środa, 03 lipca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
atrakcje?

widze, ze w lomzy cos sie dzieje..ale powinna byc wiecej takich atracji jak i te lodowisko.Nie wiem sama,ale moze nwoy basen,bo nie wiem czy ten co byl przed szkole jeszcze istnieje?
Lomza powinna sie rozwijac a nie przeksztalcac sie w wies,prawda?

cosmo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: atrakcje?

Hej!Planowana jest budowa basenu na rok 2008.Podobno ma być to nowoczesna pływalnia z tego co sie dowiedziałem.No masz jednak racje Łomża powinna sie rozwijać no i sie w jakims stopniu rozwija moze nie tak jak byśmy tego chcieli ale pod uwage trzeba brać różne czynniki.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: atrakcje?

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=13779 jezeli to wszystko prawda to lomza sie niezle rozwinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: atrakcje?

owszem miasto się rozwija ale dzieki komu?????serdeczne podziekowania dla ECHO INVESTMENT,to dzieki ich litosci wczorajszy plac na giełczyńskiej roił sie od łakomej atrakcji młodzieży zadowolonych dzieci i rodziców,,co miasto radni zrobili ku temu aby zorganizować młodzieży taką frajde?zrobiło fakt- ciągłe narzekania że młodzież stoi pod klatkami pabami , jak zawsze,, plany budżetowe ,,nowy basen,,,itd,,,oj ile ja juz się tego nasłuchałem o tych miejskich inwestycjach,,proponuje kolejną sesje rady miejskiej zorganizować własnie na lodowisku ..łyżwy na nogi i jazda,,,może wreszcie ktoś zacznie mysleć o dzieciach i młodzieży z Łomży...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: atrakcje?

Radni musza cos powymyślac , tak samo prezydenci, to nic nie kosztuje .
Oni nam Las Vegas nawet zaplanować mogą . Tylko co z tego wyjdzie ???
A no......
Wrażenie, że coś robią, że się starają , ze pracują, ze coś chcieli, a co za tym idzie diety, diety , diety trzeba podnieść.
Już o tych bulwarach nadnarwiańskich z litości nie będę pisał.

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: atrakcje?

Na pewno takim dużym impulsem do rozwoju Łomży było by wybudowanie prawdziwego centrum handlowego, a może nawet i dwóch - bo dzięki dobrej konkurencji nam konsumentom będzie żyło się zdecydowanie lepiej.

Łomża- OSTATNI BASTION PÓŁNOCNEGO MAZOWSZA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: atrakcje?

Co za bzdety, od kiedy to impulsem do rozwoju jest centrum handlowe, rozumiem wybudowanie jakichś fabryk poprzez stworzenie lapiej płatnych miejsc pracy, a nie w Auchaun czy Tesco zasuwac za najniższą krajową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: atrakcje?

bzdety to ty piszesz, czy ja pisze o Tesco czy Auchan? Nie wiem jak ty, ale ja pod pojęciem centrum handlowe rozumiem miejsce skupiające wiele sklepów i punktów usługowych, nie tylko super i hiper markety. Według mojej wizji było by to miejsce w którym swoje stoiska mieli by nasi lokalni "handlarze", do tego sklepy typu empik i punkty usługowe (ewentualnie jakieś kino, kręgielnia, czy coś w tym stylu).
Bez tego typu inwestycji młodzi ludzie nadal będą emigrować z naszego miasta.
Pomysły tego typu jak lodowisko, kino, aquapark, centrum kultury, boiska ze sztuczną murawą, centra handlowe, znacznie przyczyniły by się do zatrzymania młodych ludzi w naszym mieście.
Apel do Radnych: zadbajcie aby takich atrakcji było jak najwięcej w Naszym Mieście!

Łomża- OSTATNI BASTION PÓŁNOCNEGO MAZOWSZA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: atrakcje?

Czy ja powiedziałem że Auchan czy Tesco jest centrum handlowym? Czytaj ze zrozumieniem. To są hipermarkety. Ale nic nie stoi na przeszkodzie aby tworzyły one wraz z towarzyszącymi sklepikami centrum handlowe. Tak jak to ma miejsce np. w Białymstoku: Galeria Biała, Galeria Zielone Wzgórza itd.
Czyli uważasz że nagle jak pojawią się kina, kręgielnie, centra handlowe itd. to młodzi ludzie nie będą wyjeżdżać? Dobry żart. A za co niby mieli by korzystać z tych uciech jeżeli nie będą mieli tu pracy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: atrakcje?

Wspomniałeś że wybudowanie fabryk dużo lepiej oddziaływało by na rozwój Łomży- zgadzam się, nowe miejsca pracy by się przydały, najlepiej dobrze płatne, ale warto zauważyć że w usługach są lepsze płace niż w przemyśle. Poza tym warto zauważyć że gospodarki wielu miast dobrze rozwiniętych opierają się na usługach, co nie oznacza że trzeba rezygnować z przemysłu. Każde miejsce pracy jest potrzebne, ale w tych czasach nie same miejsce jest najważniejsze a to jaka jest płaca na takim miejscu.

Łomża- OSTATNI BASTION PÓŁNOCNEGO MAZOWSZA

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org