sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Restauracja Amadeus

Ktoś coś może powiedzieć na temat owej restauracji która znajduje się na ul. Przykoszarowej? Podobno nieżle wesela robią. Ludzie mówią że jedzenie smaczne, no i znajomi zadowoleni byli z sylwestra w tamtym roku. Wszelkie opinie mile widziane. Gdyż chcę tam zrobić wesele a doświadczenie innych najlepszą informacją

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Amadeus

Lokal wypas,obsluga nie byla zbytnio zoragnizowana,ale to bylo jedne z pierwszych wesel jedzenie smaczne,ale cena duzawa,tez tam bede robil chyba,że ktos do czerwca2009 otworzy lepsza sale...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Amadeus

Ja słyszałem wręcz odwrotnie, ale sam tam nie byłem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Amadeus

moja kolezanka miala tam wesele, wesele i obsluga chyba jak wszedzie ale co do spraw zalatwianych z tym panem to nie radze, tak mota i oszukuje ze to glowa mala



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Amadeus

bylem tam na imprezie, jedzenie wypas, sala tez, organizacja nienajgorsza.

OMIJAJ FADOM!!! Mialem w tym roku kilka imprez ale takiego sajgonu to nie widzialm:
5 niedoswiadczonych malolatow do obslugi 160 osob, braki sztuccow, naczyn, czekanie na posilek 15 min w stosunku do swojego sasiada, niedomyte naczynia, ciasnota (jak sie nie ma warunkow do wykonania zlecenia to sie go nie bierze...)

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Amadeus

podnoszę temat

Pytanie do osób które bawiły się w Amadeusie na weselach lub innych tego typu imprezach.
Właściciele twierdzą że sala pomieści 150-160 osób, czy ktoś był tam na tak dużym przyjęciu?? Czy nie jest zbyt ciasno?? Jeśli tak to jaka jest Waszym zdaniem najlepsza liczba osób na tą salę?
Podobno tegoroczny sylwester był na 150 osób i było ok.
Będę wdzięczna za odpowiedzi gdyż rozważam rezerwację tej sali, a mam jednak wątpliwości czy 150 osób jest w stanie swobodnie się tam bawić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Amadeus

Na weselu tam nie bylem ale znam tę restauracje , sala jest duża .
I zapewniam ćię że 150 osób będzie sie swobodnie bawiło.

I wcale nie jestem właścicielem tej restauracji tylko po prostu znam ja bardzo dobrze .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Amadeus

Miałem wesele tam,polecam.Super sala,100 osób to na luzaku wchodzi.naprawde wszystko było ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Amadeus

Ja byłem tam tylko raz. Miałem wrażenie, że tam jest strasznie brudno.

Przyjrzyj się jakie brudne, aż szare firany, chyba od kiedy jest restauracja są nieprane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Amadeus

moja opinia nie jest na korzyść lokalu.
drogo no i zwykle, najzwyklej jak mozna, bez rewelacji, jedzenie mi smakowalo, owszem, obsluga tez dobra, ale sama sala w sobie nic nie ma.

osobiscie polecam konopki, jesli tak to sie nazywa,pod topolami
taniej niz w amadeusie
a obsluga wypas, jedzenie tez, klimat oczywiscie tez, bylem tam raz, a moje wrazenia byly serio...ale bardzo dobre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Amadeus

Bo byłeś tylko jeden jedyny raz :):)
mnie pierwszy raz też zatkał dech w piersiach :)
Aler każdy kolejny już odtykał i to coraz szerzej :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Amadeus

Byłam w czerwcu na weselu pomijając to że sala jest na górze to bylo strasznie gorąco a dzień był chłodny, stanowczo za mało klimatyzatorów nie wiem co by się działo jak na dworze było by ponad 20 stopni jak wtedy nie dało się funkcjonować,pot się lał po ludziach:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Amadeus

ja też byałm na weselu i powim że sala to ładna ale co do jedzenia to dostaliśmy mięso spalone dosłownie w piecu nie nadawało siędo jedzenia, znajoma też była i też takie wrażenie odczuła, a ogólnie to chyba drogo chcą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Amadeus

"Byłam w czerwcu na weselu pomijając to że sala jest na górze to bylo strasznie gorąco a dzień był chłodny, stanowczo za mało klimatyzatorów nie wiem co by się działo jak na dworze było by ponad 20 stopni jak wtedy nie dało się funkcjonować,pot się lał po ludziach:)"

Byłem tam na weselu i wszystko było ok. Odnośnie gorąca, klimatyzacji - trzeba było poprosić obsługę o obniżenie temperatury za pomocą pilota który noszą przy sobie a nie siedzieć narzekać i pocić się, my tak zrobiliśmy i było zaje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Amadeus

a co myślisz,że nikt nie prosił?goście prosili i gospodarze i niestety obsługa powiedziała,że już nic nie jest w stanie zrobić.Nie wiem ile gości było na tym weselu co byłeś,może tyle,że i klimatyzacja nie była potrzeba przy takiej ilości...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Amadeus

Słaba klima,brud?Ten co to pisze to albo ich konkurencja,albo nigdy tam nie był..sala naprawde piękna i robi ogromne wrażenie na wszystkich,jedzenie jak wszędzie - jak chcesz mieć za " JAK NAJTANIEJ" to będzie mało,jak się dogadasz to będzie dużo i zawsze smacznie.Tyle - miałem dokładnie rok temu wesele i pisze szczerze co i jak...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Amadeus

dzięki maruda i lomza1 za odpowiedź :)
co do reszty również dzięki choć nie do końca odpowiadają na zadane przeze mnie pytanie ;) :
czyli czy ta sala Waszym zdaniem jest w stanie pomieścić 150 osób??

będę wdzięczna za więcej wypowiedzi, zwłaszcza jeśli poruszą tą kwestię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Amadeus

U mnie było 100 i byl luz,więc ...150 zmieści ale czy będzie luźno?Zapytaj kierowniczki,jest ok i np powie że u nich 120 to max...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Amadeus

Byłem na sylwesta, było przeszło 100 osób (padały liczby od 130 do 150) i niestety było za ciasno, zarówno przy stołach, jak w czasie tańca. Wydaje mi się, że rozsądna liczba osób na tą sale to 100. Oprócz ciasnoty było też gorąco i duszno.
Jedzenia na stołach dużo, (kuriozum było stawianie jednych półmisków z jedzeniem na drugich), ale nic rewelacyjnego. Akurat dużo było dań w galarecie - miesa, ryby. Wszystko takie zwykłe i poprawne w smaku, ale bez polotu.
Na następnego sylwestra tam się nie wybieram.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Amadeus

150 osób to jest tam bardzo ciasno, obsługa się przeciska między stolikami i między tańczącymi ponieważ nie ma innego przejścia. Zespół ma swoje głośniki zaraz przy stole z gośćmi więc ostatni stolik w ogóle nie może sobie porozmawiać, a zapewne nie słyszy nawet własnych myśli. Sala jest bardzo ładna, chyba najładniejsza w okolicy. Ale czy warto przekładać wystrój na wygodę? Po za tym nie ma parkingu a klimatyzacja nie domaga. Jedzenie jest w dużych ilościach i nawet smaczne. Wiadomo, że nigdzie nie jest idealnie. Obiecywać można gruszki na wierzbie, a jak przychodzi co do czego to następuje rozczarowanie...
Tak więc do 120 osób to jest max

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Amadeus

Potwierdzam to co napisał wujek dobra rada i zbynialek-100 osób to max.
Byłam na przyjęciu weselnym na 100 osób i było ciasno na parkiecie,przy stołach i na stołach,dosłownie talerz na talerzu,półmiski z jedzeniem tak samo.
Jedzenie niezłe,ale naprawdę bez szału.Cena od osoby to przesada biorąc pod uwagę to,co lokal proponuje.
Kiedyś dużo mówiło się o parkiecie,że jest strasznie śliski i nogi można wykręcić-to nieprawda;-)

...ale to tylko moje zdanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Amadeus

lomza1
bylem i jak to napisales robi ogromne wrazenie...
ja tego nie zauwazylem, 4 sciany i obrazy, moze inny gust mam, ale klimatu zero tam jest, no i ktos dobrze wspomnial, ze brak parkingu, no niby jest ale ile samochodow sie tam zmiesci? 10? 9?
Druga sprawa, ze okolica nie jest najpiekniejsza, halas po wyjsciu na powietrze.
nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Amadeus

O gustach sie nie dyskutuje,moi goście byli też pod wrażeniem sali,a to że widoki na zew słabe to inna sprawa...każdemu nie dogodzisz...
Powiem tak,dla mnie na rok wstecz ładniejszej sali w Łomży nie było...dziś doszła Concordia i ten Dwór - nie byłem nie wiem,może jest w nich ładniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Amadeus



maruda , nie schlebiaj sobie , nikt cię nie podejrzewał , że jesteś właścicielem tej restauracji ,
co najwyżej to znasz ją bardzo dobrze , ale od strony zaplecza , tj ŚMIETNIKA gdzie oni wystawiają resztki i pomyje dla takich LUMPÓW , jak ty !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Amadeus

Pierwszy i ostatni raz.Byłem na sylwestra ,tłok,ciasnota .Nie polecam.

elsa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Amadeus

Moim zdaniem ciezko bedzie tam dla 150 osob. Ja bylam na weselu okolo 100osob, moze nawet mniej i doslownie talerz przy talerzu. Z minusow to jeszcze troche sliski parkiet. Co do klimatyzacji to wlasnie moge ja pochwalic, bo na podworku bylo wetdy ze 30 stopni a w srodku super chlodno. Jedzenie tez dobre, wystroj piekny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Amadeus

maruda powiem wiecej jak chudsze osoby to i 220 bedzie sie bawiło a nie 150

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org