niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W dwa dni już ponad 70 000 podpisów na nowych wzorach kart PKW do zbierania podpisów pod kandydaturą poparcia dla Trzaskowskiego.

A co tam moja łopowiada:):)
lepsze kałduny z nięsem niż jakiścik ciken :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W dwa dni już ponad 70 000 podpisów na nowych wzorach kart PKW do zbierania podpisów pod kandydaturą poparcia dla Trzaskowskiego.

Do psiwa tak:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W dwa dni już ponad 70 000 podpisów na nowych wzorach kart PKW do zbierania podpisów pod kandydaturą poparcia dla Trzaskowskiego.

Kuma skiela?
Z Mysiańca:)
Łoooo matko najświańtsza toć ja tesz z Mysiańca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W dwa dni już ponad 70 000 podpisów na nowych wzorach kart PKW do zbierania podpisów pod kandydaturą poparcia dla Trzaskowskiego.

w Łomzy nikomu nic nie przeszkadza od lat to co mówić o mowie tubylczej he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W dwa dni już ponad 70 000 podpisów na nowych wzorach kart PKW do zbierania podpisów pod kandydaturą poparcia dla Trzaskowskiego.

Nie wierze. Kroliczek...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W dwa dni już ponad 70 000 podpisów na nowych wzorach kart PKW do zbierania podpisów pod kandydaturą poparcia dla Trzaskowskiego.

Patrzę, czytam i uwierzyć nie mogę. Po niektórych wpisach mogę tylko domniemywać, że większość uczelni i rodziców wykształciło swoich dzieci na debili chcących podjąć pracę w policji.
Ok. do sedna: / Jestem starej daty policjantem, a wcześniej milicjantem/. Pamiętam jak dziś gdy na 300 osób na 5 tur tylko ja i dziewczyna z Legnicy przeszliśmy wtedy testy, a testy były na najbardziej "siejącym" sicie u Pani Dębowy we Wrocławiu/ z całym szacunkiem dla Pani i zespołu psychiatrów i psychologów/. Wyszedłem wtedy z tą dziewczyną jak palant. Myślałem, że tylko debili chyba przyjmują. Okazało się,że nie. Wtedy żołnierzowi szeregowemu w Wojsku Polskim płacili żołd 100zł, a milicjantowi 30.000zł./ równowartość /30 pralek firmy "Polar"/.
Było kuszące. Tamci w wojskowych mundurach za nic biegali, a ja dostałem się do milicji za taka kasę i bez biegania/.
Pomyślcie chcący wstąpić do policji zanim to uczynicie. Na 100 osób dostających się tam 90 ma przekreślone życie. Te 90 osób to są"pociotkowie", tych którzy zajmują stanowiska w KGP ,WSP Szczytno i Legionowo i tudzież po jednostkach terytorialnych / KWP, KMP,KPP,KP/. którzy nigdy nie będę mieli nic wspólnego z policją poza mundurem, a są rodzinami, całymi klanami. /To jest na zasadzie znajomości, układów partii, dobrego ciała itp, itd. To się nazywa w policji konkursami stanowisk- wiadomo od samego początku kto przyjdzie na dobre stanowisko.Reszta to jest tzw. chłam" mięso armatnie, aby właśnie Ci z "góry" mieli czym się chwalić jak pilnują psów.
Więcej jest treserów, aniżeli psów. To jest ciekawe.
Zabieram się do rzeczy jak na wstępie dla chcących wstąpić do zaszczytnej służby w policji przejść test:
trzeba być sobą./ Pomijam tych ,których pchają"wujkowie"/. Nie wolno testu rozwiązywać w oparciu o jakieś zdobyte wiadomości na jego temat w oparciu o jakiś schemat.
Pomyślcie młodzi, chętni. Pytań i zadań jest tam jest wiele.
Jak można w jednym pytaniu było można napisać, że się nie kradło, nie piło, nie biło, póżniej odpowiadało, że w szkole ołówek się ukradło,że po imprezie wraca się ze wszystkimi itp, itd. Te pytania są powiązane. Jak można włożyć kwadrat w kółko. Takie akurat miałem zadanie na testach na egzaminatora nauki jazdy./Wcześniej milicyjne, póżniej policyjne, dalej, instruktor, egzaminator itp itd w włącznie w powierzoną tajemnicą pąństwową. / Na 10 badanych w mojej grupie ,9 chciało włożyć kółko w kwadrat, bo chcieli odpowiedzieć na wszystkie pytania w czasie aby zaliczyć badanie/ Pomijasz te zadania/
.Najgorsze co może być!!!! Trzeba myśleć.
Zapomnijcie Ci wszyscy, którzy w teście będą pisać, że byli jako dzieci grzeczni, nie zdarzyło im się zabrać koledze ołówek, nie pyskował do mamy, a za "jakieś" 46 pytań odpowiedzą , że zdarzyło się im się" burknąć" do nauczycielki.
Nie kombinujcie w testach. Piszcie wprost: "tak"!! uderzyłem kolegę, za 15 pytań pojawi się pytanie, czy kiedykolwiek uderzył byś kolegę TAK-NIE/ Jasne, że jak"TAK" / bo uderzył moja siostrę/. /tu może być pytanie psychologa po testach/.
Myślę, że dotarłem do Was i przeszliście do ostatniego etapu.
Tam Was "pogrzebią" jak nie będziecie wiedzieli jak się zachować. Mimo, że będziecie sobą. Czeka Was "rozmowa".
/Na dzień dobry /.
Pani Psychiatra i psycholog- to kamienna twarz. To bardzo dobre dusze są, bardzo dobre i dziękujcie im, że Was do Policji nie przyjeły/.
Dzięki nim tylko wybiórczo wpada do się tej pracy.
Ci, którzy zrozumieją od samego początku, nawet nie mając"wujków" dojdą.
Wracam do tematu" przeszedłeś test / Ona też/. Spadasz Pan i jest rozżalenie, bo Pani Psychiatra Ci już pomogła abyś tam nie był. Ciesz się i niech cieszy Twoja rodzina, że nie wszedłeś w szeregi Policji .
Prędzej czy póżniej nie staniesz na wysokoći zadania,przyjadą po Ciebie "PANOWIE z zarządu" i spadniesz / z art." nie dpopełnienia obowiazków słuzbowych"-a raczej spadniesz w rodzinie/.
Nie kombinujcie ze swoim wykształceniem ,upodobaniami np. hip-hop, Schubert, itp, itd. Słuchasz, to co Ci się podoba/. Pani może zapytać po co chcesz do policji / i leżysz/ odpowjąc, że chcesz w" tym chorym kraju" zrobić porządek????
, leżysz!!!!!!!!!!. A jak Cię zapyta, czy uderzył byś matkę palką policyjną w tłumie? A jak odpowiesz na pytanie gdy dostałeś rozkaz, : psychiatra wskaże Ci okno abyś zamknął, a jest nad jej biurkiem, wskoczysz, ściągniesz buty aby stanać na biurko aby dostać się do policji
Ogólnę, podmyj, ubierz jak należy i zasuwaj na drugi etap po testach. To jest naprawdę ciężka praca, dlatego wybiera się "najmocniejszych" z wśród "chętnych" i , bo przetrwać tam tylko może albo człowiek rozumny, albo ze znajomościami.
.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W dwa dni już ponad 70 000 podpisów na nowych wzorach kart PKW do zbierania podpisów pod kandydaturą poparcia dla Trzaskowskiego.

Mux 2 jest w białymstoku i z tego co wiem w łomży nie będzie więc antena na kierunek białystok pozostaje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W dwa dni już ponad 70 000 podpisów na nowych wzorach kart PKW do zbierania podpisów pod kandydaturą poparcia dla Trzaskowskiego.

ujawnil sie na reklamie po prawej stronie niejaki klub quatrro czy jakos tak bo ciezko cokolwiek przeczytac adres bez zadnej mapki zero informacji gdzie blizej to sie znajduje a potem dziwota ze na otwarciu nikogo niema panie i panowie nie wystarczy czegos otworzyc i czekac na klientow trzeba reklamowac ale z glowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W dwa dni już ponad 70 000 podpisów na nowych wzorach kart PKW do zbierania podpisów pod kandydaturą poparcia dla Trzaskowskiego.

W odniesieniu do wypowiedzi człowieka zachęcającego mnie do autoagresji.

Autor: cziki
(---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07-06-12 09:26

[bWalnij się w łeb andrzeju, jak nie masz nic sensownego to nie pisz, bo pierdzielisz farmazony takie, że żal dupe ściska jak się to czyta, idź do dobrego psychiatry i zacznij się leczyć.


___________________________________________________________

taa...

zacytuj zdanie z którym się nie zgadzasz do tego stopnia jak mówisz o sobie cytuje : " że żal dupe ściska jak się to czyta, "


żal zazwyczaj jest poczuciem wyrzutów sumienia - poczuciem własnej winy

Pomyśl o tym w :
Procesja jest po mszy po godz. 12 w procesji "złotego cielca" w którym jest przeistoczona mąka i woda czytam męka i pragnienie

A tak niedawno i nieoficjalnie (?) wypowiedział się powiedział psychiatra, katolik - czynny zawodowo psychiatra.

Powiedział cytuję : " wielu świętych (kościoła rzymskokatolickiego) to ludzie chorzy psychiczne czczeni przez innych chorych "


Pomyśl o tym w południe na procesji do której zachęcasz

O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W dwa dni już ponad 70 000 podpisów na nowych wzorach kart PKW do zbierania podpisów pod kandydaturą poparcia dla Trzaskowskiego.

http://www.youtube.com/watch?v=35R-1artjHo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W dwa dni już ponad 70 000 podpisów na nowych wzorach kart PKW do zbierania podpisów pod kandydaturą poparcia dla Trzaskowskiego.

bo to jest wiocha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W dwa dni już ponad 70 000 podpisów na nowych wzorach kart PKW do zbierania podpisów pod kandydaturą poparcia dla Trzaskowskiego.

Jakiej galerii??
Tam będzie zupełnie coś innego za kilka rat jak wygasną pozwolenia na budowę :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W dwa dni już ponad 70 000 podpisów na nowych wzorach kart PKW do zbierania podpisów pod kandydaturą poparcia dla Trzaskowskiego.

To zrób se transparent "F..k EURO" i wyjdz na ulice, postój cały dzien, może akurat jakas zagrabaniczna tv bedzie jechac i zrobi wywiad (o ile znacie j. ang.) i powiecie co was boli calemu swiatu a nie tylko na forum i jestescie wielcy, bravo dla was naprawde. Pokazcie co was boli, jak ktos chce to mozna naprawde, a jak nie macie odwagi to zamknac ryje bo ten temat tego nie dotyczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W dwa dni już ponad 70 000 podpisów na nowych wzorach kart PKW do zbierania podpisów pod kandydaturą poparcia dla Trzaskowskiego.

ile mi za niego byście dali jest używany i oryginalny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org