niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Debata Brzeziński - Zajkowski - Grodzki

Psy nie zostały porzucone, nie wiem co za głupek doszedł do takiego wniosku. Jak nie wiesz o co tu chodzi to nie komentuj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Debata Brzeziński - Zajkowski - Grodzki

Krzyzak popieram co mówisz ze powinna być selekcja w klubach, tyle ze właścicielom nie chce sie jej wprowadzić bo oni myślą że w ten oto sposób będzie mniej klientów i oczywiście mniej kasy. Więc chodzi tu tylko o hajs .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Debata Brzeziński - Zajkowski - Grodzki

ja w ten sposób próbuje się skontaktować z dziewczynami z którymi fajnie mi się rozmawiało, a niestety bałem się poprosić o jakiś kontakat, nie chcesz to nie pisz.Może udami sie jeszcze spotkać je na mieście.

p.s. temat wcale nie jest zenujacy bo jak chcesz to mozna go rozwinąć i nie musi on wcale dotyczyć tylko mojej sprawy, a ogólnie możemy pisać o sporcie i rowerach

p.s.2 i dopiero brak poziomu...to brak wlasnej inwencji...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Debata Brzeziński - Zajkowski - Grodzki

Widze że czesto ostatio w łomzy lata policyjny hilikopter wiecie skont on ? ląduje gdzies tutaj ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Debata Brzeziński - Zajkowski - Grodzki

Ptysiu, jestes jak Bog - wskrzeszasz do zycia stare tematy.

Jaki byl Twoj poprzedni nick na forum?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org