wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
[Nowy Klub BMW w internecie]

Witam zapraszam wszystkich na stronę domową klubu BMW w Łomży pod adresem www.bimas.yoyo.pl oraz forum www.bimas.darmowefora.pl Zapraszam wszystkich do udziału w projekcie oraz rozwoju znajomosci w naszym miecie.

UWAGA!!! osoby zarejestrowane na forum jako klubowicze proszeni są o dodanie bynajmiej jednego symbolicznego zdjecia o wadze max 225kb które bedzie dodane na stronie domowej jako następny kluowicz.
Pozdrawiam i dziekuje Administrator.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

Strona jakby z poprzedniej epoki ale popieram temat :)



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

Jestem za, a nawet przeciw !!! Pomysl OK, strona .......... :(

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

strona jak prezentacja w ppt %-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

Dziekuje za słowa opinie. Właśnie tego potrzebowałem. To narazie początki ale postaram sie rozbudować stronę i zrobić jakieś dobre forum dla osób z łomży. Pozdrawiam i dziękuje. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

Ponownie zapraszam wszystkich na forum.


www.bimas.darmowefora.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

Strona taka sama jak auta waszych klubowiczów:/ Tworzycie chyba te kluby wyłącznie dla lepszego kontaktu i znalezienia części zamiennych ze szrotów z całej polski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

Wiesz żeby mnie to interesowało co tak denna osoba uważa. A co do tego to forum jest po to żeby pisać a nie krytykować. Pewnie nawet na to cie nie stać i jezdzisz jakąś łada lub zajerzdzonym 21letnim oplem. Jak nie masz zamiau poważne sie wyowiadać o wcale nie wchodz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

A bym zapomniał klub i forum jest po to żeby z kims sie zapoznać i pogadac a zauwaz ze stron o BMW jest mało a od innych marek wiecej bo tak sie sypią ze nie nadaz sie wsypywać czsci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

patrząc na innych przez pryzmat tego czym jeżdżą i lekceważący stosunek do innych marek to kiepska postawa jak na admina...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

Kwas2212 nie daj sie prowokowac, obojetnie czy to bedzie Klub BMW czy milosnikow rometow znajda sie osoby wkladajace kij w mrowisko
pomysl na forum jest OK , a jak sie komus nie podoba niech nie zaglada

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

Dziekuje i przepraszam wyprowadził mnie troche z równowagi "Lamer" nie wie nie zna a gada. Ja zrobiłem strone dla tego że mi i moim znajomym brakowało miejsca w którym mogli by sie wypowiedzieć. A co do innych marak aut nie dyskryminuje ich włascicieli a nawet przeciwnie moga sie zarejestrowac i im założe oddzielny post niech szaleja. Pozdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

Witam i zapraszam wszyskich na Forum i brania udzialu w jego rozwoju. Administrator

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

Czy ktoś zna przepis na sałatkę z buraka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

Wow znam i ja ale to nie do wszystkich włascicieli pasuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

kolego jako admin to powiniennes wiedziec ze uzytkownikom zaklada sie temat a nie post, posty to oni sobie sami pisza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

Wiem ale kazdy ma prawo wypowiedzi co nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

ta wiesz hehe, pewnie ze ma......... jakie amsz te BMW?? moze mala ustawka na wyleczenie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

Łady koleżko to ty zostaw w spokoju bo już niejeden pozer z "zimnym łokciem" dał się im w Łomży objechać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

Michał_ŁKS napisał(a):

> Łady koleżko to ty zostaw w spokoju bo już niejeden pozer z
> "zimnym łokciem" dał się im w Łomży objechać.
>

Kolega michał miał na myśli "został objechany" a nie "dał się objechać".
Prawda taka, że niejeden 20 letni wóz w dobrych rękach ma lepszy stan niż zachodnie auta nawet poniżej 10 lat...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

idac tym tropem to kazdy mlody woz w dobrych rekach tez jest w stanie ideal!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

Nie no sie zgodze że oprucz dobrego poznanego auta potrzeba też dobrego kierowcy co czyni 100% sukcesu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

Jest temat o BMW to przy okazji zapytam. Jeździ po Łomży lub gdzieś w okolicach BMW E12 Serii 5 lub starsze ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

No jesli mnie umysł i pamiec nie zawodzi i chodzi o taka starsza srebrna 5. To chodzi chyba o młodego Racucha bo go kilka razy nia widziałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

Ok, dzięki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

jak dla mnie sam pomysł założenia "klubu" dobry.
tylko przypomnij sobie drogi adminie o istnieniu słownika ortograficznego
walisz byki jednego po drugim...
kolejna sprawa, że IMO trochę za dużo tych działów na sam początek zrobiłeś...
a poza tym życzę nowych userów i czerpania satysfakcji/ lub też nie/ z administrowania forum :)
pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

adminie, troche smieszne masz podejscie do innym marek, wam od bmw wydaje sie ze jestescie debesciaki. sami jezdzicie zdezelowanymi 15 letnimi e-36 a jak idzie cos w nich naprawic to placzecie przed mechanikiem. bo wiem jakie sa ceny czesci do bmw. wiec nie nasmiewajcie sie z innych bo sam widzialem jak zielona łada opierdala e30 spod swiateł

a na tym forum to same pustki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

Witam pisze w taki sposób z powodu że nie zwracam na to uwagi.
A co łady i innych aut jest tolerancyjny tylko mnie poniosło jak jakiś typ sie na forum wytrząsa i naśmiewa z aut. Czy ja np. wchodzę na stronę klubu Łady i wyzywam ludzi od wieśniaków. Każdy jezdzi tym co mu sie podoba ja akurat BMW. I chce przełamać stereotyp "Buraka w BMW". Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

pisząc:

" pisze w taki sposób z powodu że nie zwracam na to uwagi"

nie uda Ci się przełamać stereotypu buraka w bmw...
bo jak chcesz to zmienić to musisz podwójnie zwracać uwagę na to co i jak piszesz/mówisz :)
Ładziany łoją beemki, ale renówki też potrafią :D
pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

Tu akurat chodzi o błedy :). A Renate sam miałem i był to model 21 Nevada w kombi z 2.1l dislem ladnie to chodziło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

tak akurat przez błędy też można się domyślić z jakiego rodzaju człowiekiem mamy przyjemność :)
Mój znajomy też takim się powoził... Jakie to wielkie bydle było... I miała taki ciekawy mały obrotomierz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

Byś musiał mnie poznać na realu może byś zmienił zdanie co do mnie. A błędy spowodowane są dyslekcją jak nie myślę o błędach to pisze jak pisze a jak myślę żeby było oki to jakoś mi wychodzi :).
A co do renaty wiesz swojego czasu przywiozłem skrzynie biegów od MFa i nawet nie protestowała. Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

dyslekcja to objaw lenistwa, wiec naprawde nie musisz sie tlumaczyc, mozesz zawsze pisac w wordzie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

zorganizujcie jakiś spot w tym klubie i dajcie znać na waszym forum to może się spotkamy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

Ale ty nie przełamujesz stereotypu "buraka w BMW" tylko go umacniasz swoimi chamskimi, lub jak kto woli prostackimi wypowiedziami. (a jakie błędy).
Ps. Podobno BMW to Bryka Młodego Wieśniaka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

HAHAHA Jak wolisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

Koledzy dobrze radzą. Po pierwsze uważaj na to co i w jaki sposób piszesz. Chcąc przełamać jakikolwiek stereotyp musisz byc cierpliwy i opanowany. Nie daj się prowokować i bądź tolerancyjny. Trzymaj się tematu wypowiedzi i nie tłumacz się dyslekcją - gdybyś chciał (i gdyby Ci zależało na tym żeby dobrze coś zrobić) to bys użył worda. Skoro tego nie robisz to jest to przejaw lenistwa - już wyżej ktoś to napisał.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Admin forum ACLomza http://clublomza.fora.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

Wiem i dziękuję będę się starał. A co do opanowania postaram się sporo jest prowokatorów. A co do stereotypu powiem tak mam paru znajomych którzy mają BMW i nie są burakami powiem tak zależy na kogo się trafi. J Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [Nowy Klub BMW w internecie]

.... ja moge byc burakiem ... nie interesuja mnie stereotypy, przepisy na salatki, bledy Kwasa2212 i inne wypowiedzi nie zwiazane z tematem tego watku .... prowokowanie, poucznie i wkladanie kija w mrowisko daje swiadectwo Waszej odburaczonej kulturze ...

pozdrawiam Wszystkich tzw. burakow z BMW i oczywiscie Was odburaczonych inteligentow ...

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org