środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
99% zgonów na Covid-19 to biali, katolicy, hetero, płci męskiej...

nie zdążyłem dojechać na miejsce, ale liczę, że było dobrze, a za rok będzie jeszcze lepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 99% zgonów na Covid-19 to biali, katolicy, hetero, płci męskiej...

musiałem założyć nowy nick bo mnie biorą za kobietę. Więc bez apelacyjnie mówię jako facet, jako socjolog.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 99% zgonów na Covid-19 to biali, katolicy, hetero, płci męskiej...

Ostatnio widzialam jak dwie inne Panie probowaly go schwytac ale sie nie udalo, jakos ja bez problemu do niego podchodzilam, dal sie glaskac ale nie wiem czy to ze schroniska czy co... moze juz byl w schronisku i go ktos przygarnal albo wlasciciela ruszylo sumienie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 99% zgonów na Covid-19 to biali, katolicy, hetero, płci męskiej...

To nie są suche fakty i tylko gadanie ze szkoły a życie. Sam byłem w takiej sytacji jak teraz radzę. Jeśli nie dacie sobie szanys, to do końca życia będziecie zastanawiać się czy nie zrobiliście błędu. Najważniejsze jest to aby sobie tę szasnę dać, by sprawdzić co zawiodło. Teraz przede wszystkim będziecie wiedzieć droga autorko postu czego unikać by nie ranić drugiej osoby.


JAKO MĄŻ, JAKO FACET, JAKO SOCJOLOG apeluje do Pań i Panów, aby dawali sobię zawsze szansę na naprawę tego co zostało błędnie popełnione. Nie można tak skreślać wszystkiego jednym cięciem szabli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 99% zgonów na Covid-19 to biali, katolicy, hetero, płci męskiej...

jak w temacie za informacje wysoka nagroda moj email piotrlom@gmail.com

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 99% zgonów na Covid-19 to biali, katolicy, hetero, płci męskiej...

Jeśli przeczytasz Panie D... Przepraszam,że Cię kocham<ale może kiedyś zapomnę o Tobie! Sztuką jest mieć WYJE... nawet,gdy pęka Ci SERCE...Życzę Wszystkiego Najlepszego i udanej zabawy w tę sobotę na weselu u brata.Pozdrawiam.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org