkich samochodow z bialostocka rejestracja, wyrywa krzeselka czy rzuca butelkami to nikt mi nie wmowi ze to jest normalne!

Wlasnie przez taki DEBILIZM stadionowy przestalem chodzic na mecze. Mogl wam nawet sam Papiez kazac takie gowno robic na i po meczach, ale dla mnie to zawsze bedzie debilizm sfrustrowanych i nienormalnych wrzodow spolecznych, szkodliwych ludzi ktorych trzeba zamknac.

Kazdy normalny czlowiek przyzna mi racje.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Czyli co uwazasz ze jestem nienormalny tak??? Ok uwazaj jak uwazasz gdybys mnie poznal moze bys inaczej mowil . A obejrzyj ten filmik kibice wcale nie byli agresywni;p

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

nie są. może rzeczywiście co niektórzy nie. jestem nawet w stanie się zgodzić że 90% zachowuje się normalnie na meczach. Ale pozostałe 10% robi szkody większe niż Szwedzi w Polsce w XV wieku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Spoko - nikt nie pisze o prezesach firm chodzących na stadion z dziećmi. Nikt nie neguje samej istoty kibicowania. Mecz - całe widowisko z kibicowaniem jest cool.
Tylko niech ktoś wytłumaczy te zniszczone samochody, pociągi, stadiony.
Niech ci wszyscy zagorzali kibice zastanowia się nad pobiciami, uszkodzeniami ciała , lękami osób które też są na stadionie podczas rozróby.
kto komu gwarantuje bezpieczeństwo?
Niech sobie będą fani poszczególnych dyscyplin, niech dopingują , niech zdzierają gardła. Tylko bez rozrób. Temu stanowcze nie.
Dlaczego na meczach siatkówki, czy skokach narciarskich jest fajnie i można kibicować i jest dużo osób. Bo jest bezpiecznie.
Na piłkarskich stadionach w dużej części wsród fanów kryje sie osiedlowa dzicz. Taka która na codzień jest przestraszona życiem, ma wiele kompleksów, dopiero w grupie daje upust swoim lękom. Jest nieobliczalna.
Grupa daje jej poczucie siły, anonimowość którego w normalnym zyciu nie doświadczą .
I dlatego rozrabia jak zając w kapuście.
Wreszcie co to za panisko kibic i dlaczego mu ustępować ???
Moze fanom gołebi pocztowych będziemy schodzic z drogi i ustępować, może też zaczną podpalac pociągi, niszczyć mienie , wszczynać burdy ???

Policja niekiedy ma wpir..lić prewencyjnie , aby u takich gnojków wywołać strach. Inaczej sobie nie poradzi, bo na 5000 kiboli będzie musiała zebrac co najmniej 5000 policjantów. Bo kibol odpowiada tylko za siebie,
a policjant za siebie, za kibola i za resztę społeczeństwa.
Kto inny wywołuje burdy a kto inny cierpi.
Wywołujący burdy nawet nie ma pojęcia w co to moze się przerodzić.
30000 ludzi niech skoczy sobie do gardła i niech sie przeniesie to na ulice . Kto nad tym zapanuje.

Dlatego kibicować tak , a burdy - nie.
Eliminować te burdy i tych gamoni ze swoich szeregów. A Gruby oraz Michał bedziecie mogli stac na stadionie i ryczeć jak barany w rzeźni. Nikt do was nie będzie miał o to pretensji.

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Jasiu przegiales gosciu piszac o mojej mamie, oj grubo przegiales... Mam propozycje - moze powiesz mi to w oczy ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

spoko, wpadnij jutro na komendę, tak około 12-12,30 mam dyżur, pokój nr 6, z chęcią cię wysłucham...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Autor: kulig (---.lomza.mm.pl)
Data: 13-01-08 19:01

A Gruby oraz Michał bedziecie mogli stac na stadionie i ryczeć jak barany w rzeźni.

Obraziles mnie ziomus wiesz. Ale nie jestem na tyle glupi zeby wyskakiwac z tekstem "rozwiazmy to na privie" czy cos w ten desen. Poprostu mam prosbe odwolaj to bo ja baranem w rzezni nie jestem.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

uderz w stół a nożyce się odezwą. czyżby chuligan został dotknięty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

To zupełnie jak z alkoholizmem - alhololik nigdy nie powie że jest chory, no chyba, że na spotkaniu AA, ale to już inna bajka:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Kuligowski napisał:
ryczeć jak barany w rzeźni

Robisz tak u siebie w domu ???

kiernek - tak, on napewno jest chuliganem. Buahahaha.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja




Ja jestem chuliganem, a co?


;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

bedziesz chuliganem dotąd aż ktoś ci zapier... i zęby stracisz z przodu:))) chojrak od siedmiu boleści:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

nie tylko zeby:)

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Gruby ŁKS - naucz się czytać ze zrozumieniem.
Niczego nie odwołuje - mozesz, takie bzdety odpisywać ,... ze powiedz mi to w twarz i inne duperele.
Na mnie wrażenia nie robią, te dziecinne zagrywki , wszystkich domorosłych mocarzy.
W K-1 spróbujcie :))))))
I zawsze mi się przypomina film Indiana Jones - jak tam taki wyskakuje z mieczmi czy czymś tam i sie tak wygina. Fajna scena.
Jak nie ogladałeś to obejrzyj przynajmniej ten fragment.
Głowa należy ruszyć kochani, głową , a nie mięśniami.:)))))))))))))))))))

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Panowie propolicyjni - mam propozycje:
Moze macie ochote przedyskutowac te wasze kompleksy i frustracje wzgledem kibicow na zywo?
Tutaj kazdy moze pisac co mu sie podoba - ale jak mialby zrobic to w cztery oczy to pojawia sie kupa w gaciach i strach zamyka wam usta.
Zapraszamy od marca w co druga sobote na ulice Zjazd. Pytajcie o chlopakow bez matury albo po zawodowkach - to wlasnie my - dzieci z patologicznych rodzin.


Jan_Serce, kulig i inni. Banda domowych koniobijcow i frajerskich spoleczniakow.
Ch.uj wam w dupe nygusy.

Idea warta krwi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Grozisz komus?- pamietaj, ze grozby sa karalne...

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Zadzwon na psy pedale.
tel. 997

Idea warta krwi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

zjedz kope i zgrusz sobie... hahahaha ze ta reka ci nie odpanie! i nie obrazaj swojego starego...

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Czyli co - poszla ci kupa w gacie jak tamtym leszczom?

Idea warta krwi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

po mnie to splywa co ty tu napiszesz hahaha...

nie, a tobie?

"idea warta krwi" ?
czyli mam rozumiec, ze jestes honorowym dawca krwi?

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

No i wlasnie dlatego dla nas jestes zwyklym internetowym leszczem z komplekasmi, ktory swoimi frustracjami dzieli sie tylko na necie, bo poza nim jest nikim. To jest wasz caly swiat. Tutaj mozecie sie wyszumiec bo nic wam nie grozi.
Koncze ta nudna wymiane postow. Pamietaj - mozesz nas nie lubic, ale dla nas jest wazne, ze sie boisz :)

Pa dziewczyny.

Idea warta krwi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

tu nie chodzi o to czy lubie czy nie lubie...znam kubicow lks'u....mlodszych i starszych...ale nie zachowuja sie tak jak ty... obrazajac kazdego...bez sensownego wytlumaczenia...

i nie mowisz...za siebie...tylko za "nas" nie kazdy jest taki jak ty...

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Chuligan - damskie sie nie liczy. Na meczach bywam, bedziesz musiał sie rzucać na każdego kto się nawinie, aby na mnie trafić :)))))))))

No widzisz chojraku
ja tu znalazłem płaszczyzne konfrontacji z Tobą. I wcale nie muszę wychodzic na ulicę. Tak samo jak Ty nie musisz się znac na wielu rzeczach.
Skąd się u was bierze przekonanie , ze po pobiciu ktos zmienmi zdanie o Was.
Jeżeli jestes czubkiem , to nawet jak kogos kto ci o tym mówi pobijesz, to tym czubkiem nie przestaniesz być. :)))))))))))
Pracuj nad sobą .

A co do tych propolicyjnych tekstów - to ta krowa co dużo ryczy mało mleka daje. Z doswiadczenia wiem , ze najbardziej z ucha strzelaja najbardziej sztywni i najbardziej szumni. Polecam drugi film - Symetria. :)))))) Tam tez jest ciekawa scenka na spacerniaku.

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Chuligan piszesz o kupie ,chyba wyznajesz zasadę "w kupie siła" a sam jesteś cienki jak wypłata stróża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Cienką to on ma inteligencję... Nie potrafi we właściwy sposób prowadzić dyskusji ani przedstawić swoich argumentów tylko DAWAJ NA ŻYWO,H.J CI W D.PE itp cham i tyle !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

a chodziło tylko o radiowozy przy pksach, jak zwykle tematy ewaluują...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Dokładnie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Gruby ŁKS - naucz się czytać ze zrozumieniem.
Niczego nie odwołuje - mozesz, takie bzdety odpisywać ,... ze powiedz mi to w twarz i inne duperele.
Na mnie wrażenia nie robią, te dziecinne zagrywki , wszystkich domorosłych mocarzy.
W K-1 spróbujcie :))))))
I zawsze mi się przypomina film Indiana Jones - jak tam taki wyskakuje z mieczmi czy czymś tam i sie tak wygina. Fajna scena.
Jak nie ogladałeś to obejrzyj przynajmniej ten fragment.
Głowa należy ruszyć kochani, głową , a nie mięśniami.:)))))))))))))))))))

Ale wy mnie nie rozumiecie ja to nie jestem taki ze choc na priv czy powiedz mi to w twarz. Ja zawsze kieruje glowa i nawet Ci powiem ze ucze sie na bernata ;] zeby nie bylo ze sie chwale ale tam wszyscy chyba ruszja glowami. Poprostu ja jestem inny wy inni nie lubicie emocji na meczach czy cos tam ok.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Gruby ja wszystko rozumiem.:)))))))))))))))
Ciebie też.:)))
I akurat o łomzyńskich kibolach to nie piszę , bo to dzieciarnia i czapką można ich nakryć. Kilku z Jagi robi z nimi porządek w "tri miga".
Pisząc kibole myślę o kibolach Legi, Arki itp. Gdzie się chcą bić dla rozrywki, bo innej nie znają , nie sa w stanie nigdzie zaistnieć, na żadnej płaszczyźnie. Mecz dla nich nie jest ważny. Mecz jest tylko pretekstem. O tym piszę.
O tym ich wielkim, ogromnym, :))))) wykurwie na którym wychodzą do boju;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Odniośnie wypowiedzi na tym forum:
Uwierz mi znam lepsze epitety jak chuligan i reszta tu piszących twardzieli.
Nie rzucam , bo po co ??????
Rzucaja Ci co nic innego nie potrafią, napinają się też przygłupki co nic nie wiedzą. To z bezsilności, to ich krzyk rozpaczy.
Trochę mam lat i tych łomzyńskich tygrysów widziałem z bliska, wielu znam . Śmiać mi sie chce jak się tak napinają. :))))))))))))))))))

Jak sie uczysz na "Bernata" , to do czegoś to zoobowiązuje.
Pamiętaj , to co pisałem wcześniej, z tego sie wyrasta.

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

No poczesci sie z toba zgadzam ale podkreslam po czesci:)))))) pozdro

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Nie amm zdania na temat naszych łomżyńskich- psów.
nienawidzę żadnego z nich chociaż niekiedy i nie jeden wyciągnął mnie z przypału na komendzie żeby sie ojciec nie dowiedział.
Raz nas ścigali za fajki :roll:
5 lodówami kilkoma polonezami i 3 nieoznaczonymi. Kompletna paranoja!!
Mu sobie odpoczywamy bo bieganiu haha a tu dobjeżdża tak koło garażów koło cmentarza taka czarna audica hehe to my myślimy że wiecie- ktoś se przyjechał zaparkowac a z tego wózka pies wychodzi i do nas imie i nazwisko!!
My takiego ch**ja podoliśmy przez ogrodzenie i dalej bigamy...
Ścigali nas przez dobre 7 godzin po mieście aż sobie dali spokój...
Jakby nie mieli co robic tylko uganiac się za małolatami z fajkami. nie??
No :D
pozdr dla was ziomkyy i uważac na grubego, łysego kola- pieska :D

Oddam amstaffa. Inforamcje na e-mail kurwolp@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Jeszcze jedno:

Autor: kiernek (---.lom.netster.pl)
Data: 13-01-08 13:15

nie są. może rzeczywiście co niektórzy nie. jestem nawet w stanie się zgodzić że 90% zachowuje się normalnie na meczach. Ale pozostałe 10% robi szkody większe niż Szwedzi w Polsce w XV wieku.

W XV wieku powiadasz ? Buehehehe. Ktoś tu nie uważał na lekcjach historii w podstawówce. A może ci Szwedzi mieli białe płaszcze z czarnymi krzyżami ? I ruszali na naszych z okrzykiem "Got mit uns !" hehe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Aha i żeby jakiś wszechwiedzący się nie czepiał. Miało być "Gott mit uns" oczywiście.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Dzieci, dzieci:

"Autor: Chuligan (192.193.245.---)
Data: 14-01-08 12:33

No i wlasnie dlatego dla nas jestes zwyklym internetowym leszczem z komplekasmi, ktory swoimi frustracjami dzieli sie tylko na necie, bo poza nim jest nikim. To jest wasz caly swiat. Tutaj mozecie sie wyszumiec bo nic wam nie grozi.
Koncze ta nudna wymiane postow. Pamietaj - mozesz nas nie lubic, ale dla nas jest wazne, ze sie boisz :)

Pa dziewczyny."

Heh, to wy zaczeliscie krucjate przeciwko ludziom wykonujacym swoja prace, by zapewnic innym bezpieczentwo (tym normalnym). Sami sobie jestescie winni.

A co do "was" -wiekszosc z was bedziemy ogladac na salach sadowych, na ktora traficie z wlasnej glupoty a nie zadnego innego powodu. Chwala sadom 24 godzinnym. A napier...alac sie kazdy glupi potrafi. Tylko idiota siega po przemoc w pierwszej kolejnosci.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Nie rozumiem jednego. Tak jedziecie łomżyńskich kiboli, a od ponad 3 lat na łomżyńskim stadionie nic nie latalo w powietrzu oprocz trawy na boisku i pestek na trybunach...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

łomżyńscy kibole? nie wiem czy śmiać się czy płakać...:))) ten michaś to kompletne zero, chyba nie wie o czym tu się pisze, o chuliganach co łamią prawo, o chuliganach stadionowych jako całości. Bo tych paru szczekających obwiesi ze zjazdu to żaden temat do dyskusji, chyba że znowu kilku przygłupkom odjebi... i połamą krzesełka jak to nie tak dawno miało miejsce...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

"Autor: Michał_ŁKS (---.lom.netster.pl)
Data: 14-01-08 21:44

Nie rozumiem jednego. Tak jedziecie łomżyńskich kiboli, a od ponad 3 lat na łomżyńskim stadionie nic nie latalo w powietrzu oprocz trawy na boisku i pestek na trybunach..."

Zrozum: Nikt tu nie jedzie kibicow tylko przejawy glupiej agresji, ktora czesc z nich reprezentuje w czynach lub slowach.

POLICJA jak kazda inna instytucja jest niezbedna dla prawidlowego funkcjonowania Panstwa i spoleczenstwa. Czas dorosnac.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Albo będziecie się wypowiadali na temat albo zaraz zamkniemy ten topic !!!

Tylko mi tu nie rozmywać, bo posypią się szybko bany !!!

To pisałem ja - admin.






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

dupe takim juak na zdjęciu porzadnie przetrzepać grubym pasem! i do książek zagnać ortografii się uczyć!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

no i takim zdjeciem chcesz przekonac kogos:)?

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Michal: nie wnikam który to wiek. miała to być pewna aluzja a nie przedstawienie dowodów historycznych.

Ale zdjęcie jaki pokazałeś jest niezłe. Ciekawe co na to rodzice

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Hahaha, sam pokazal gowniarzy rzucajacych ceglami ale to policja winna :P

Ta ceglowka na niebie to jakis statek kosmiczny? ;)

Masakra, co sie porobilo z tymi dziecmi. Tu trzeba jakichs zamknietych osrodkow resocjalizacji.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Jakbyś miał jeden z drugim choć trochę oleju w głowie to byś wiedział, że jest to po prostu zdjęcie z ĆWICZEŃ policji czy czegoś podobnego (tło akcji, widzowie itp.) Ale aby dojść do takiego wniosku potrzebna jest umiejętność LOGICZNEGO myślenia, którego wam INTERNETOWYM PAJACYKOM najwyraźniej brakuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Hmm a mozna wiedziec co Ty Stadionowy Pajacyku chciales osiagnac poprzez umieszczanie takiego zdjecia?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

admin głaskaj szpryche !!!!!!!!!!!!! terorysto he :P

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

takich becwalow to bym na dziendobry pala po karku przejechal zanim by weszli na stadion. i po meczu ich przetrzepac jeszcze... m oze by sie kultury nauczyli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: policja

Ty sie sam pala po karku przejedz.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org