piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

moze zakład w Chojnach?? Dębowski Daniel, ewentualnie Sałata jak juz ktos wyżej wspomniał

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Odroczka i 500 zł mandatu jeśli osoba jest nieletnia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

narazie jest w planie polsatu 13 odcinków 1 seri a w 1 seri jest 22 odcinki :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Odpowiedzialni raczej będą opiekunowie tego kierowcy no plus mandat no i jak sie nie myle to do 21 roku życia nie będzie mógł zrobić prawka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Witam.
W trakcie sezonu motocyklowego nawet na forum 4lomza dawali o sobie znac fani jednosladow. Gdzie sa teraz ??? Mam nadzieje na zywa reakcjie !!! POZDRAWIAM

Bimbo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

w farmalu maja dobre sztyfty do czyszczenia zelazka
PS kiepski temat na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Są 'są czekają wiosny.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Szykują sprzęty :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

dobry jak każdy inny. to nie jest forum tematyczne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

ja jak dobrze pamiętam widok jadąc austostadą nieopodal Poznania-pusta autostrada( bo płatna) a krajowe drogi zapchane tirami !!!!
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

@ tomekk: ta mapa także zawiera takie informacje :p Także polecam!

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Ya wez Sam se jeździj po sniegu i lodzie razem ze 100 KM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Temat powstal w celach badawczych :). Pozatym chcialem zobaczyc czy i jak radza sobie inni motonici podczas tego trudnwgo okresu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Maniek88: bardzo ciekawy sposób. a nie zostawia to później plam na ubraniu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

a jesli osoba ma 23 lata ,niema prawka,jedzie polonezem ktory niema przegladu,oplaconego oc i poprzedniemu wlascicielowi zabrano dowod rejestracyjny ? jakie konsekwencje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

no ale czasem się trafi patrol w innym miejscu niż na mapie ;) albo auto z kamerą hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Gdyby nie Ryska żelasko me uległoby całkowitej dewastacji, a to za sprawą żyletki, którą ktoś wspaniałomyślnie je swego czasu potraktował wrrrrr! :|
Niecierpliwość ma sprawia, że ZAWSZE czyszczę to narzędzie prasowalnicze na gorąco... Efektem tych zabiegów jest spalona szmatka i siwy dym w mieszkaniu. Ale żelasko lśni aż miło! :)
O! Właśnie wróciłam z Rosssmanna, gdzie nabyłam drogą kupna cifa w spreju i biorę się do roboty...:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Jezeli osoba jest niepelnoletnia, nie jezdzi po pijaku i nie powoduje zagrozenia na drodze, czyli jezdzi przepisowo, to 500 zl + 300 odcholowanie. Odroczki nie ma. A jesli juz to tylko sad moze ja przyznac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

gra jest darmowa, niestety troszkę wymagająca, zarówno od gracza, jak i od kompa. ogólnie rzecz biorąc, jest to "symulator pola walki" z nastawieniem na działanie zespołowe. wpiszcie w goglach "americas army" na .com jest oficjalna strona, gdzie trzeba się zarejestrować, jest to wszystko za darmo, tam też można pobrać grę, niestety waży ona około 2,5 giga :( , ale wszystko da się zrobić,na pl jest polskojęzyczna strona, dzięki której można się sporo dowiedzieć. Podstawową zaletą jest realizm rozgrywki, fajna grafa(o ile sprzęt na to pozwala ;) ), małe pingi i praktycznie brak cziterów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

hmm...ja jeszcze troche bede mial ta usluge...a potem zrezygnuje i zobaczymy czy tez bede mial taki problem... a jak przyszedl ci sms ze konczy sie subskrybcja i zostanie odnowiona to probowales w tym czasie wyslac do nich tego sms'a?

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Oj jeśli ludzie liczą tylko na zyski nie wróżę przyszłośći, nie widziałem ale z opisu Krab-a wynika, że jest to typowa nasza rodzinna "robota" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Niezależnie od tego czy celibat zostanie zniesiony, czy nie mój stosunek do księzy pozostanie ten sam. Nie chcę oceniac postępków księży, gdyż nie chciałabym aby moje życie było brane "pod lupę".

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

O ile stefanek1 ironizował swoją wypowiedzią to pozostali jak zwykle dali d*py. Biernaczento, piszesz że nie obchodzą Cię te tematy bo jeszcze w 1984 roku nie było Cię na świecie. W 1410 roku także Cię nie było, podczas rozbiorów Polski także, w 1939 roku także Cię nie było. Uzurpujesz sobie prawo do recenzji tego forum, jego treści - do tematów, które rozumiesz ? No to wyjaw od którego roku powinieneś do nas dołączyć ... 2008, 2011, czy jeszcze później? Po co włazicie na tematy i treści, których z powodu ograniczonej wiedzy i zdolności pojmowania nie rozumiecie? Czy nie lepiej wyleźć na klatkę i wrzasnąć na rodzinę suck?? Przynajmniej po mordzie nie dostaniecie bo zapewne tak u nich z angielskim jak u Was z polskim - czyli tragicznie!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

No niby powinni sypać piaskiem ,ale jak jest odwilż i snieg topnieje to piasek zostaje na chodnikach i nie ma komu tego sprzątnąć i wszystko się wnosi do domu...!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Popieram to rzeczywiście ogromny skandal!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Chyba rzeczywiście, nie ma Admina na forum, bo toleruje chamstwo młodziaków. Na innym forum łomżyńskim po napisaniu takich postów już dawno palili byście gumę. Admin z takim elementem by się nie cykał. Zbyt tolerancyjny Admin na 4lomza dopuszcza do pisania bezmyślnych, a czasem idiotycznych postów.

Pozdrowienia.

Bimbo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Zgadzam się z Wami!Pamiętam jak jeszcze było u nas województwo ( i za tzw. komuny i potem też) to nie było żadnych ograniczeń na tym parkingu od Szosy Zambrowskiej! Było miejsce i dla Wojewody i dla zwykłego urzędnika i dla klienta!Ale widać dzisiaj są równi i równiejsi!Ciekawy jestem kto, imiennie , jest odpowiedzialny za tą decyzję!?A tak na marginesie, po reformie miało być mniej urzedników a okazuje się, że budynek po Urzędzie Wojewódzki pęka w szwach , a naprzeciwko, gdzie jest starostwo powiatowe też ciasno!No i samochodów też przybyło i tu, i tam!!!A wszystko to kosztem podatników...! A może by tak tam postawić parkomaty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Też pamietam człowieka ;o) Zawsze podpowiedział i był niezwykle osłuchany, znał chyba każdą kasetę jaką miał w "sklepiku" ;o)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Tak jak przedmówcy już wypowiedzieli się, nie ma przymusu czytania. Jeśli komuś się to nie podoba to naprawdę nie warto by to czytał.

Informacja dla młodych czytelników: Spartakiadami nazywano mistrzostwa Polski juniorów młodszych i juniorów. Takie były czasy i innego wyboru po za rezygnacją z udziału w systemie rywalizacji sportowej nie było. Innego systemu nie było.

Pozdrawiam wszystkich czytelników.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Tam jest teraz agencja dla rolników a oni Pekaesami już nie przyjeżdżają bo to nie te czasy!!!!!!
Jak był jeszcze urzad wojewódzki wŁomży to nie byliśmy w unii i nie było rtyle jeżdżącego złomu żeby całe parkingi na sztywno zapychać!!!!!!!!
Też korzystamn z tego dla klientów ale wcale nie mam za złe że jak pracownik, tego budynku musi wyjechac na pół godzinu=y to potem nie musi szulkać miejsca do zaparkowania przez drugie tyle!!!
Przeszkadza??? To przejdź się pieszo z Rynku Zambrowskiego 200 metrów. Tam zawsze są miejsca do zaparkowania!!!!
____________________________________---

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

tak tak Podrywacze-Lomza to prawda tu u nas nikt Ci niezdejmie w Wawie podobno kosztuje 500zl bo kolega mial taki tel i jak sie dowiedziakl ile to kosztuje to sprzedal go bez zdejmowania simlocka na allegro... ciezko bedzie ale probuj ... powodzenia...

Bimbo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Ja to czytam i jak komus sie nie podoba to prosze nieczytac. Kontynuj Czeslaw ten temat jest bardzo ciekawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

No właśnie goostav, przejdź się 200 m z Placu Zambrowskiego, dobrze Ci to zrobi na urzędniczą główkę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

...bardzo.... naprawdze bardzo ineteresujacy ;P










































































































































yo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

od kiedy to trenujesz bo naprawde nieźle ci to wychodzi? :D

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

to akurat wiadomo....
...ja nie wiem tylko skąd wziąć dwa kaski???

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Jeśli celibat ma służyc takim celom jak napisali powyżej, jesli rodzina ma przeszkadzać w takich nagłych (i wydumanych) sytuacjach, to wypadałoby wprowadzić tenże celibat dla: lekarzy, strażaków, policjantów, zołnierzy i wszystkich służb nagłej potrzeby. Czy to w parafii ksiądz jest jeden? Po to są dyzury i inne tego typu organizacyjne ustalenia. A z tym "zaślubieniem Bogu' to już byście przestali pleść jak ostatnie naiwniaki. Bog jak zechce - to "powoła" kogo chce i nie będzie patrzył na żadne celibaty, "zaślubienia" i inne bzdury.

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Każdy "pożycza" wedle swoich mozliwości bo są tacu (na górze) co 'pożyczyli' grube miliony od narody i ich nie myślą oddawać... więc to chyba norma jakaś!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Chcę zwrócić uwagę na inny pozamaterialny aspekt emigracji , pewna moja znajoma która wyemigrowała z mężem i małym dzieckiem powiedziała mi że zrobiła to po to żeby jej dzieci nie zostały rozjechane na przejściu przez pijanych kierowców, żeby w przyszłości wracały całe i zdrowe z dyskoteki czy meczu, żeby dorastały w społeczeństwie w którym jest przejrzysty system wartości moralnych i prawnych i.t.d.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Każdego może coś takiego spotkać ale nigdy bym nie przypuszczał,że Agate Wróbel.Państwo raczej powinno jej pomóc wkońcu była mistrzynią świata i zdobyła sporo medali a rząd powinien się wstydzić,że do takiego czegoś dopuścili ale przecież zapomniałem oni wstydu nie mają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

sillyboy za granicą też można zostać rozjechanym na przejściu dla pieszych przez kierowcę. Znajoma nie ma racji a wyjechała raczej bardziej dla zarobku no i ma rację ale to nie znaczy,że zagranicą nic ci się nie stanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

hamostwa ze wsi pełno w miescie sie narobiło. Pokupowali stare graty za dostacje z uni i odreagowuja swoje kompleksy. Nie ważne ,że stare graty po 20 lat ale wazne ze audik 80 , opelek vectra, golfik IV i to im daje poczucia ,że są debesciaki. No ale sam samochód to nie wszystko , trza nim gdzieś przyszpanować , poczuć to o ci się latami sni. I więc ciągną jak muchy do gówna do łomzy aby sie dowartościwoać. Popatrzcie dookoła ile tego szlamu widać na ulicach naszego miasta.

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Kiedy ludzie nauczą się, że jak jedzie policja czy pogotowie na sygnale to należy zjechać na pobocze. Tak trudno w nocy było dostrzec migające koguty. Szkoda mi kierowcy nissana, ale sam się trochę do tego przyczynił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Ta historia raduje chyba tylko Bartesa, ale to świadczy o jego inteligencji. Jak mozna cieszyć się z takiej tragedii???
A debil jadący w Audi powinien na zawsze stracić prawo jazdy, a za ciężkie zranienie człowieka (mam nadzieję, że przeżyje) powinien posiedzieć kilka lat, by móc sobie to wszystko zrozumieć.

Osobie z Nissana życzę szybkiego powrotu do zdrowia, a jego rodzinie składam wyrazy współczucia. To straszne jak bezmyślnie postępują niektórzy ludzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Nic dodać nic ująć. Bydlakom z małego płocka należy się potężna kara.
Współczucie dla kierowcy nissana i jego rodziny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Mega dance - sto procent z playbacku, czasem wycharczeli coś w refrenach. Ale to norma w tym gatunku więc się nie czepiam. A akustyka z Wilków widziałem w akcji i nie chce mi się wierzyć że on coś kasztanił. Być może p. Robertowi coś się nie uwidziało. Natomiast niewątpliwym chamstwem (tak to się pisze, jak ktoś nie wie, chyba że chodzi mu o szynkę) było zwracanie uwagi akustykowi że coś jest nie tak bezpośrednio przez sito i do posłuchu dla wszytskich. Są inne metody na to...
Kiedy jeden z członków otto nie miał wszytskiego ok w odsłuchu to podchodził do dźwiękowców (tych na scenie, bo to oni odpowiadają za odsłuchy) i tak długo drążył aż był zadowolony. a nie darł się jak jakiś ... sam nie wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich, którzy głosują na PO.

Ale o so chozi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org