czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sauna

Moze ktos sie orietuje gdzie w Lomzy jest sauna.Czy wogole istnieje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

chyba żartuje w łomzy sauna - ha ha ha nie ten poziom nie ta kultura. Tu znaczna część nie wie do czego służy mydło.

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

jest na ul. Hipokratesa 5 - Odnowa biologiczna
Lub gabinet kosmetyczny Pozdrawiam.

Lora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

jest tez w Baranowskim w Piatnicy, Nasza cos ci powiem, wez kolo i jebnij sie w czolo!! debil ***** z uposledzeniem!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

Jak chcesz możesz jechać do Zambrowa tam mają saune suchą i parową do wyboru :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

Jest również w Domu Pomocy Na ul Sikorskiego

Do "Nasza" Kolega wyżej miał rację, ale obawiam się, że koło niewiele by pomogło, tu trzeba większego kalibru. Myślę że dzisiejszy dzień powinien być twoim świętem, a przynajmniej twojego intelektu.
Nasuwa mi się jeszcze jedno drobne pytanie: Czy ty wiesz jak korzystać z sauny ażeby odnieść jakikolwiek efekt terapeutyczny, czy tylko pogrzać tyłek i się spocić jak ŚWINIA. Oczywiście zgodnie z ostatnią tendencją rządzących, ja też przepraszam ŚWINIE

"Nic nie zacytuję, bo sam siebie nie powinienem - wolę gdy to inni robią"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

Sauna podobno jest w silowni"Ewa", nie korzystalam, ale napewno nie polecam silowni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

Jest na pewno w siłowni "EWA". Trzeba się wcześniej umówić na konkretną godzinę to koleś zagrzeje miejscówkę.
P.S. i nie zapomnij zabrać znajomych - bo w kupie siła, a dla 1 osoby na pewno nie odpali sauny - tak z doświadczenia wiem.
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

bo?? ludzie ruszcie czasem glowami!! nie polecam i ****!! jak nie polecasz to napisz dlaczego albo nie wypowiadaj sie w ogole!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

Magda1 dlaczego nie polecasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

"Autor: Nasza (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01-11-07 19:48

chyba żartuje w łomzy sauna - ha ha ha nie ten poziom nie ta kultura. Tu znaczna część nie wie do czego służy mydło.

Nasza"

"Autor: LORA (---.lom.vectranet.pl)
Data: 01-11-07 19:48

jest na ul. Hipokratesa 5 - Odnowa biologiczna
Lub gabinet kosmetyczny Pozdrawiam.

Lora"

I co, Nasza -lyso ci? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

Czego chcecie ? Komfort kosztuje! NFZ nie refunduje sauny! Chcecie wygrzewać się więc płaćcie i nie beczcie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

A w tym salonie Sudan Sun czy jak to się zwało powinni mieć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

te sauny takie podobne w treści jak ten supermarket łomżyński przy dworcu autobusowym pomiędzy ulicami Sikorskiego a Dworcową - ten taki w porwanym blu kolorze. H ah aha ha I co dziwne nie przeszkadza mieszkańcom miasta ,że w samym centrum. HA ha ha Wszystko na miarę zapyziałych ambicji mieszkańców naszego miasta.

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

nie zmieniaj tematu, glupio ci i tyle, pierdolisz a nie masz pojecia, nie wstyd ci ze nie wiesz co jest a czego nie ma w twoim miescie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

jak ci przyłoże torebką to wieśmaku szacunku dla Damy nabierzesz!!!!!!

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

ty jestes zwykly cwel bez honoru a nie dama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

co ja pedałom będe tłumaczyła kto to jest Dama zwłaszcza jak udaja ,ze nie znaja mydła ha ha

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

zabolalo co? buahahah, powachaj swoje krocze to zobaczysz kto mydla nie zna buahahaha!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

Gołębiewski w Mikołajkach ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

Gołębiewski jest dobry dla buraków ze wsi... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

Pojechałeś mi tomku :)
Nie byłem tam z 5 lat ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

Sauna na pewno w Baranowskim jest, można nawet polecić. Wystarczy telefon i gotowe na kiedy chcesz i na którą chcesz. Cena 30 zł za 2 osoby lub za jedna, za 3 - 35 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

no to juz wiemy, pisalem o tym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

Saunę można sobie przecież kupić do domu. W sklepie u Mułów, czyli w Sanmecie jest do kupienia kompletna sauna za 5000,- Można zajść i obejrzeć (4plus).

Tak więc Nasza mocno przesadzila pisząc, ża w Łomży nie ma sauny. Wiele osób ma w swoich domach sauny.

Nasza prezentuje typowe zachowanie niedowiarka. Jeśli czegoś nie zobaczy na własne oczy - nie wierzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

na hipokratesa jest nawet nawet na niezlym poziomie osobiscie polecam Zambrów

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

Nasza, myślisz, że sauna to jakiś niesamowity luksus? W takim razie to Ty jesteś zapyziała...

Wieśmin ma rację - każdy może mieć saunę i to za stosunkowo niewielkie pieniądze. Ja mam saunę w domu, z montażem zapłaciliśmy 6000 zł (rok temu).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

Nie polecam korzystania z sauny na basenie np. w Zambrowie.
Na pewno nikt sie tam nie wzmocni - a jedynie może rozchorować dlaczego????
- przed wejściem do sauny jest napisane, że wychodząc z basenu należy wsiąść przyśnić
- z tego co zauważyłem, każdy ładuje sie od razu do sauny, potem basenik i tak w kółko
- a woda jest przecież chlorowana, nie myjąc się wdychasz opary chloru i zamiast pomagać sam sobie szkodzisz.
Dlatego polecam lokalne łomżyńskie sauny - 2 x w tygodniu wystarczy, aby zabezpieczyć organizm przed nadchodzącą zimą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

A kto Ci montował saunę? Zastanawiam się nad zafundowaniem sauny w mieszkaniu. Znajomy polecał mi firmę Saunet Generalny Dystrybutor Marki Ori z Olsztyna. Przeglądałem ich ofertę na stronie www.saunet.pl Jaką saunę polecasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

Polecam Saunę w Zambrowie, do wyboru mokra i sucha, korzystanie z sauny do woli po 18 tej w dni powszednie w cenie 9.50 zł. Śmigam co tydzień, nie wiem co to przeziębienie od stycznia tego roku. A że trzeba wziąć prysznic przed wejściem, to chyba nie problem. Jak lubicie kombinacje to śmigajcie po lomzynskich, ja tam wsiadam w samochód po 20 minutach na miejscu, nikogo nie proszę aby mi coś rozgrzewał, miejscówki zaklepywał :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

Nie znam tej firmy. Nam znajomi polecili firmę Victoria ze Szczuczyna.
http://www.victoria.net.pl/

Nasza sauna wyszła trochę drożej - mieliśmy gotowe pomieszczenie i nie było typowej sauny o takich wymiarach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

intercosmetic na wyszynskiego , ewa nad marzeniem , nie jestem pewny czy w tym nowym na al.leg. KosMedica a W SUDANSUNIE to nie maja .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

W saunie najważniejszym elementem jest piec. Przede wszystkim jego moc musi być odpowiednia do wielkości sauny. Piec o zbyt małej mocy nie ogrzeje wystarczająco sauny i nie będzie w stanie utrzymać w nie odpowiedniej temperatury. Natomiast mając piec o zbyt dużej mocy nie będziemy mogli w pełni wykorzystać jego potencjału. Dobrze dobrany piec, odpowiednia izolacja i wentylacja w saunie to podstawa żeby móc w pełni się zrelaksować po ciężkim dniu.
Więcej o piecach do saun przeczytasz na: https://piecedosaun.com.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sauna

Sauna fajna sprawa, ale nie sądzę, by w Łomży było ich zbyt wiele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org