niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

ja slyszalam prababcia co nieco mi opowiadala jak bylam dzieckiem, podobno po wojnie wysadzono je i jest zalane ale czy to prawda??? tego nikt nie zbadal albo jest to wielka tajemnica



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

Panowie opamietajcie sie!!!!!!!!!

Ja mysle, ze tego typu panowie nie czytaja tego forum.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

Nie wiem co wy chcecie od kolesi z BZA - spoko ludzie. Ci od BLM i BKL to masakra. Ci od BKL to co drugi golfiarz, Audi lub Beemka a lans taki, że aż głowa mała. Ci od BLM to w większości tuning wiejski hehe taka smutna prawda. Wiadomo, że NIE WSZYSCY, ale pewnie NIEMAŁE grono osób...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

o czym ty piszesz?? bo chyba nie o Rampie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

Dobry jest tekst na ulicy Pilsudskiego:

**** POZERS IN GRAFFITI !

Józef

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

chlopie ty chcesz kogos uczyc?? temat jest o Rampie i widze ze ty tez nie zrozumiales mego przekazu!! to akurat mnie nie dziwi :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

Coś w tym musi być, hehe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

ja też proponuję IST... wszystko chodzi jak trzeba do tego hub na Dc i tv internetowa ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

Na pocieszenie informacja o planowanej inwestycji 300 mln euro przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego w rozwoj infrastruktury internetowej w Polsce wschodniej:

http://di.com.pl/news/17020,Polska_Wschodnia_dostanie_szybki_internet.html

Ponad to ceny spadaja z powodu bitstream acces do sieci TPSA jaki zyskału firmy trzecie, po zarządzeniu UKE.

I tak obecnie bardzo ciekawie przedstawia się oferta Netii (niestety promocja tylko do 31.07.2007) http://www.netia.pl/promocje,dla_domu,21.html#wybierz_dla_siebie

Dla osób które podpiszą umowe do tego czasu, na 3 lata, łącze 1mbps/256kbps kosztuje z wszystkimi opłatami, po przeliczeniu (bez przeliczania jest to 1 rok za darmo kolejne 2 za 49 mies + koszt modemu i podlaczenia paredziesiat zl) tylko 35zł miesięcznie. Jeśli ktoś się nie wybiera poza dom w najbliższych 3 latach jest to bardzo dobra propozycja, bo myśle, że szybkość 1mb pozwoli wygodnie przeglądać internet nawet za 3 lata.

jest to wlasnie bitstream, wiec do zawarcia umowy wystarczy miec stacjonarny tel w TPSA i jakość też nie powinna odbiegać neostradzie, bo chyba nawet na tych samych serwerach jest to net co neo.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

..... no może...

róbmy swoje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

...to moze nowa sie zbierze?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

Jestem glupi i sam odpowiem bo chce mi sie piwa... Jestem w innej strefie czasowej!!! Bravo Marcinie - wygrywasz piwo!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

Witam ponownie. Rowerka oczywiscie nadal nie ma, nie wiem czy on jeszcze w ogole istnieje. Prokuratura juz dawno temu umorzyla postepowanie, widac ze lubia szybko konczyc takie sprawy. A jak z wami - nic Wam nie ukradli??? Mam nadzieje, ze nic...

Sorry za to, ze nie ma ogonkow, ale jestem za granica i nie mam tu polskich liter :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

loveley napisał(a):

> sorka ale ode mnie wara ja mam tam fotke a gotowac potrafie
> prac sprzatac rowniez no i studiuje wiec jako taki rozum mam
> wiec nie zbierajcie wszystkich dziewczyn do jednego worka bo ja
> nie jestem rozowa panienka ktora liczy na jak najwyzsza srednia
> itp patrze w lustro codziennie i wiem jak wygladam i samoocene
> takze mam prawidlowa.
>

Skoro tak jest to w porzadku. Chwala Ci za to. Ale ludzi takich jak ty jest tam co najwyzej 5-10%. Reszta to przypadki opisane we wczesniejszych postach.

Signature will be available soon. Please wait ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

Mi ukradli paczke gum Trident, ale to w USA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

lol Halina jaka ty ******** jestes zakladasz temat a nikt nie wie o co ci chodzi... pewnie o to ze nie lubisz motorow bo cie wyprzedzaja na ulicy jak jedziesz swym rozowym maluchem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

Piękną kobietą była...rozmarzyłam się słuchając jej piosenek...
Pozdrowionka Gosiu:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

Niestety taka prawda, to nie tyczy się tylko vip, moim zdaniem to i tak chyba najspokojniejszy lokal w Łomży. Dziś nie można iść do klubu i spokojnie się pobawić jak człowiek bo zawsze znajdzie się osoba której coś nie pasuje i zaraz się zaczyna się draka, nie ma takiego lokalu gdzie można sobie posiedzieć spokojnie i się pobawić bez żadnych nie chcianych "przygód", nie wspomne już o zabraniu gdzieś dziewczyny... Niestety takie rzeczy nie dzieją się tylko w lokalach, nawet po ulicy czasem strach iść. Na stacji benzynowej statoil bardzo często dochodzi do bójek.
Ludzie opanujcie się !!! Nawet jeśli ktoś sobie zasłużył to można to rozegrać trochę inaczej, nie tak żeby każdy widział i przy okazji brało w tym udział 10 osób. Panowie przyjemność Wam to sprawia? Jak tak to bijcie się między sobą.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

Byłem świadkiem tej bójki, jak też dwóch innych tej nocy. Powinny być surowsze kary dla tych przygłupów. Jeszcze dwa lata temu nie odpuszczałem gdy ktoś mnie bez powodu zaczepiał, ale pewnego razu żle sie to dla mnie skończyło i teraz stwierdzam, że nie warto. Prędzej czy póżniej debil jeden z drugim trafią na mocniejszego.(przygłupie jeśli to czytasz-spróbuj kiedy sam na sam a nie jak pięciu kolesi za plecami) Policja powinna ostro reagować i pałą potraktować może coś ich to nauczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

No lata ja też widziałem powinni lotnisko wybudować to i samoloty przelatujące nad naszy miastem miałyby gdzie wylądować, a tak lotniska nie ma i lecą dalej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

kabe: a co Ty chodzisz bójek szukasz po mieście? :D




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

Pozdrowionka Jolu :))

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

taa, do warszawy daja ogóra a na wioski puszczaja nowe autobusy, doskonale Cie rozumiem :P




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

ciekawe jest co robia kierowcy w autobusach porannych do warszawy, tak 6:00, 7:00. Podkrecaja ogrzewanie, tak, ze zimą jedna koszulka to za duzo i wszyscy spia :)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

lepiej juz na stopa jechac niz sie toczyć tym ogorem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

specjalnie przecież tego nie zrobili - braki taborowe się kłaniają

jeszcze parę lat temu w autobusie do Olsztyna o 6 rano puszczali filmy z kasety VHS, a teraz takie brzydkie rzeczy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

Van_Loosen napisał(a):

> specjalnie przecież tego nie zrobili - braki taborowe się
> kłaniają
>
> jeszcze parę lat temu w autobusie do Olsztyna o 6 rano
> puszczali filmy z kasety VHS, a teraz takie brzydkie rzeczy:)

Uważam, że żadne braki taborowe tego nie usprawiedliwiają... nie chodzi mi o to, żeby jeździły supernowoczesne autobusy, ale te spełniające najbardziej podstawowe wymogi.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

przyjemnosc:)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

Literka "Ł", literka "k", literka "S" jak ŁKS!!

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

ania sie nie umie bawic w skojarezenia....

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

chodzi o to ze jestem kierowca to chyba niebardzo :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

gorycz-> zalamanie?

Stop klamliwej hasbarze ! http://www.bibula.com lub http://judeopolonia.wordpress.com przeciw waga na koszerne kontakty i wybiorcza Michnika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny raz łamią Bartoszewskiego

ja też sie za tym oglądałem ale nie znalazłem jak ktoś wie gdzie niech napusze

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org