środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
„Wymiana elit w Polsce Ludowej po 1944 roku”

http://www.youtube.com/watch?v=oj3LE71XMvQ&feature=fvsr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wymiana elit w Polsce Ludowej po 1944 roku”

Kejetan nadal się nie rozumiemy, super że sprzątasz, oby takich ludzi było więcej, ale większość nie sprząta i szlag mnie trafia jak słucham jak takowy jegomość tłumaczy się brakiem kosza lub torebek i to o takich ludziach piszę. Tak jak już pisałam, póki co jest tych pojemników tyle ile jest ale to nie zwalnia od obowiązku sprzątania bo pani/pan pieska mieć i się nim chwalić to i owszem ale kupkę tknąć to już blee... Liczę na to że straż miejska się wykaże i choć 1 na 10 nauczy się podstaw kultury.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wymiana elit w Polsce Ludowej po 1944 roku”

Nowy kebab otworzyli ,bez sosu czosnkowego :):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wymiana elit w Polsce Ludowej po 1944 roku”

Powodzenia w dalszym tworzeniu łomżyńskiego Rapu , kilka lat temu Was słyszałem już,a teraz się pojawiło kilka nowych nut oby tak dalej..

Powodzenia!

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wymiana elit w Polsce Ludowej po 1944 roku”

Masakra...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wymiana elit w Polsce Ludowej po 1944 roku”

Najlepiej to jakby kebab można było kupić w takim autobusie... i do kierowcy: kręć pan dwa kebaby, jeden mieszany, drugi z łagodnym



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wymiana elit w Polsce Ludowej po 1944 roku”

skoncz

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wymiana elit w Polsce Ludowej po 1944 roku”

Już ja wiem jaki jest dla was facet idealny, tak zwany ,,łoś''. Taki co będzie ślepy na wasze zdrady i taki głupi żeby was utrzymywać hehe. Szkoda mi tych waszych tzw. idealnych. Powodzenia życzę paniom, a facetów uczulam niech same na siebie zapitalają przy betoniarce. ps. oczywiście wiernych pań i niepasożytniczych to nie dotyczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wymiana elit w Polsce Ludowej po 1944 roku”

okean, potwierdzam nie rozumiemy się. Stanę po stronie (niechętnie ale stanę) ludzi niesprzątających. Dosłownie mają wymówkę głupia- fakt, świadcząca o kulturze osobistej- fakt, bezwstydni ludzie- fakt, ale wymówka jaka jest, dalej nią pozostaje. Dalej czepnę się poważnie brzmiącej komisji bezpieczeństwa i porzadku , że zaniedbania w tej sprawie ciądną się w nieskończoność. Podatek drogowy powinien iść na drogi, opłaty za śmieci na wywózkę odpadków, remontowe, na remonty, podatek od psa na ... i tu problem, na walkę z nałogiem? Strzelam, nie znam danych na pewno się mylę ale optymistycznie widzę to tak... 10000 piesków x 80zł daje 800 000zł/rok, za te pieniądze 200 toytoyów można kupić, a co mówić plastikowych skrzyneczek. Dlaczego urzędnicy doprowadzili do takiej sytuacji? Dlaczego niesprzatający ludzie mają jeszcze wspominaną wymówkę. Dlaczego z ludzi debili robią? Dlaczego chcą nakładać jakieś limity pewnikiem określone minimalną ilością mandatów i jak to się ma w ogóle do naszego prawa? Żeby ktoś z radnych użył słowa wspomoże dodatkowo zakup pojemników, a tu co? pojemnik za trzy na twoardo, rozwolnienie podwójnie się liczy. Uraoptymizm, że będzie czysto. Otóż nie!!! Wstyd, że w Łomży do tej pory pojemników nie ma, jak w innych szanujących się miastach, natomiast śmietniczki są przystosowane do śmieci, jak to bywa w cywilizowanych państwach Europy. Proponuję w popielniczkę przed ratuszem, jeśli nie przeszkadza zawiniątko w śmietniku. Wy nie promujcie, Wy dostosujcie warunki do wymaganej przez Was czystości." W kilku punktach miasta są ustawione kosze oznakowane" - o ludzie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wymiana elit w Polsce Ludowej po 1944 roku”

Nie była to raczej reklama, a swego rodzaju "okrasa" dla sprzedawców i ich klientów. Ta noc wyprzedaży trwała do 22.00. Była to więc swoista nagroda dla osób, które wieczorem odwiedziły stokrotkę. Czy było warto? Osobiście tam nie kupuję ...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org