niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zła pogoda dla Kościoła

znalazł 5 złote w bilonie i nie chciał żeby mu ktos je zabrał

NAJWIĘCEJ OSZCZĘDZA
KTO UNIKA KSIĘDZA


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zła pogoda dla Kościoła

:)

NAJWIĘCEJ OSZCZĘDZA
KTO UNIKA KSIĘDZA


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zła pogoda dla Kościoła

Dobranoc :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zła pogoda dla Kościoła

OK, ale co? "Osoba kupująca" nie za bardzo może się wykosztować, a chodzi jej o to, co się W OGÓLE takiemu dziecku kupuje, by rodzic nie miał tego za złe. "Osoba kupująca" nie miała dotąd nic wspólnego z takimi berbeciami i ZUPEŁNIE nie ma pojęcia choćby co do rodzaju prezentu!

Marcelus: Panu już podziękujemy... Zwłaszcza żeś trafił jak kulą w płot...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zła pogoda dla Kościoła

OK Gazelo, dzięki za radę, ale czy to musi być lalka? A może np. jakiś spory miś czy coś takiego? Tylko mam jedno pytanie: czy miś - z natury trochę kosmaty, nie będzie stanowił problemu, gdy dziecko np. będzie go brało do buzi?

(I bez żadnych mi tu tekstów kolesi typu marcelus z tym braniem...)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zła pogoda dla Kościoła

osobiście kiedyś widziłem jak chłop tam mył rozrzutnik po gnoju

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zła pogoda dla Kościoła

coś jebneło w samochód u mnie przed bokiem i aż się zapalił chyba bo sie dymił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zła pogoda dla Kościoła

Ale w koło jest wesoło
Człowiek w pracy, małpa w zoo
Puste pole za stodołą

Ale w koło jest wesoło-perfec

brak podpisu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zła pogoda dla Kościoła

Na podpisach w galierii było napisane ze te cos miało ogromną temperaturę. Czyli musiało spadac z dość duzej odległości. To by potwierdzało ze srodek samochodu jest kompletnie zniszczony. Jesli by sie dokładniej przyjrzec zdjęciom to mozna zauwazyc ze pocisk trafił w szybę a dach samochodu jest wgnieciony. To musiało byc naprawdę potężne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zła pogoda dla Kościoła

Moglbys przeslac szybciutko rozklad lomzynskiej 9,z gory dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zła pogoda dla Kościoła

i tu Ci dosram. Moj ojciec przerobil felicje, przeszla wszystkie badania i wszystko jest cacy od prawie 2 lat. Teraz przerabia octavie i mu przy tym pomagam, wiec nie mow mi o przerabianiu, bo na pewno wiem na ten temat wiecej od Ciebie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zła pogoda dla Kościoła

W miejscu gdzie stał kościół Sw.Stanisława Kostki. :-)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zła pogoda dla Kościoła

Oczywiście że wiem że to nie tablice świadczy że wóz jest zabytkowy ale skoro tego typu tablice są to jak najwięcej tego typu sprzętów powinno byc rejestrowane właśnie na takie blachy. Wiem że procedura rejestracji nie jest prosta i że to zniechęca wielu ludzi. Ale wtedy samochód naparwdę się wyróżnia. Choć może nie jestem obiektywny bo interesuję się tablicami i mają one dla mnie duże znaczenie.
Chyba jednak wóz może być młodszy-chyba 25 lat wieku i od 15 lat poza produkcją. Ale też nie jestem do konca pewien.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zła pogoda dla Kościoła

bla bla bla........... II Liga!! OOooleeee..!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zła pogoda dla Kościoła

słuchajcie. Jamam neta od typka z kwiatowej. Jak coś się dzieje z netem dłuższy czs to przyjdzie i naprawi.
Ale niestety wkurzają mnie wachania internetowe.Tzn. raz działa raz nie!!!!

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zła pogoda dla Kościoła

honor u polityka?
smiesznie to brzmi, naprawde

a w wyborach na pewno wystartuja i pewnie znowu im sie uda
niestety...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zła pogoda dla Kościoła

Refleksje po wstaniu o świcie:
- nie dało się spać, bo ptaki darły ryja w szparze między wielkimi płytami;
- oczy mnie się skleiły, bo ciężko się spało w takim upale; ponadto były opuchnięte i podkrążone;
- koszulka też się skleiła;
- temperatura wiele się nie zmieniła (tylko zimny prysznic pomaga);
- głowa zaczyna boleć z niewyspania;
- nadal chce mnie się spać i ruchy mam spowolnione;
- trza się wcześniej zabrać do roboty;
- .........
- .........

Jedyny plus przy tych minusach to fakt, że świat jest nadal taki piękny.
pozdrawiam.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zła pogoda dla Kościoła

Typowy śledź.

NAJWIĘCEJ OSZCZĘDZA
KTO UNIKA KSIĘDZA


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zła pogoda dla Kościoła

Kolego danwel, nie przysiegaj bo i tak wiadomo, ze czegos takiego nie zrobisz, a Sroczynski i reszta tych grubych urzedaskow czesto zaglada na te forum i ma tylko radoche jak czyta takie teksty.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zła pogoda dla Kościoła

Pontifex Mal!
By nie dopuścić do długów kibicowskich, trzeba było zrobić listę chętnych na wyjazd na dany mecz, dowiedzieć się ile kosztuje autokar na wyjazd i kwotę dzielić na tylu ilu jest chętnych. Jedzie ten kto zapłacił.
Dziwicie się zarządowi że narobił tyle długów, który operował tysiącami złotych, a Wy dziesiątkami, najwyżej setkami złotych i nie umieliście nimi dobrze zarządzać i też wpadliście w długi. Sądząc procentowo po wydatkach, to macie jeszcze większe zadłużenie niż zarząd.
Sam żądasz zaufania od innych, to daj go też dla zarządu ŁKS-u, a w szczególności panu Zajkowskiemu którego uczepiłeś się jak rzep psiego ogona. Sądzcie innego według siebie samego.
Nie myślcie, że jestem przeciw Wam.

Pozdrowienia

Kamil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zła pogoda dla Kościoła

ZAPROSZENIE
W najbliższy poniedziałek - 18 lutego br, o godz. 16'30, w holu Publicznego Przedszkola nr.4 przy ul.Spółdzielczej 8, odbędzie się spotkanie organizacyjne w sprawie inicjatywy społecznej zainteresowanych rodziców.

Spotkanie organizacyjne skierowane jest do TYCH rodziców dzieci z
orzeczonymi całościowymi zaburzeniami rozwojowymi, którzy zechcą połączyć swoje siły dla lepszego wsparcia rozwoju swoich dzieci.

WSPÓLNY GŁOS – zawsze znaczy WIĘCEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org