poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy damie brak odwagi?

kolejny dobry powód by pojawić się w piątek na masie krytycznej ;) 18:00 na starym rynku :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy damie brak odwagi?

Randka w ciemno?Czasem warto zaryzykować.

nie trzeba wcale umawiać się po ciemnych kątach

pozdrawiam:)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy damie brak odwagi?

kto bedzie na nastepnej masie krytycznej bo ja napewno bede

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy damie brak odwagi?

Ja będę na pewno bo już słyszałem, że chłopaki z forum mnie od widm wyzywają :P

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy damie brak odwagi?

Gadacie - ja dziś byłem na basenie i dwóch 30-latków podrywało tak na oko trzy 15-latki :P Wyglądało to komicznie, bo najpierw gapili się na nie, jakby miały wąsy, jak odwzajemniły spojrzenie, to rzucili się żeby pływać... ale zabrakło tchu po przekroczeniu czerwonych koralików i musieli udawać, że czyszczą okularki :D Mimo wszystko, skończyło się tak, że cała piątka siedziała w jacuzzi i o dziwo małolaty były chyba zadowolone :F

Teraz pytanie - czy to były "fajne" dziewczyny i "fajni" faceci? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy damie brak odwagi?

Witam
Czy moze ktos wie gdzie w Łomży naprawie tylny most w fordzie transit 95 r

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy damie brak odwagi?

Wiesz,nie przejmuj się beznadziejnymi wypocinami osobników dla których liczy się tylko kufel.
Czy którykolwiek z nich wie co to były Demeter,Kore,Typlomenes ???
Dam głowę,że słyszą po raz pierwszy.
A mitilogia jest tak fascynująca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy damie brak odwagi?

to byli sponsorzy:D (oczywiście żart:D)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy damie brak odwagi?

Mogliby im sponsorować zjeżdżalnię, ale była zamknięta :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy damie brak odwagi?

Dobra, mam:
Piątek godzina 18:00 na Starym Rynku :) już mi się obiło o oczy na forum, ale nie pamiętałem dokładnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy damie brak odwagi?

Na Polowej, naprzeciwko Vabbi czy jak to tam, ok. 20-30zł.
W Sympatii chyba też zdejmują, a kiedyś po drugiej stronie długiej był taki podejrzany komis w piwnicy, gdzie też zdejmowali, ale nie wiem czy ten biznes działa nadal :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy damie brak odwagi?

Oo dzieki bardzo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy damie brak odwagi?

Temat bardzo intrygujący.Ten sam problem dotyka mnie od lat.Nie mam lat dwadzieścia parę,nie chodzę po dyskotekach,barach,bo dla mojego pokolenia brakuje takich miejsc,gdzie można byłoby usiąść,pośmiać się,bez dwuznacznych propozycji,poznać ciekawych ludzi a dodatkowo zawrzeć nowe znajomości,przyjaźnie.Kiedyś ktoś mądrze powiedział,że miłość sama zapuka do drzwi i najbardziej wartościowych ludzi-fakt poznawałam poprzez czysty przypadek.Każdy z nas znajdzie swoją drugą połowę,ale nic na siłę.Wystarcza uśmiech,wesoły żart,miły gest.Wszystkim życzę wytrwałości,nie szufladkujcie ludzi,czasem pozory mylą,a fajni ludzie są gdzieś obok nas,jedynie trochę odwagi i kultury,miejcie otwarte serca,umysły,powodzenia!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy damie brak odwagi?

a co powiecie o firmie która jest z Łomży a nazwa na allegro : JUBILERz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy damie brak odwagi?

ponawiam temat ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy damie brak odwagi?

Temat jakiś nienormalny, bo i tak wiadomo, że wszystkie ceny rosną oprócz wypłat (przecież to by nie była Polska). A dla przykładu, ja płaciłem do ubiegłego roku 96zł miesięcznie, a przy tym samym wykorzystaniu energii obecnie mam 169zł i w tym przypadku oraz systemie w którym żyjemy jest tylko jedne wyjście, może BinLaden ma brata, to nam pomoże. Wystarczy to gówno zrównać z ziemią i powstaną inne rządy, może lepsze, to też nie jest obietnicą, bo nie nagrabi od siebie. A propo liczników, są wyeksploatowane i niestety, nakręcają biznes elektrowni. Po drugie, wyłączyć wszystkie odbiorniki energii, bo to gówno nawet bez odbioru potrafi się kręcić, czyli nakręca wiecej. A teraz spójrzcie na swoje rachunki, co tam dokładnie pisze i zweryfikujcie gdzie jest błąd. Kiedyś było rachunek + jednostka za kW + podatek, a teraz mamy wielki oszołom w którym niewiadomo o co chodzi, lecz po prostu musimy płacić, to może zmienić dostawcę prądu? Poczekamy na konkurencję.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy damie brak odwagi?

Dzięki za powiadomienie mnie, ja takowego SMSa nie dostałam więc myślałam z początku że może z telefonem jest coś nie tak he he;). Jeszcze raz dzięki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy damie brak odwagi?

ja dzisiaj mam to samo tylko smsy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy damie brak odwagi?

To zależy co oczekujesz, bo są różni płatnicy. Na wiosnę dzwoniłem w sprawie kolegi, umówiłem go i z ciekawości sam poszedłem co to za klient, no i tragedia, praca w delegacji, płatność do 10zł za godzinę dla fachowca bez zarejestrowania, i co najgorsze to obiecywał że zapłaci po odebranej elewacji. Numeru nie pamiętam bo to było dawno, ale pamiętam auto. Drugiemu koledze, bo nie miał internetu, dałem numer z ogłoszenia. Obiecywał gruszki na wierzbie, a później ciężko miał odzyskać pieniądze. Również pamiętam auto i wizerunek gościa i przykro mi, że komuś chciałem pomóc znaleźć coś by miał na utrzymanie rodziny, lecz za charakter i wychowanie innych nie odpowiadam. Jak chcesz szczegóły te co znam to mogę ci napisać na gg 4015378.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy damie brak odwagi?

A w Play nie ma lipy :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy damie brak odwagi?

Uporali się;)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy damie brak odwagi?

nadal trwa awaria i tak było w zeszłym tyg i w tym się zaczyna zgroza:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy damie brak odwagi?

piątek o 18 ? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy damie brak odwagi?

co do internetu z Play to się nie zgodzę mieszkam na tym osiedlu i używałam internetu z Play często się zawieszał i gubił zasięg. Było to rok temu więc może teraz poprawiła się jakość usługi natomiast sam konsultant tel. gdy proponował mi internet z Play stwierdził że zasięg w moim miejscu zamieszkania nie jest rewelacyjny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy damie brak odwagi?

wedlug mnie masz wystajace wlosy w nosie i szczysz do gory

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy damie brak odwagi?

Nie tylko debile robią sobie tatuaże...i nie po to by szpanować...ja sama mam trzy i bardzo je lubię,choć tylko jeden ma dla mnie znaczenie głębsze i szczególne;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy damie brak odwagi?

ja robiłam ostatnio tatuaż tu http://www.artforce.pl/ i jestem mega zadowolona :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy damie brak odwagi?

Tez chyba sobie kupię rejestrator trasy
http://mylomza.pl/parking/431-rejestrator.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org