piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Warto było czekać 8 lat i zobaczyć jak towarzysze z PZPR-pis gryzą się przy korycie.

Koryto zamieniło się w mikroskopijną miseczkę, to się czerwone świnie z PZPR-pis gryzą po racicach.
Warto było czekać.
https://wiadomosci.wp.pl/odpowiadaja-jakiemu-mocne-slowa-poslow-pis-widzi-siebie-na-tronie-7006726891850464a

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warto było czekać 8 lat i zobaczyć jak towarzysze z PZPR-pis gryzą się przy korycie.

Były szef MON sceptycznie podszedł do plotek o tym, że Mateusz Morawiecki i Andrzej Duda mają planować założenie nowej partii, przy okazji uderzając w prezydenckiego ministra. Na ripostę nie trzeba było długo czekać. \"Życie na prawicy\". Jak Chłopik z Mastalerkiem mają to robić, to nie wróżę temu przyszłości. To fake — powiedział w rozmowie z Radiem Zet Mariusz Błaszczak.
Panie Mariuszu Błaszczaku, patrząc na pana »osiągnięcia« w odbudowie przemysłu zbrojeniowego, to ja panu nie wróżę przyszłości. Zajmij się pan wreszcie pracą, a nie fejkami, bo to szkodzi kandydatom PiS w wyborach samorządowych — napisał szef gabinetu prezydenta.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warto było czekać 8 lat i zobaczyć jak towarzysze z PZPR-pis gryzą się przy korycie.





Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Warto było czekać 8 lat i zobaczyć jak towarzysze z PZPR-pis gryzą się przy korycie.

Rzydzicowy dvPOkrata nigdy mnie nie POkonał, szczególnie doświadczeniem, a do mojego POziomu musiałby się wspinać niczym na szczyt Mount Everest...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org