czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Podlaski społeczny komitet poparcia Jarosława Kaczyńskiego

Niewiem Mieczkoś, czy powinieneś to tu pokazywać.... aczkolwiek dało mi to troche do myślenia, że może czasem za ciężką nogę miałem....

Lepiej, żeby tego dzieci nie widziały....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlaski społeczny komitet poparcia Jarosława Kaczyńskiego

a mój kolega ma
tydzień temu se zrobił ale szczegułów nie znam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlaski społeczny komitet poparcia Jarosława Kaczyńskiego

Te zdjecia daja duzo do myslenia. A wiec panie i panowie noge z gazu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlaski społeczny komitet poparcia Jarosława Kaczyńskiego

tomek z lomży a mógłbyś mi podać treść ustawy bądz rozporządzenia w którym ministerstwo transportu dopuszcza taką możliwość??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlaski społeczny komitet poparcia Jarosława Kaczyńskiego

http://x4.putfile.com/videos/8011241882.mpg

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlaski społeczny komitet poparcia Jarosława Kaczyńskiego

lol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlaski społeczny komitet poparcia Jarosława Kaczyńskiego

http://youtube.com/watch?v=k45CeBlNB7w tu jest najlepszy przyklad ze w telewizji mowia prawde!!! HEHE teletubisie sa zboczone a szczegolnie ten Tinky Winky!! Zrobic cos takiego swojej kolezance!!HANBA!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlaski społeczny komitet poparcia Jarosława Kaczyńskiego

była a w zasadzie nadal jest ale na innych juz zasadach strona www.ogrish.com. Były tam miliony takich zdjęć. nie tylko z wypadków ale i strzelaniny, bomby itp itd. Nie dobrze się robi parząc na takie rzeczy.
to nie namoje nerwy. Za delikatny jestem :D

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlaski społeczny komitet poparcia Jarosława Kaczyńskiego

Nie powiem hardcorowe fotki, ale nie ma się co dziwić tak już jest przy wypadkach samochody się prasują a co dopiero mówić o ludzkim ciele.
Szczególnie piesi powinni uważać i mieć świadomość że wchodząc na drogę ryzykują życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlaski społeczny komitet poparcia Jarosława Kaczyńskiego

mieczkosc - nieprzyjemny widok to jest jak lump zyga pod plotem,
a po kilku fotkach z tego linku az mi sie zle zrobilo. Nie obejrzalem wszystkich,

Powinienes napisac wyraznie i to drukowanymi literami:

"Zdjecie sa potfornie drastyczne i ukazuja ludzkie szczatki po wypadkach drogowych!!!"

ja bede mial problemy ze snem dzisiaj chyba

nie porownoj plakatu browaru do tych fotek, no chlopie bo zaczne o tobie zle myslec!!!

Zdjecia sa przerazajace!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlaski społeczny komitet poparcia Jarosława Kaczyńskiego

Zdjecia sa ...
nie da sie opisac. Sa tak drastyczne, ze wygladaja na sztuczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlaski społeczny komitet poparcia Jarosława Kaczyńskiego

No widzisz mieczkoś, ale pacjenci traktują to jako prezent, anie łapówkę. Przecież dając chyba nie chcą iść do kicia.

A do tych domów. Mam dwóch dorosłych synów - żaden nie ma swojego mieszkania ani samochodu. Więc nie wiem o co Ci chodzi i nie znam lekarza, który kupił 20 letniemu dziecku mieszkanie. Więc nie wiem skąd Ty masz takie informacje. Te "wielkie wille" na Hipokratesa zaczęto budować 20 lat temu, a połowa mieszkańców wcale nie jest doktorami tylko maja prywatne biznesy. A część po prostu dorabiała wszelkimi możliwymi sposobami żeby sobie taki dom wybudować. Już na studiach wszyscy w wakacje wyjeżdżali za granicę na uczciwą pracę, zamiast siedzieć tak jak połowa społeczeństwa i marudzić, że jest źle. Jak się ma pomysł na biznes to nikomu nie jest źle, ale najlepiej marudzić prawda???? Tak już jest w tym kraju, zamiast się wziąć do roboty to najlepiej narzekać i żeby pieniądze same napływały na konto... najlepiej za to, że..... że się jest na przykład na tym świecie w ogóle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlaski społeczny komitet poparcia Jarosława Kaczyńskiego

A ja się jednak z mieczkosiem997 nie zgodzę.wiem co piszę bo chodzę do ewy.jednak jestem niezadowolona.ogólnie siłownia może byc ale też żadna rewelacja .ale atmosfera i ten cały właściciel ...niestety nie jest to tylko moje zdanie.i powiem ci ,że przenosze się z koleżankami do tej relax.wiem od znajomych ,że ten facet ma pojęcie o tym co robi i to spore.a i siłownia podobno lepsza jak ewa.jak mam płacic to musze wiedziec za co i być zadowolona .no nie tak?sądze ,że przynajmniej na początku będzie dbał o klientów bo proste,że bedzie mu zależało ich przyciągnąć.normalnie tak się robi. w ewie niestety spoczął. na laurach. w sobotę idę pierwszy raz do relax.napiszę jakie wrażenia .to narazie/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlaski społeczny komitet poparcia Jarosława Kaczyńskiego

ewy nie polecam napewno .ja się przenoszę do relax podobno dużo lepiej .w sobotę z koleżankami ide pierwszy raz napewno napisze jak było.pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlaski społeczny komitet poparcia Jarosława Kaczyńskiego

Zdjęcia są BARDZO DRASTYCZNE, ale tylko odzwierciedlają to, co się staje non stop wkoło nas. Moim zdaniem - i piszę to całkowicie powaznie, policjanci z drogówki powinni mieć taki zestaw zdjęć ze sobą i zatrzymanemu za drastyczne lamanie przepisów delikwentowi wręczać jedno wybrane przez niego samego na pamiątkę. Wypadki są skutkiem błędów, a błędy skutkiem braku wyobraźni - unaocznienie potencjalnych efektów naszego postępowania, może uratować życie - nasze lub innych.
Do obejrzenia tej potwornej strony zmusiłbym także wszystkich, którzy mają zebrane za dużo punktów i uczestaniczą w kursach mających na celu obniżenie ich liczby.

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlaski społeczny komitet poparcia Jarosława Kaczyńskiego

Wafel w pełni cie popieram i uwazam ze takie zdjęcia powinny być zachowane dla osób które je robią bądź są naocznymi śwadkami. A tak dla przykładu czy mieli byście ochote oglądania zdjęć tego chłopca zabitego na przykoszarowej ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlaski społeczny komitet poparcia Jarosława Kaczyńskiego

Szanowny Panie Anonim:

1) średnia cena w kraju nijak się ma do ceny w Łomży - nie ten rynek, nie ta konkurencyjność, brak ISP drugiego poziomu - a ściślej ich infrastruktury

2) przepustowość "od" użytkownika czyli UPLOAD, to dla 90 % przeciętnych użytkowników sprawa drugorzędna. dlategoteż tak niewielkie sa te pasma.
dodatkowo nawet jak mamy dobre łącze z mega uploadem to postawienia serwera www, ftp czy jakiegokolwiek innego z inną usługą jest z reguły trudne bo:
a) popularne porty np 20 i 21 na FTP są poblokowane przez adminów
b) jak nie są to większość adminów jest w stanie wychwycić większy ruch w sieci - jak nie na konkretnym ipku to na proxy, jak nie na ilości danych to po liczbie połączeń

od kilku lat jesteśmy świadkami i tak ogromnej rewolucji w dziedzinie zestawiania łącz i dostawców

jednakże daleko nam do Europy Zachodniej - bawiąc się kilka lat temu w direct connect hostowałem huby na prywatnych komputerach u Szwedów i Norwegów

dlaczego? ponieważ tam już w roku 2000 mieli symetryczne łącza 10/10 mbit z publicznym ip w cenie - 40 EUR / miesiąc - czyli 160 zł

w Polsce z takim łączem można by było śmiało zakładać działalność gospodarczą i zakładać małą sieć osiedlową

dlategoteż pamiętając wdzwaniane godziny na modemie TP i magiczne zwiększanie się ilości ludzi na IRC po 22 giej nie narzekam na obecną ofertę.

nawet w Łomży:) pierwsze łącze z Vectry jakie miałem w Łomży to było 64/64 kbit i do tego za NAT. tragedia - Szwedzi się ze mnie dupami śmieli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podlaski społeczny komitet poparcia Jarosława Kaczyńskiego

Chodzi o to, że z w miarę normalnego płata zieleni zrobiono kretowisko. Teraz to wszystko straszy swoim wyglądem, wzbija tumany kurzu.
Poza tym przy najwyższym nasypie zryto chodnik.
Ja rozumiem, że budowa bloku mieszkalnego, że "modernizacja strzelnicy"... ale do diaska ile to potrwa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org