niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

a czy może zmiana softu by pomogła?Bo czytałem opinie że wtedy jest wszystko ok.No a co myślicie o e1rokr?A może ten model ma ktoś do sprzedania?ewentualnie mam w wymianie Nokie 7600.Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Pan wielki kierowac tirów będzie musiał zmienić upodobania seksualne. I oby go w tym pierdlu zatłukli. Ale nie za szybko. Tak żeby miał czas pomyśleć, jeżeli to potrafi.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

no rzeczywiście tłuste kondonisko

na krate gada pod celą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Bartes ty mózgu takie "trutki" (szczepionki dla lesnych zwierzat) to zrzucal wczoraj w nocy helikopter, ciekawe jak by zrzucal te szczepionki tym odrzutowcem to by nie wiadomo czy do lasu trafi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

no jak na 23 lata to troche staro wyglada.... jak bym mu dal spokojnie ze 30 lat z wygladu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

" I oby go w tym pierdlu zatłukli. Ale nie za szybko. Tak żeby miał czas pomyśleć, jeżeli to potrafi(...)"

a może tak nie nawoływać do nienawiści ? Każdy ma prawo do życia, nawet on, więc może spokojniej ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

na ktora godzine jest naobozenstwo majowe w katedrze??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Czy w Łomży ktoś organizują wyjazd na Ogólnopolskie spotkanie młodzieży - Lednica?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Są jakieś wieści ? Ja niestety kibluję jeszcze w pracy, ale na drugą połowę napewno zjawię się na stadionie. Czekam na info o wyniku i opinii.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

gdzie i o której w czwartek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Ten Walendziewiaki to wogóle jakieś poj...eby bez rozumu. Jego młodszy brat zabił się wczesniej z kolesiami na kurpiach jadąc samochodem z duża predkoscia przez las - po pijaku. A teraz ten cymbał. A miał takie fajne volvo kiedyś po swoim kuzynie - też nie umiał poszanować - rozpieprzył. No ale cóż....Wreszcie dosiegnęła gosprawiedliwość. Szkoda tylko że musial zginac niewinny chlopak. Kondolencje dla rodziny, a Walendziakowi gnicia w pierdlu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

2:0 dla ŁKS !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Aviva Łks Wygraliśmy !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

nie wierzę

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

uwierz:)

34' M.Rozkwitalski
50' L.Adamski

ŁKS Lomza [2 - 0] Stal Stalowa Wola

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Cieszy zwycięstwo i kolejne 3 pkt. W tabeli awansowaliśmy o 2 pozycje w gorę.


Minusem meczu był sędzia. Naszych zawodników co chwila karał żółtymi kartkami, a fauli na naszych zawodnikach często nie widział. Dziwne, ze zawodnicy Stali otrzymali tylko żółte kartki w momencie, gdy awanturowali się z sędzią, popychali go i mało co nie wepchnęli do bramki ( sędzia odgwizdał spalonego, gdy strzelili do naszej bramki).
Sędzia długo też nie pozwalał naszym piłkarzom (Jasińskiemu i Strózikowi)na powrót na boisko, gdy musieli na moment z niego zejść po faulach i drobnych urazach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

teraz w najbliższą sobotę kolejny mecz, który trzeba wygrać: ŁKS jedzie do Janikowa na mecz z Unią.





AVIVA AVIVA AVIVA ŁKS !!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Cytat:
" Francja, WB pozwoliły na ..........."

Pozwoliły??A same potem dostały w d..pe.Polacy przynajmniej niezle sie bronili ,a Francuzi ??

Cytat:
"Kup złom typu F-16, wyślij w Afgan swojego syna. A w zamian połóż się na dywan i podziękuj podwójnemu DD Buschowi."

A czy Bush ma magnes i przyciąga do niego naszych żołnierzy??To nasz rząd jest winien krwi naszych żołnierzy,a nie Bush!Niech Busha osądzi jego naród...
Pozatym zapomniałeś o głównych winowajcach ZSRR i Szwabach

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

czubek miales keidys kobietę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

żeby żabojady i churchile w 39 dupe ruszyły, nie trzeba by nam i sowietów, i roosveltów. Sowity zobaczyły, że można, bo lordom i żabkom Polska wisi to i wlazły czerwone. Wrzesień 39 był do wygrania dla całego świata- militranie, ale nie ekonomicznie. A potem i Adolf i Józek mieli pole do popisu, i ekonomia poszła w górę (fabryki, huty, kopalnie, aż gwizdało) , tak, a Polska jak dla zachodu wisiała, tak wisi. W biznesie nie liczą się ludzie, liczy się kesz. No bo ile można dostać dolarów (funtów, euro, jenów) za życie młodego chłopaka? A za Polskę? cały dorobek II RP poszedł się j...bać. A ile WB zapłaciła za zabitego pilota w imię obrony jej granic? (oficjalnie musieliśmy zapłacić za każdy stracony samolot JKM nie musiała płacić ni pena za straconego pilota - Polaka - człowieka, dla JKM ważniejsza była maszyna).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

niom, ale ty nie jesteś w moim guście i w Kupiskach z tego powodu nie będę tego ogłaszał. Do Ostrowii, czy Pułtuska, a nawet do Krakowa nie pojadę tego ogłaszać. To że mam żonę, nie pojadę do Watykanu manifestować, że moja córa, czy żona są ponad moje życie. Moja wiara, mój Bóg, i nikomu nic do tego. Nie narzucajmy swojej wiary innym bo to mi pachnie faryzeuszami i kłamcami.
Żeby robaczku ci nie ubliżyć, to bym ci powiedział, nie do twojej Mamy nicnie mam i nic między nami nie było.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Otóż to !!. A w tych całych politycznych grach najbardziej mi żal żołnierzy AK. Ginęli na wojnie i byli mordowani po wojnie....

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

a ja miło sobie wspominam tamte czasy..... Pisz czesławie.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Jeśli budynek to zdecydowanie szpital !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

paranoik

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

faktycznie agresywny jest :):):):):):):):):):):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Czubek ty se jeb....ij na czolo blachy!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

JA NIE PROWADZIŁEM - i co mam się wstydzić? a może Ty chcesz się Malachit poszczycić, że prowadziłeś?

tego tłustego mordercę szkoda zamykać - ubolewam, że muszę dokładać do takich jak on

parówa powinna do końca życia płacić rentę rodzinie - i to nie kwotowo, ale procentowo od zarobków - bez możliwości uwolnienia się od tego obowiązku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Van_Loosen, nie chodzi o wstyd czy chwalenie się, a o zakłamanie NIEKTÓRYCH.
Jak się okazuje gostek mógł celowo zabić 'patrz info na głównej' a w takim razie nie powinno być żadnej litości dla sprawcy !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Iga161. Nie jest tak źle. Jesteś na 1017 miejscu na 8296osób ;)

A na 51 jest goostaw

A wiecie że już zostały napisane około 121500 postów ;)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

kacperek -> 527 miejsce

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

0 litości. dożywocie i basta. Dla niego również nie powinno być litości a w pierdlu powinni go dobić tak jak on to zrobił

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Na wyjazdy jeżdżą tylko kibole z żylety czy też spokojni, zwykli kibice z piknika też jeżdżą ?

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Za to w Lechu Poznań swego czasu (a może nadal?) grało jedenastu Remesów. Może to te łomżyńskie? :) Nie widzę nic złego w tym, żeby kluby sprzedawały miejsce na koszulce na reklamy. Oczywiście wszystko z umiarem, żeby nie było pod herbem reklamy dmuchanych lalek :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Malachit ja też nie prowadziłem. Piszę to dlatego, że wspomniałeś O "krzykaczach w tym temacie", co na pewno tyczyło się i mojej osoby.

Podobnie jak van_loosen twierdzę, że lepiej byłoby żeby płacił on comiesięczną
rentę, aniżeli szedł do więzienia. Bo jak pójdzie do więzienia to my podatnicy będziemy musieli go utrzymywać, a on dostanie sobie dobrą cele z telewizorem. Po drugie rodzina chłopca w takim układzie w ogóle nie dostanie żadnego zadośćuczynienia, a jeżeli on by pracował to by miała jakieś pieniądze. Po trzecie on sam płaciłby podatki.
Do tego powinni mu dożywotnio zabrać prawo jazdy.


Pewnie zaraz usłyszę głosy : " w takim razie morderców, złodziei też należy nie zamykać", tyle tylko że on zabił nieumyślnie, żeby mógł pewnie cofnąłby czas.

Rozumiem to, że rodzina odczuje satysfakcję jeżeli on dostanie dużo lat do odsiadki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Spiker na stadionie ŁKS moim zdaniem jest do wymiany. Skąd oni wzięli tego artystę? Kononowicz miałby więcej do powiedzenia w czasie meczu, niż ten gość:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Hehehe. Najlepsze było jak w przerwie meczu dziękował za urzyczenie kamery. hehe Wstyd jak nie wiem co. A ogólnie to mało mówi i nie robi atmosfery na meczu.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Jeżdza ci, którzy chcą obejrzeć mecz ŁKSu na wyjezdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Wielka mi tu nowość...chyba ten kolega nie ogląda Ekstraklasy. Tam jest kilka klubów, które mają koszulki powypełniane reklamami, np. Bełchatów, Górnik Z., Górnik Ł.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

A kto to, ten wspomiany spiker?

< na marginesie użyczenie sie pisze nieco inaczej>

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

MYLI ZAWODNIKÓW NIEZNA SKŁADU EHHEHEHE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

adminie czy tam moderatorze, jestes smieszny!! usuwa tematy bo mu naublizalem buahaha, taka jest prawda, jestes prosty i malo inteligentny, tolerujesz ten caly spam a usuwasz posty ktore naprawde cos wnosza, jak mozna pozwolic na zakladanie 5 tematow dotyczacych jednego problemu?? uczyles sie tego moderowania w przedszkolu czy na smietniku??

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Racja. Admini i moderatorzy na tym forum działają wybitnie NAGANNIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

luizfernandez gorzej jak przestana sie krecic kola :P To jest Toyota Carina E. Poprostu chce miec pewnosc ze jest w dobrym stanie niz sie martwic jak cos sie powazniejszego uszkodzi:]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Tak jak wyzej wymienione jest czyli klub 54,a co do godziny to mysle ze gdzies okolo 21-22,jak przyjdziesz zapytaj w barze!Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

1000? a ja myslalem ze milion mph...

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

i nie podaje wszystkich wynikow w trakcie meczu :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

To teraz mamy ogromną szansę utrzymać się bezpośrednio w II lidze!!! ŁKS!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Czyli morderstwo z premedytacja ?

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Zdarza sie, ze jezdzi z nami kilku starszych kibicow, ale na wyjazdach to i oni dopinguja razem ze wszystkimi:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Wesoły_Romek niestety nie masz tu racji....

Spaść bezpośrednio niestety się da, choć to mało prawdopodobne bo straty Miedzi i Unii są spore.
Polkowice i KSZO zajmują miejsca bezpieczne (w środku tabeli), na koniec sezonu zostaną zdegradowane co pozwoli zespołom z miejsc 12-13 uniknąć baraży i bezpośrednio utrzymać się w II lidze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

jakubb:

"Oj trzeba by zbadać czy ty KrzyzaK nie złamałeś prawa."

Prawa nie złamałem :-) Program działa jak przeglądarka... "idzie" po linkach do informacji, które nas interesują(w tym wypadku info o ilości postów), czyli wykorzystuje tylko informacje ogólnie dostępne dla użytkowników.

"Haków na nas szukasz?"

Na "NAS" ???? Jesteś z 4lomza???? Jeżeli tak to przecież wysłałem maila co w "serwerze piszczy" :-D Ale program działa zupełnie legalnie....

"Fuchę w CBA za takie numery masz od ręki."

Wydaje mi się, że tam za takie rzeczy mało płacą :-) Miałeś na myśli chyba CBŚ ????

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Wieć żeby byla jasność, które miejsce jest na potrzebne aby sie utrzymac bez barazy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Minimum ile lat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

1

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

eMiLkAa: 1098. nie tak źle;) to tak jakby w drugiej dziesiątce na stu :P

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

co najmniej 12 wystarczy, a biorąc pod uwagę, że Górnik Łęczna leci z I ligi od razu do III, to prawdopodobnie nawet 13 miejsce będzie całkowicie bezpieczne. chyba że PZPN inaczej to rozwiąże, bo w dzisiejszej uchwale nic nie ma na ten temat...

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

wow 44 miejsce, a pół roku się nie odzywałem...

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Założę się, że teraz ekipa 4lomza czyta logi i patrzy czy mówię prawdę ;-)


"Hacking komputerowy – art. 267 § 1 kk. Nieuprawnione wejście do systemu komputerowego przez naruszenie zastosowanych zabezpieczeń i manipulowanie w bazie danych jest także określane jako włamanie do komputera oraz kradzież danych."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

nie pobieram od nowa. zostało to zrobione tylko raz ;) później operuje na plikach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Dran popieram

Marcin nie odpowie , bo to trudne , bo to prawda, najlepiej sie ślizgać i od ciemnoty wyzywać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Serwer 4lomza jest na łączach Neti, łączne jak działa dobrze to jest fajnie, ale w razie awarii puszczają ruch chyba przez Mozambik :P

Ciekawe czy reklamy nie obciążają serwera? Ale ogólnie to popatrzcie i tak 4lomza się stara, jest coraz lepiej, dużo ludzi wchodzi. Ja jestem zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

potwierdzam,sopcast jest dobry, czesto mozna znalesc tam transmisje roznych waznych wydarzen sportowych na zagranicznych stacjach,aczkolwiek sa tez casem tez i polskie(w tamtym sezonie tv4 byla z wyscigami F1) Szczegolnie fajnie sie oglada 2 mecze cwiercwinalowe Ligi Mistrzow na zywo w tym samym czasie na jednym monitorze;);)

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

zasada przyznawania wiz jest brak zasad

mysle, ze gdyby im zalezalo, mogliby sprawdzic
ale ich pan X nic nie obchodzi, maja cien watpliwosci-nie daja wizy, proste jak drut
a oni zawsze maja cien watpliwosci, bo zgodnie z prawem amerykanskim, kazdy, kto ubiega sie o wyjazd do usa ma cel imigracyjny

VOTUM DEO IGNOTO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Dobra, wezcie wymiencie postulaty strajkujacych. Jesli faktycznie te 5000zl dla lekarza bez specjalizacji i 7500 ze specjalizacja to bzdura... Bo wszedzie w prasie pisza, ze takie sa rzadania lekarzy. To w koncu sa, czy nie sa? Moze sprostujcie, bo piszecie ze glupoty gadamy, ale nie piszecie jak jest faktycznie...

Do tego postulat wspolplacenia przez pacjentow za kazda wizyte, po to zeby Wam wyplaty podniesc... To moze zastanowcie sie Wy, dla ktorych 200-300zl to sa smieszne pieniadze, co maja powiedziec chocby starsi ludzie, ktorzy za kilkadziesiat lat pracy dostaja teraz 800zl emerytury i maja Wam doplacac do wizyt jeszcze ? Przekonajcie nas, dlaczego to innym nalezy zabrac, a Wam dolozyc?

Poza tym, wciaz czytam, ze to my jestesmy tu za komuna, PiSem itp itd... Panowie, mamy kapitalizm, to sie dorabiajcie na tych prywatnych posadach, po ile chcecie godzin na dobe... na tym to polega i tak sie dorabiaja inni... A nie odbebnic 8 godzin na cieplej posadce panstwowej i chciec za to wille budowac, bo sie nalezy. Pokazcie mi gdzie tak pracownicy zarabiaja ? A wlasciciele firm, to raczej nie pracuja po 8 godzin i ponosza ryzyko prowadzenia biznesu, wiec do kogo pretensje? Ludzie obudzcie sie.... jak Wam z tym zle, to zakladac prywatne dzialalnosci i dalej podbijac swiat, mamy swobode gospodarcza nie?

Tak jak powiedzial Religa chyba, pewien kardiochirurg nie zgodzil sie podjac pracy w kieleckim za 15 000 zl... pewnie kwota go tak oszolomila, ze nie potrafil slowa wydusic? A moze po prostu kto chce ten potrafi zarobic? Widac niektorym chca zaplacic duzo wiecej niz 5000zl, jesli maja do tego podstawy. Zarzucacie nam sklonnosci do komuny, a sami chcecie dostawac wszyscy po rowno, na zasadzie "czy sie stoi czy sie lezy". Wszedzie sa przytaczane przyklady lekarzy wykonujacych skomplikowane operacje i ratujacych zycie pacjentow itp itd...
Fajnie, a co z tymi co tylko siedza po gabinetach i recepty wypisuja? Poza chirurgami to jest chyba jeszcze wiele innych specjalizacji nie? I nie wmawiajcie mi nawet, ze kazdy jeden lekarz ma taka ciezka i odpowiedzialna prace. Czesc ma, inni wrecz przeciwnie.

Powiedzcie mi tez, jak to jest, ze w szpitalu traktujecie ludzi jak zlo konieczne, a prywatnie poraficie byc dla nich mili i uprzejmi? To pacjenci sa winni Waszej sytuacji? Bo nie rozumiem? Wiedzieliscie na co sie decydujecie zostajac lekarzami. Nie slyszalem, zeby w tym kraju jakies lapanki prowadzili? To czemu odreagowujecie na innych swoje niepowodzenia? Jak ktos jest nieszczesliwy z powodu swojej pracy, to powinien ja zmienic, a nie pluc jadem dookola. Ja tego nie potrafie zrozumiec.

Co do zarobkow po studiach, to jakos na zachodzie za prace fizyczna i umyslowa placa podobnie... To tylko u nas jest taka paranoja, ze praca fizyczna jest nic nie warta, a za siedzenie za biurkiem, to sie powinno dostawac fortune... Daruj, ale za prace sie powinno dostawac tyle, ile jest ona warta na rynku. Co to za argument, ze po studiach to sie komus nalezy? Uczyles sie dla kogos, czy dla siebie? Jakies specjalne podziekowania sie naleza? Uwazasz, ze jak ktos studiow nie skonczyl, to ma lzejsza prace? A jezeli tez ma ciezka, to dlaczego jemu ma starczyc 800 czy 1000zl, a Tobie 5000 sie nalezy jak psu buda? Ja tez skonczylem studia, tez sie musze ciagle doksztalcac i siedziec w ksiazkach, nie zarabiam poki co 5 tys. i nie narzekam. Moze powinienem zmienic te swoje komunistyczne myslenie i zaczac strajkowac? Studia to sie konczy po to, zeby nie musiec zapieprzac przy lopacie chocby do emerytury. A ile sie za czyja prace nalezy, to juz jest odrebny temat i wcale nie taki prosty jakbyscie chcieli.

I na koniec odnosnie "wylewania pomyj", to niestety ale wiekszosc sobie zdaje sprawe, ze nie jest to wyssane z palca, a tym bardziej pracownicy sluzby zdrowia swietnie o tym wiedza. Niestety czesc traktuje swoja prace jak panszczyzne i zlo konieczne, wiec ma ja w glebokim powazaniu.
Proste przyklady, godziny przyjec na drzwiach gabinetow, czesto maja sie nijak do stanu faktycznego. Pan doktor przyjdzie godzine pozniej, wyjdzie godzine wczesniej, a pieniazki sie naleza... nazwiskami nie bede rzucal dla niczyjej radochy, bo zaraz znow beda prokuratura straszyc. I juz tu jeden z Was kiedys napisal, ze nie placa Wam za to, zeby byc milym... wiec vice versa. Co sie dziwicie, ze pacjenci sa niemili? Sami na to pracujecie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy PiS wprowadzi obowiązkowy powszechny pobór do wojska i co na to wyborcy?

Edit: sory za bład

http://www.slubneszalenstwo.pl

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org