wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
7 km ile ma centymetrów?

pauliska993 - dziękuję, skorzystam :)
nieesia - sama nie dam rady podciąć włosów na prosto, są do połowy pleców. Mama nie wchodzi w grę, kolezanki niechętne się podjąć :P mało komu chciało by się zarobić 10 zło w 5 minut? Zwłaszcza że lekka robota.. Niektórzy marzą o takiej stawce na godzinę..

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 km ile ma centymetrów?

Dziękujemy za podanie kawy na ławę;)

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 km ile ma centymetrów?

no i ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 km ile ma centymetrów?

Ile bo mnie to interesuje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 km ile ma centymetrów?

Wczoraj w dniu otwarcia galerii Veneda moje dziecko nie miało lekcji Języka angielskiego ze swoim nauczycielem. Jakież było moje zdziwienie gdy zobaczyłam go na zdjęciu z otwarcia galerii w towarzystwie mamy VIP pani dyrektor SP 9.
Piszę dlatego że to karygodne zachowanie ale niestety wiem że jest to tzw standard.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 km ile ma centymetrów?

wpm

ta niemiecka wieś z której piszesz to mogendorf???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 km ile ma centymetrów?

Maruda pewnie działa na wielu frontach i nie ma czasu ..

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 km ile ma centymetrów?

Dzwoniłem do niech, usuwają awarie od wczoraj, ale coś im to słabo idzie..
chyba nadszedł czas zmienić sieć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 km ile ma centymetrów?

nich* miało być...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 km ile ma centymetrów?

Napisz na bilbordzie swój numer tel., ale zamazując jak najwięcej. Spotkacie się na policji albo w sądzie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 km ile ma centymetrów?

....dobrego, innego, smakowania....




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 km ile ma centymetrów?

operatorzy już od dawna ze sobą współpracują i udostępniają wzajemnie nadajniki także to z jakim logo masz kartę sim nie robi żadnej różnicy..reszta to zasługa marketingu..a potem się ludzie kłócą która lepsza sieć..:)
smartfony mają słabiutkie anteny..stąd znikający zasięg, przerywanie, brak zasięgu itp..odpal którąś ze starych nokii i zobaczysz że to nie wina sieci..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 km ile ma centymetrów?

sprawiedliwy,,,,ty debilu ja siedze w sklepie mam tylko siec w t-mobile.com widze ze duzo ludzi tu nie ma pojecia o tym co pisza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 km ile ma centymetrów?

lubię_żelki, Ty wiesz co piszesz? Ja mam PLAY, żona PLAY i ORANGE. PLAY korzysta z sieci PLUS i ORANGE. Na chwilę obecną mam w mojej omnii i900 z kartą PLAY pełen zasięg z sieci plus. Z ORANGE nie ma żona ani rodzina w okolicach Warszawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 km ile ma centymetrów?

a mi nie chce działać gg w orange :(
a np podwójny sms idzie na raty....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 km ile ma centymetrów?

Nawet i jeśli był artykuł na 4lomza to widocznie za krótko żeby wszyscy się o tym mogli dowiedzieć jak widać... należy to nagłaśniać w takim razie bardziej skutecznie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 km ile ma centymetrów?

wpm
w takim razie , łap za mopa i bierz się za podłogę, bo zaraz szef
przyjdzie sprawdzić wyniki twojej pracy...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7 km ile ma centymetrów?

wpm a w którym sklepiku siedzisz..? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org