piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re: Zaremba ostrzega - za lans Muzyk możemy zapłacić wszyscy w przypadku kiedy Muzyk będzie wybrana na prezydenta

Też słyszałam o tej tabliczce czekolady przed posiłkiem ;p Pół godziny wcześniej i 1-2 małe (!!) cząstki prawdziwej czekolady :) Dobrze jest wypić również z pól godz. przed jedzeniem szklankę wody, wtedy mniej się zje. Nie mniej jednak nie testowałam tego po sobie. Całe szczęście, że nie muszę :)))
Mniej jeść to podstawa, sport i seeexxx (ale najlepszy oczywiście ten aktywny hehehhehehe). Stres jeszcze dobry na schudnięcie :) Chociaż pewnie niektórzy przez niego i więcej jedzą.

Akceptacja siebie to jest to!!! Od tego trzeba zacząć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaremba ostrzega - za lans Muzyk możemy zapłacić wszyscy w przypadku kiedy Muzyk będzie wybrana na prezydenta

równie dobrze to można zrobić samemu, trzeba tylko poświęcić trochę czasu:)
ściągasz wzór VZM-1 najlepiej w excelu plus załącznik "B" dla faktur z 2010 roku i "C" dla fv z '11 roku.
wykaz materiałów bud jako załącznik ustawy jakiejś tam tu:
http://www.pit.pl/att/wykaz_materialow_budowlanych.pdf

jeśli nie masz dużo faktur i są na nich kody PKWiU to nie ma dużego sensu płacić komuś za to:) Jak to u Ciebie wygląda? Już znalazłaś kogoś?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaremba ostrzega - za lans Muzyk możemy zapłacić wszyscy w przypadku kiedy Muzyk będzie wybrana na prezydenta

ostatnio mi smakowała kawa w naleśnikarni, ale może to dlatego, że była gratis:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaremba ostrzega - za lans Muzyk możemy zapłacić wszyscy w przypadku kiedy Muzyk będzie wybrana na prezydenta

Witajcie towarzyszu Marlenie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaremba ostrzega - za lans Muzyk możemy zapłacić wszyscy w przypadku kiedy Muzyk będzie wybrana na prezydenta

Wnioskując z gifu dzidzie pilnowałeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaremba ostrzega - za lans Muzyk możemy zapłacić wszyscy w przypadku kiedy Muzyk będzie wybrana na prezydenta

dobry kawał ale już go słyszałem
ciekawość pierwszy stopień do piekła
nieumiałem nic ciekawego wymyśleć
a temat mi si spodobał



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaremba ostrzega - za lans Muzyk możemy zapłacić wszyscy w przypadku kiedy Muzyk będzie wybrana na prezydenta

czyli Ty to taki duży dzieciak? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaremba ostrzega - za lans Muzyk możemy zapłacić wszyscy w przypadku kiedy Muzyk będzie wybrana na prezydenta

wtedy wiesz na kogo trafisz:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaremba ostrzega - za lans Muzyk możemy zapłacić wszyscy w przypadku kiedy Muzyk będzie wybrana na prezydenta

Dołącz do mnie,zaczęłam swoją dietę od niedzieli i już 3,5 kg nie ma.W ciągu miesiąca 12-15 kg spadku gwarantowane(dieta rozdzielna)jesz wszystko rozdzielając grupy--białkowa,neutralna,węglowodanowa.Efekt murowany,a co najważniejsze--nie ma po niej efektu jojo.Jak masz pytania pisz na e-mail-;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org