niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
emerycie zanim oddasz głos na Dydę to sie zastanów.

po ostatnich wydarzeniach we Frnacji atmosfera jest na tyle gorąca że odradzam wszelkie proby okazywania jakichkolwiek dowodów sympati bo to może byc żle odebrane.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: emerycie zanim oddasz głos na Dydę to sie zastanów.

Może ustalimy miejsce spotkania ? Orientuje się ktoś gdzie będzie wolne boisko np we wtorki i czwartki od 19 do 21 ?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: emerycie zanim oddasz głos na Dydę to sie zastanów.

Nie jest tak źle, znajomy miał ten zabieg w znieczuleniu miejscowym. Czas trwania to około 40 - 60 min. uzależniony od "jakości materiału" ale to przygotowuje lekarz (na początku łamie chrząstkę, obrabia ją i wkłada ponownie). Znajomy narzekał tylko na rolki bandażu w nosie przez około 14 dni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: emerycie zanim oddasz głos na Dydę to sie zastanów.

Porozwieszajcie papierowe ogłoszenia ze zdjęciem. I poinformujcie schronisko, bo od straży miejskiej nic się nie dowiecie. Oni są od grzania tyłków w samochodach, a nie pilnowania porządku w mieście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: emerycie zanim oddasz głos na Dydę to sie zastanów.

Publiczne podżeganie do zamordowania Premiera mojej Ojczyzny to nie są żarty.



Mam nadzieję, że „legendarny” już tej nocy nie spędzi we własnym wyrze...




Polska w swej historii nigdy nie miała lepszego Rządu, lepszego Premiera i lepszego Prezydenta

I jak trzeba będzie to stanę w obronie tego Państwa, tego Rządu nie szczędząc własnej krwi...





Życzę tej Władzy 10-ciu kolejnych kadencji. Ku chwale Polski

i na pohybel pisss i jego elektoratowi...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: emerycie zanim oddasz głos na Dydę to sie zastanów.

Wiecie co? jak tak się czyta te posty to wygląda na to że wiele kobiet ma z tym problem. Czy faceci naprawdę aż tak nie potrafią sobie poradzić z chorą zazdrością? ;| I czemu kobiety się na to godzą?! ja się pytam...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: emerycie zanim oddasz głos na Dydę to sie zastanów.

Najwidoczniej faceci to idioci!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: emerycie zanim oddasz głos na Dydę to sie zastanów.

Akurat oaza jest najgorszą lecznicą z jaką się spotkałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: emerycie zanim oddasz głos na Dydę to sie zastanów.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: emerycie zanim oddasz głos na Dydę to sie zastanów.

Od takich szantażystów emocjonalnych jest ciężko się uwolnić, doskonale wiedzą gdzie uderzyć znaleźć czuły punkt u tej drugiej osoby. Zerwij z nim wszelkie kontakty bo będzie Cię nękał straszył że bez Ciebie nie może żyć a jak do niego nie wrócisz to sobie coś zrobi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: emerycie zanim oddasz głos na Dydę to sie zastanów.

brata szukam :)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org