piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomza miasto zlodzieji

w Łomzy panuje straszne zlodziejstwo a co najgorsza nikt na to nie zwraca uwagi-szczegolnie nasi super stroze prawa,gratulacje dla nich,i mam nadzieje ze nie powrastaja w te stolki zamiast wziasc sie do roboty

Edyta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

a co Ci ukradli, Edytko?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

portfel,telefon................wrrrr boje sie ze i mnie ukradna:P

Edyta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

każdemu się zdarza. :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

ale mnie w szczegolnosci......wrrr,i na beszczela,ale to nic bo kiedys napewno spotkam gowniarza i nie chcialabym byc w jego skorze,wkoncu Łomza to nie Warszawa:P

Edyta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

no pewnie, że tak. za ucho i na posterunek. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

hahahah to bylo dobre i co za 48 go wypuszcza,mysle ze tam to nawet glowy im nie zawracac bo jeszcze pasjansa im przerwe i wtedy se biedy narobie....hihihihihih,szkoda zachodu

Edyta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

Ej kolezanko nie zapedzaj sie tak ok ??To nie wina policji,że musi wypuścić przestepce po 48godz bo to nie policja ustala prawo tylko politycy wiec z takimi tekstami won pod sejm!
Poza tym zauważ,ze pisząc o np pasjansie możesz urazić policjantów ktorzy nawet nie potrafią w niego brać :) A najlepiej zostan sama policjantka i pokaz jak sie łapie zbójów :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

no tak przepraszam jezeli urazilam ,wiem jakie jest prawo w stosunku do tych malolatow nie majac 17 lat moga robic co chca,krasc na potege ,no moze jak by kogos zabili to moze moze by sie ktos tym zainteresowal i jestem swiadoma w pelni tego ze sa bezkarni i to najbardziej wkurza

Edyta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

no popatrz,a pis od dłuższego już czasu twierdzi zupełnie co innego w swych spotach



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

a polityka to sie wogole nie interesuje jak chce obejrzec kabaret to sa owiele lepsze

Edyta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

MasaViV, ale poszłeś po bandzie. Umiesz grać w szachy? Nie? To sp..... po brzegu.
A złodziej jest jeden. Tak to się ma, że punktuje z portfeli i telefonów samych bucków, którzy zostawiają to daleko od swojej szlachetnej części ciała z daleka z napisem "weź mnie".
Aha, jeszcze jedno, ilorek inteligi świadczy o tym, że nadajesz się, hmm....... no właśnie, nawe na pat.....jansa brak ci punktów.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

posluchaj nie obrazaj mnie bo akurat wszystkich telefonow nie wloze se do kieszeni bo ich tyle nie mam a on okazal sie wiarygodnym klijentem ale wiecej nie dam sie oszukac

Edyta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

jest lepszy kabaret niz nasza polityka?dla mnie to jest najlepszy zwlaszcza kiedy w glownej roli jest A.L choc ostatnio i giertych jest dobry..:)

a wracajac do tematu, nasze miasto jest jak kazde inne i niestety wszedzie beda zlodzieje, bandziory itp, itd...nic na to nie poaradzisz, pocieszeniem jest tylko to ze Tobie nie stalo sie nic zlego...

Whatever.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

Żeby poprawić bezpieczenstwo w naszym kraju to trzeba w pierwszej kolejnosci zmienić rząd,a potem prawo...
A co do policjantów to zamiast ich karcić tak jak wyzej to zrobilas to nalezy im podnieść pensje i polepszyć warunki pracy bo obecnie jest wielki problem z doborem nowych kandydatów i jezeli tak bedzie dalej to niedlugo na prawde bedzie można nazwać nasz kraj złodziejskim :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

to jakaś masakra jest....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

czuubek poczytaj swoje posty i założone tematy i wtedy dopiero wywnioskuj kto ma wiekszy iloraz inteligencji... :D
Jak dla mnie to jesteś jednym z najwiekszych idiotów tego forum :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

a ja myslalam ze na policjanta idzie sie z powolania tak jak na lekaza...........hihihihihih dobre



chyba za duzo mysle

Edyta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

Edyta powołania powołaniem ale z czegoś trzeba żyć,prawda??
Lekarskie powołanie jest wiec raczej lepiej opłacalne ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

na ksiedza tez sie idzie z powolania..lol

Zostac Policjantem nie jest latwo,a nawet jesli sie uda to na poczatku pieniadze sa niewielkie.....:)

jedyny atut tego zawodu to chyba wczesniejsza emerytura choc z nia roznie tez bywa...

Whatever.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

SG1 i tu masz rację, powołaniem to się jeszcze nikt nie najadł - ksiądz, melicjant, nauczyciel, strażak - no chyba, że poseł, ale se Łyżwiński poseł, a i inne POsisy polatały za nie swoje nieboże.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

Autor: edyta06 (---.lom.netster.pl)
Data: 25-08-07 17:33

w Łomzy panuje straszne zlodziejstwo a co najgorsza nikt na to nie zwraca uwagi-szczegolnie nasi super stroze prawa,gratulacje dla nich,i mam nadzieje ze nie powrastaja w te stolki zamiast wziasc sie do roboty

A jak tyto sobie wyobrazasz piszac o strozach prawa w tej sytuacji? Co niby maja za toba chodzic by nie doposcic do kradziezy? W miescie jest kilkadziesiat tysiecy ludzi a policjantow kilkunastu na sluzbie. Pomysl najpierw zanim bedziesz w kogos ciskac inwektywami.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

"Okazja czyni złodzieja".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

A może tak więcej pieszych patroli na ulicach???
Straż miejska też niech zostawi ten fotoradar, bo łapanie kierowców którzy jadą 61 km/h po Poznańskiej to dziecinada.
Wiadomo,że nie można winić tylko tych na dole, ale ja swojego dzielnicowego nigdy na oczy nie widziałem. Podobne siedzi i tabelki wypełnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

No wypełnia bo gdyby nie wypełnił to dostałby opierdol od przełozonego,nie dostałby dodatku służbowego itp itd ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

straz miejska to porazka wyciagaja tylko pieniadze od biednych ludzi, ktore potem są przeznaczane na bog wie co. wystawiaja mandaty za to ze np.samochod stoi troche na chodniku, a jak jakis pijaczyna zaczepia ludzi to nie reaguja. do du..p...y z takimi pajacami tylko pieniadze nie potrzebnie miasto na nich wydaje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

http://korwin-mikke.blog.onet.pl/ ostatnio pisal ze jest za kara smierci i duzym zaostrzeniem prawa, wiec moze miast biadolic na Unie Polityki Realnej glosowac.

heh, takie posty to chyba na forum polityczne. Ale coz zrobic jesli malolaty sa beskarne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

Hmm o karze śmierci możemy zapomnieć bo o ile się nie myle traktaty miedzynarodowe nie pozwolą nam na to ... a szkoda!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

A co młodzież ma robić, jakoś trzeba zdobyć pieniążki na nocne życie:)
Idzie sobie taka wypasiona foczka i zamiast pilnować swojego portfela to pilnuje czy wszyscy ją dokoła widzą, jaka jest ach i ech !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

Edyto! Najprościej będzie jk sama przypilnujesz swój portfel i komórkę.Stara zasada brzmi licz na siebie samego. Nie szukaj winnego . Policja i tak ma co robić pomimo wrastania do biurka.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

to cu duzo pisac.ja wkazdym badz razie mam juz wrobiona opinie o naszej policji-i kogo nie spotkam potwierdza moje zdanie

Edyta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

edyta: "okazal sie wiarygodnym klijentem ale wiecej nie dam sie oszukac"

on był Twoim klientem? czyżby najstarsza profesja świata? :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

Droga Edytko, niestety spoleczenstwo nigdy nie darzylo sympatia Policji chociazby dlatego ze wypisuja mandaty za wykroczenia itp.Policja nie jest nie udolna bo jak narazie to wg mnie nieudolny jest caly sytstem polityczny, wprowadzanie zmian, ktore wcale nie przynasza oczekiwanych korzysci. Policjant to troche niewdzieczny zawod i malo kto o nim powie cokolwiek dobrego.Jesli masz zastrzezenia to w mundur i na ulice i zobaczysz jak to jest..:)
Pozdrawiam

Whatever.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji



Autor: kiernek (---.lom.netster.pl)
Data: 26-08-07 10:12

edyta: "okazal sie wiarygodnym klijentem ale wiecej nie dam sie oszukac"

on był Twoim klientem? czyżby najstarsza profesja świata? :D


DO TWOJEJ MALEJ GLOWKI,BYL KLIJENTEM SKLEPU:p

Edyta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

Hehe SG1 masz racje! W mundur i na ulicę!Zobaczymy edytko czy byłabys wtedy tak samo wygadana ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

edyta: bez urazy ;) ale jednak powiem do małej główki że piszę się: klientem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

kto pilnuje...temu nie kradna...

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

kto pilnuje...temu nie kradna... zazwyczaj...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

ZAWSZE MIAłEM SZCZęśCIE żE MIESZKAM W ZAJEBISTY MIEśCIE !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

"Hmm o karze śmierci możemy zapomnieć bo o ile się nie myle traktaty miedzynarodowe nie pozwolą nam na to ... a szkoda!"

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wycofac podpis Polski pod protokołem dodatkowym, zabraniającym kary śmierci, konwencji praw człowieka, rady europy. (http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:EKPC_Prawa.png)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Europejska_Konwencja_Praw_Człowieka

Widzicie punkt 13? Podpisaliśmy zakaz kary smierci podczas wojny :D To jakies szalenstwo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

JUMAKI TO MY *****...CO WY TU NA POLICJE GADACIE TOC GONIA NAS CALY CZAS PRZEZ CALE MIASTO JAK BIEGNIEMY ..KASIA16 CZYLI MY MAFIA JUMAKOW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

Co sie tyczy policji to fakt ze nie ma pieszych patroli i jej praktycznie nie widać, ale inna rzeczą jest zachowanie reszty społeczeństwa. W biały dzień łobuzy mogą okładac swoją ofiarę,i nikt palcem nie ruszy. Skoro łobuzowi raz sie udało , i nie było żadnej interwencji to samo przed sie czuje się bezkarny i napada dalej. Tu też ponosi winę i społeczność tego miasta i okolicy, przez swoją obojętność.

A prawo takie jak rządy, oni robią je pod siebie i sobie podobnych.

Temid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomza miasto zlodzieji

Darck: nie pieprz głupot. A jak już zaczniesz tyo upewnij się czy jesteś pewny tego co mówisz: "Podpisaliśmy zakaz kary smierci podczas wojny"
W Polsce kary śmierci nie wykonuje się od roku 1988 (ostatni wykonany wyrok kwiecień 1988)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org