niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mam pytanie - czym na komisji świadek Kaczyński

....obraża członka zdaniem Sroki? 🤣🤣🤣
Jarek pokazał że jeszcze w tym wieku jest mega inteligentny .... Nie znałam go z tej strony 😲

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie - czym na komisji świadek Kaczyński

Jak to czym?

Nie wypadł sroce spod ogona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie - czym na komisji świadek Kaczyński

...jak to jest, że Kaczyński nie ma wiedzy nt. Pegasusa, ale jest pewien, że uchronił on Polskę przed szpiegowskim atakiem? Jak to możliwe, że z nim – wtedy szeregowym posłem PiS – ministrowie Mariusz Kamiński i Zbigniew Ziobro konsultowali zakup potężnego narzędzia do inwigilacji? O czym dokładnie rozmawiał z Beatą Szydło, kiedy ta wróciła z Izraela, gdzie rozmawiała z premierem Binjaminem Netanjahu? To wtedy strona polska dowiedziała się o Pegasusie. Jakim cudem przychodzi mu z łatwością opowiadanie o \"postkomunistycznym układzie\", skoro za pośredników przy zakupie Pegasusa posłużyła firma ludzi związanych ze służbami PRL?


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie - czym na komisji świadek Kaczyński

Żeby było zabawniej, wyraźna większość tej komisji to pisowcy — obecni, wierni prezesowi, lub byli, którzy stali się antypisowcami. W tym sensie przesłuchanie Kaczyńskiego stało się elementem otwartej pisowskiej psychoterapii.
Kaczyński dostał kilka efektownych ciosów, które pokazują, że wiedział, co robi, składając przysięgę bez przysięgi. Podczas zeznań uważnie słuchali Kaczyńskiego, kilkakrotnie wracali do poruszanych przez niego wątków, by potem udowadniać prezesowi sprzeczności w wypowiedziach, dowodzące, że kręci. Przerywali, gdy próbował zmieniać temat, nie dali się wyprowadzić z równowagi, gdy próbował ich obrażać — od komunistów, sojuszników Niemiec i wrogów państwa polskiego.
Z jednej strony Kaczyński konsekwentnie przekonywał, że nie ma żadnej szczególnej wiedzy o Pegasusie, z drugiej zapewniał, że program ów nie był wykorzystywany nielegalnie. Raz zeznawał, że szef służb Mariusz Kamiński mówił mu, że trzeba kupić Pegasusa, innym razem — że poinformował, że zamierza kupić Pegasusa, a jeszcze innym — że powiedział mu dopiero po kupnie.
Kaczyński przyznał też pod presją, że nieprawdziwe były jego publicznie składane deklaracje — takie, że Pegasus służył wyłącznie do inwigilacji kryminalistów, terrorystów i szpiegów. Prezes przyznał też, że, wbrew deklaracjom składanym w wywiadach, nie zajął się legalnością wykorzystywania Pegasusa w czasach, gdy za rządów PiS był wicepremierem do spraw bezpieczeństwa. A potem przypomniał sobie, że ktoś mu powiedział, że chyba się jednak zajął — choć on nie pamięta i nie powie, kto mu powiedział, że pamięta.
Z tych wszystkich względów Kaczyński nie wypadł na komisji dobrze. Wystarczyło, że kilku posłów komisji zaczęło go dociskać, pokazywać, że kluczy i mówi rzeczy wzajemnie sprzeczne — i prezes się gubił, wpadając w irytację.
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/stan-wyjatkowy-kaczynski-mial-jeden-cel-w-swoich-zeznaniach-komisja-byla-bezradna/fbw42fz?utm_source=livebar&utm_campaign=newsy_sg


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie - czym na komisji świadek Kaczyński

Z tych platfusowych niedorozwojów to takie komisje,
jak z koziej pisdy trybunał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie - czym na komisji świadek Kaczyński

W owej komisji zasiada też POseł Wipler, który uświadomił JarKaczowi, że przewał z zakupem Pegasusa (nielegalne źródło finansowania i e-SB-ecki POśrednik) nie jest tak bulwersujący jak fakt, że ta groźna broń służąca do inwigilacji była użyta z naruszaniem POdstawowych praw obywatelskich (POdsłuchiwanie POlityków i osób bez związku z przestępczością, czy dostęp do POzyskanych treści przez obce państwo). Czy głos kato-narodowca PiSlamska hołota też będzie lekceważyć..?!


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie - czym na komisji świadek Kaczyński

\"POzyskanych treści przez obce państwo\"

Mając na uwadze tutejsze sprzedajne kvrvy,
wszystko jest pozyskiwane przez obce państwa.

Rudy jeszcze dobrze nie wrócił z USA,
a już niemieckie france, wezwały go na spowiedź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie - czym na komisji świadek Kaczyński

Oczywiście, że ślepe chviszcze znowu łże jak PieS, oto bowiem sPOtkanie na szczycie tzw. Trójkąta Weimarskiego zostało zainicjowane przez Króla Europy z wolnej i dumnej POlski.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie - czym na komisji świadek Kaczyński

Autor: Bamburas (---.dynamic.inetia.pl)Data: 17-03-24 11:40

\\\"POzyskanych treści przez obce państwo\\\"

Mając na uwadze tutejsze sprzedajne kvrvy,
wszystko jest pozyskiwane przez obce państwa.

Rudy jeszcze dobrze nie wrócił z USA,
a już niemieckie france, wezwały go na spowie
______________________
a ile ty sprzedajna ***** towarzyszko bambusa vel ziuto krasnaja blać bierzesz od Putina za szerzenie moskiewskiej propagandy i lizanie dvp towarzyszom z PZPR-pis?

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie - czym na komisji świadek Kaczyński

ziuta krasnaja blać

Nie biorę w dvpę jak ty.

\"zostało zainicjowane przez Króla Europy\"

ciul europy - oskarek, to może sobie zainicjować,
dymanie poliniaków przez złodziei wszelkiej maści.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie - czym na komisji świadek Kaczyński

...na jedno Jego palcem skinienie stawili się karnie przywódcy największych krajów Eurosojuza...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie - czym na komisji świadek Kaczyński

Biznesowa sesja zdjęciowa byłaby świetnym pomysłem na reklamę. Polecam zwrócić uwagę na firmę Vravell. Specjalizują się w fotografii biznesowej w Krakowie https://www.vravell.com/ i okolicach, oferując eleganckie i niepowtarzalne portrety zarówno w studio, jak i w plenerze. Ich prace są stylowe i profesjonalne, więc to świetny wybór na biznesową sesję zdjęciową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie - czym na komisji świadek Kaczyński

\"...na jedno Jego palcem skinienie stawili się karnie przywódcy największych krajów Eurosojuza\"

Tylko że, to nie oni pędzili do niego, ale łon do nich.
Kazali też jemu, trochę sobie poczekać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org