poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Komuniści z PZPR-pis czują, że stracą władzę. \"Betonują\" stołki w spółkach skarbu państwa.

gratuluje poinformowania szerokiej rzeszy użytkownikiem forum na kilka godzin przed wystepem.

na drugi raz daj info jak juz sie skonczy kabaret :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuniści z PZPR-pis czują, że stracą władzę. \\\"Betonują\\\" stołki w spółkach skarbu państwa.

pawelec, nie twierdzę, że hurtem wstęgi wychodzą!

2 lata temu (2011r.) przez sezon 3szt. znalazłam, a w zeszłym roku, na wiosnę tylko 1-ną!

rolnicy co raz lepszy sprzęt mają (głębsza orka) i co rusz, coś tam do wierzchu wyciągną. i najbardziej lubię po takim świeżo zaoranym polu chodzić.

i grunt to się nie załamywać, gdy po całym dniu chodzenia, w kieszeni 2-3 guziki, monetek kilka i parę innych "dupereli".
a bywa, że i nic się nie trafi!

przecież wiecie jak to jest!
pozdrowienia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuniści z PZPR-pis czują, że stracą władzę. \\\"Betonują\\\" stołki w spółkach skarbu państwa.

Egzorcysta a mówiłem ze się twa stara na boki puszcza a Curą ma po niej charakter:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuniści z PZPR-pis czują, że stracą władzę. \\\"Betonują\\\" stołki w spółkach skarbu państwa.

Potwierdzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuniści z PZPR-pis czują, że stracą władzę. \\\"Betonują\\\" stołki w spółkach skarbu państwa.

witam _maly_ , dziękuję już dobrze ale jestem zmuszony jeszcze tam trochę wyprowadzić pewne sprawy, zaraz jadę , wrócę za jakieś 10-12 dni na trochę dłużej to wtedy popiszemy
pozdrawiam



wpadłem tylko tu na " chwilę" aby " pozdrowić" tego ciula z Kolna i nie dać mu o sobie zapomnieć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komuniści z PZPR-pis czują, że stracą władzę. \\\"Betonują\\\" stołki w spółkach skarbu państwa.

andzia C , widzę że ciebie dalej ryj swędzi, podaj swój adres to sobie pożartujemy i cię podrapię

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org