sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
no to mamy pierwsze niepodzianki rządu PiS!!!!

Poczytaj coś o krztuścu w krajach, gdzie lobbing antyszczepionkowy dopiął swego:


http://www.czytelniamedyczna.pl/1459,nowe-trendy-w-epidemiologii-i-immunoprofilaktyce-krztusca.html

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no to mamy pierwsze niepodzianki rządu PiS!!!!

ha, jak prawdziwy kot!:))) zeby jego cholery przez tydzien ,dwa nie bedzie ale wroci.:)))))))))))

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no to mamy pierwsze niepodzianki rządu PiS!!!!

jakie kiube - co to jest?

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no to mamy pierwsze niepodzianki rządu PiS!!!!

Mam nadzieję że po sprzedaży odprowadzisz podatek do fiskusa i zapłacisz cło

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no to mamy pierwsze niepodzianki rządu PiS!!!!

Nie potrzebuję zobaczyć efektów, tylko chcę raz na jakiś czas zatankować lepszym paliwem (w tym przypadku przed dłuższą trasą, żeby mieć czyste sumienie, że zadbałem o auto przed podróżą) :)

Czy może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie?

BP, Statoil, Orlen czy wszystko jedno?


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no to mamy pierwsze niepodzianki rządu PiS!!!!

talija22 mam nadzieję, że poczułaś się dowartościowana i dokształcona po zamieszczeniu postu obrażającego "ludzi ze wsi". Współczuję ci;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no to mamy pierwsze niepodzianki rządu PiS!!!!

Mniejszy zgadzam się w części, ponieważ jestem zwolenniczką tego szczepienia (błonica, tężec, krztusiec i polio), ale dopiero w wieku około 2 lat, gdy mózg jest w miarę rozwinięty. Nie popieram MMR, zółtaczki i gruźlicy. Do wszystkiego trzeba podejść z rozsądkiem. Zalewają nas różnymi doniesieniami, nie wiadomo komu wierzyć. Ja akurat prowadzę badania , ale niestety w innej dziedzinie nauki, żałuję do tej pory, że nie poszłam w kierunku medycyny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no to mamy pierwsze niepodzianki rządu PiS!!!!

bu tu wrony zawracają :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no to mamy pierwsze niepodzianki rządu PiS!!!!

Dr Andrew Wakefield nie rozpoczął badań ot tak, skłoniła go do tego coraz coraz większa liczba przypadków autyzmu i rodzice tych dzieci, którzy po tym właśnie szczepieniu zauważali niekorzystne zmiany. Prawda leży po środku, ja nie chciałam ryzykować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no to mamy pierwsze niepodzianki rządu PiS!!!!

Do drugiego roku życia można "zejść" z powodu krztuśca, co też zaczęło się w krajach, gdzie lobby.............itd. .

A wrodzoną różyczkę widział/la?
Odkąd zaczęto szczepić dziewczynki p/ różyczce, ta makabryczna postać choroby przestała być widywana.

A przebieg gruźlicy u nieszczepionych?
Kilka antybiotyków na raz guzik daje.

Na razie wystarczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no to mamy pierwsze niepodzianki rządu PiS!!!!

Tablice rejestracyjne nie mają znaczenia. Liczą się umiejętności i kultura jazdy. A większości kierowcom tego niestety brakuje.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: no to mamy pierwsze niepodzianki rządu PiS!!!!

cichociemny zgadzam się z Tobą w 100%. Również pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org