wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
lodowisko

Jak Wam sie podoba nasze lodowisko ? Miałak okazje przekonać się osobiście, i musze powiedzieć, że jestem nawet zadowolona, pomijając dziury w lodzie i odór alkoholu który daje po nosie jak ktoś zbliży się do panów wydających łyżwy. :) A jakie są wasze opinie ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodowisko

Kolerzanko temat był na forum, poszukaj w archiwum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodowisko

A po co ci nasze opinie? książkę piszesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodowisko

A czy doszło jakieś nowe lodowisko? Bo już o jednym było kilka tematów... Jak się mylę, przepraszam!

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodowisko

JanSerce tak piszę książkę a Twoja opinia jest mi niezbędna.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodowisko

te lodowisko to totalna porazka,kupilam bilety na 15-ta ale lyzew juz nie dostalam jaja co

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodowisko

szanejka, proponuje przejzeć tematy, te co sa np. na 1 stronie po kliknięciu w "ogolne" powinno byc cos tez o lodowisku

Jony: no to jak chcesz dostac lyzwy kupuj bilet na godzine pozniej niz obecnie masz:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodowisko

Mezo.pl porażka z wami lodowisko Wofl wielka atrakcja Łomży xD nie którzy widzę że do tej pory mają kisiel w gaciach :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodowisko

lepsze lodowisko niż nic



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodowisko

Yhhh :| Kolejny Denny Temat O Fantastycznym Lodowisku ;) Żal.pl :] Szczerze, Co Niektórzy Robią Wioche -_^ Ehhh... Czy Nigdy Nie Widzieliście LODOWISKA :)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodowisko

Patryczek =] a czy ty nie umiesz normalnie pisać?

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodowisko

lol...lodowisko...ide pod blok do siebie naleje i przyjdżcie i sie poślizgajcie:) nie trzeba łyżew,mozna w butach:)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodowisko

Byłem w sierpniu na weselu! Pycha jedzonko i fajny klimacik! Jedna z lepszych imprez w jakich uczestniczyłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodowisko

jeszcze ile będzie tematów o tym lodowisku???

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodowisko

Przepraszam bardzo dzrzewko szczęscia , według mnie jest to normalnie ;] jeśli nie zachowałem składni to wybacz ;] akurat przy pisaniu tego komenta miałem troszkę rzeczy na głowie ^_^ ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodowisko

nie chodziło mi o składnię tylko o pisanie każdego wyrazu dużą literą ;-)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodowisko

he :) . . . hmmn ... a co to za różnica czy z małej czy z dużej ;> -_^

Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodowisko

a taka przynajmniej róznica ze albo jestes idiota albo nie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodowisko

Dzieci Neo są wszędzie :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodowisko

To jest trochę dziwne, jak wejść na forum to są tylko same złe opinie o nim, a jak wybrać się na plac niepodległości to ludzi od hu*a i ciut ciut a żeby bilet dostać 30 minut (w najlepszym przypadku) trzeba czasem czekać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodowisko

Kulas92, bo Ci co narzekają siedzą przed kompem, a cała reszta ma to w d* i korzysta z lodowiska.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodowisko

ej no soorry.... co to za lodowisku na ktorym wiecej sniegu niz na ulicy...?!chyba lodowisko tak nie wyglada? wiec jak mozna nazwac ,,to,, cos?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodowisko

uwaga na grzyba!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodowisko

dajcie spokój żeby tam sie dopchać trzeba czekać ok. godziny i do tego warunki fatalne....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodowisko

karolina_1191 jakoś ja tak trafiam, że w żadnej kolejce nie stoję. Od razu kupuję bilet, odbieram łyżwy i wchodzę na lodowisko :) A swoją drogą ostatnio mnie troszkę Pani z kasy zirytowała. Poszłam ze znajomymi przed 21szą i jak Pani zobaczyła, że idziemy w stronę kasy czym prędzej zamknęła okienko. Zapukaliśmy, ale stwierdziła, że lodowisko już nieczynne bo mało chętnych :/ a podobno do 22 otwarte... heh

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodowisko

:)) lodowisko, niedługo trzeba będzie mówić o tym miejscu "taka sobie ślizgawka"..
śniegu kupa, lód dziurawy, ludzie w butach spacerujący jak po chodniku, ostatnio ciekawe zjawisko kolejne: po co wchodzić bramką, można przeskoczyć ogrodzenie od strony agregatu...
to, że ludzi często multum, to tylko potwierdza fakt, że w Łomży straszna posucha na dobre pomysły, no, ale sam pomysł to ie wszystko, trzeba jeszcze umieć go zrealizować, a w tym przypadku bałagan jest i na lodzie i dookoła niego..

a, no i sprawa ostrzenia łyżew.. jakoś nikt z obsługi nic o tym nie wie, a prezydent obiecywał, obiecywał, obiecywał... a może kłamał z premedytacją?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lodowisko

Jan serce z tym grzybem chodzi ci O karolinę???
:D:D odp.

Oddam amstaffa. Inforamcje na e-mail kurwolp@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org