sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
no to mamy pierwsze niepodzianki rządu PiS!!!!

Poczytaj coś o krztuścu w krajach, gdzie lobbing antyszczepionkowy dopiął swego:


http://www.czytelniamedyczna.pl/1459,nowe-trendy-w-epidemiologii-i-immunoprofilaktyce-krztusca.html

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no to mamy pierwsze niepodzianki rządu PiS!!!!

ha, jak prawdziwy kot!:))) zeby jego cholery przez tydzien ,dwa nie bedzie ale wroci.:)))))))))))

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no to mamy pierwsze niepodzianki rządu PiS!!!!

jakie kiube - co to jest?

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no to mamy pierwsze niepodzianki rządu PiS!!!!

Mam nadzieję że po sprzedaży odprowadzisz podatek do fiskusa i zapłacisz cło

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no to mamy pierwsze niepodzianki rządu PiS!!!!

Nie potrzebuję zobaczyć efektów, tylko chcę raz na jakiś czas zatankować lepszym paliwem (w tym przypadku przed dłuższą trasą, żeby mieć czyste sumienie, że zadbałem o auto przed podróżą) :)

Czy może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie?

BP, Statoil, Orlen czy wszystko jedno?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no to mamy pierwsze niepodzianki rządu PiS!!!!

talija22 mam nadzieję, że poczułaś się dowartościowana i dokształcona po zamieszczeniu postu obrażającego "ludzi ze wsi". Współczuję ci;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no to mamy pierwsze niepodzianki rządu PiS!!!!

Mniejszy zgadzam się w części, ponieważ jestem zwolenniczką tego szczepienia (błonica, tężec, krztusiec i polio), ale dopiero w wieku około 2 lat, gdy mózg jest w miarę rozwinięty. Nie popieram MMR, zółtaczki i gruźlicy. Do wszystkiego trzeba podejść z rozsądkiem. Zalewają nas różnymi doniesieniami, nie wiadomo komu wierzyć. Ja akurat prowadzę badania , ale niestety w innej dziedzinie nauki, żałuję do tej pory, że nie poszłam w kierunku medycyny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no to mamy pierwsze niepodzianki rządu PiS!!!!

bu tu wrony zawracają :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no to mamy pierwsze niepodzianki rządu PiS!!!!

Dr Andrew Wakefield nie rozpoczął badań ot tak, skłoniła go do tego coraz coraz większa liczba przypadków autyzmu i rodzice tych dzieci, którzy po tym właśnie szczepieniu zauważali niekorzystne zmiany. Prawda leży po środku, ja nie chciałam ryzykować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no to mamy pierwsze niepodzianki rządu PiS!!!!

Do drugiego roku życia można "zejść" z powodu krztuśca, co też zaczęło się w krajach, gdzie lobby.............itd. .

A wrodzoną różyczkę widział/la?
Odkąd zaczęto szczepić dziewczynki p/ różyczce, ta makabryczna postać choroby przestała być widywana.

A przebieg gruźlicy u nieszczepionych?
Kilka antybiotyków na raz guzik daje.

Na razie wystarczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no to mamy pierwsze niepodzianki rządu PiS!!!!

Tablice rejestracyjne nie mają znaczenia. Liczą się umiejętności i kultura jazdy. A większości kierowcom tego niestety brakuje.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no to mamy pierwsze niepodzianki rządu PiS!!!!

cichociemny zgadzam się z Tobą w 100%. Również pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org