sobota, 29 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ŁKS nie zginie!!!!

Oto linkdo artykułu o tym tytle http://4lomza.pl/index.php?wiad=13847 kóry widnieje na pierwszej stronie. Ciekawi mnie tylko ile w tym wszytkim prawdy i czy te obietnice będo miały pokrycie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS nie zginie!!!!

nie ma się czym podniecać, zawsze takie gadanie jest raz na pół roku, tym bardziej że budżet będzie znacznie mniejszy, ale na 3 ligę wystarczy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS nie zginie!!!!

jak ktoś wchodzi na tą stronę to na pewno widział ten artykuł i nie musisz zakładac tematu, gdyby to było inne forum to bym powiedział ze chcesz sobie posta dobic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS nie zginie!!!!

P@wcio podniecasz sie jakby ten klub do Ligi Mistrzów sie dostal haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS nie zginie!!!!

Autor: MasaViV (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21-12-07 17:47

P@wcio podniecasz sie jakby ten klub do Ligi Mistrzów sie dostal haha

Internet-pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania!!
Nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie!!


Wezcie wy sie ludzie ogarnijcie. Czy teraz wszyscy musza byc jebanymi sezonowacami?? Jak jest kasa jest co ogladac to jestem na trybunie jak jest zle to mnie nie ma???? K..URWAAAA!!!! A znacie taka piesn CZy wygraywasz czy nie........ pzdr dla normalnych

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS nie zginie!!!!

jan serce wal się bucu zarazo forum,przez takich padalców jak ty to się dzieje.wszech wiedzący iwścibski oszołomie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org