niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Cyrk dla durnowatych.

Organizują sobie różne spędy przygłupów.
Jak nie \"marsz serc\" rudego,
to inny kaczora.

Kosztuje to miliony. Durnowate mają widowisko z podniecaniem się.

Ale czy ktoś mi odpowie, co z tego wynika istotnego dla Polski, polskiej gospodarki, życia Polaków?

Czy coś takiego, jak to ostatnio:
- \"odwiedzone łącze Koncerny Scania i Fiat zamykają się w Polsce. Pracę straci ponad 1300 osób.\"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyrk dla durnowatych.

Ta Scania i Fiat,
to tak chyba na dobrą wróżbę dla rudego.
Przy dalszym zaorywaniu wszystkiego w Polsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyrk dla durnowatych.

14 stycznia rudy urządza szopkę w Gdańsku.
Pomijając polityczne kvrestvo,
co to wniesie dla Polski i Polaków?
Pokwiczą, powyją i tyle?
Śmieszne.
Poczytajcie o obecnych protestach w Niemczech. Przez które całe Niemcy są sparaliżowane.
A dowiecie się o tym, co niemiecki obywatel może zyskać.

A nie kwicząc i wyjąc. Chvj wie o co, i chvj wie po co.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyrk dla durnowatych.

\"Niemcy sparaliżowane falą protestów

Rolnicy i przewoźnicy zablokowali drogi, od 9 stycznia przestaną pracować maszyniści. To będzie trudny tydzień.
Publikacja: 08.01.2024 19:24\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyrk dla durnowatych.

Ale 14 stycznia jest rocznica i przypomnienie że ludzie dziada żoliborskiego z tvpis Kurskiego i gawiedź która wczoraj wyła w Warszawie zamordowali Przez szczucie i nawoływanie prezydenta miasta.

Uświadamianie że reżim bolszewicki sqrwysyna z Żoliborza to najgorsze zło od czasów pierwszej komuny jest konieczne , te dziwadło stare nie ma nic do stracenia nie trzeba nikomu przypomniany co zrobił w 2010 roku z własnym bratem i 95 innymi niewinnymi ludźmi a wszystko dla władzy.

-

„W obliczu ogromu zła na świecie, byłoby bluźnierstwem posądzać Boga o istnienie…”
Tadeusz Kotarbiński

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyrk dla durnowatych.

A dla jakiego powodu rudy z POyebami,
chcą ściągać na głowy Polaków odrzuty ciapatych z Niemiec?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyrk dla durnowatych.

Mariusz Kamiński
trzeci dzień
bez alkoholu.

Dramat trwa!

Może dlatego pajac z Belwederu nie ułaskawił natychmiast tylko wydłużymy procedurę sprawdzającą i dłuższą ułaskawieniową żeby alkoholika Kamińskiego Mariusza przestępcę z PiS poddać więziennej Detoksykacji alkoholowej ?

-

„W obliczu ogromu zła na świecie, byłoby bluźnierstwem posądzać Boga o istnienie…”
Tadeusz Kotarbiński

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyrk dla durnowatych.

The story Strands NYT is engaging and well-written, featuring compelling characters, intriguing plot twists, and immersive world-building.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyrk dla durnowatych.

Ja zawsze lubiłem chcodzić do cyrku. Fajne tam rzeczy się dzieją.
_________________________-
https://politechnikawroclaw.szkola.pl/pisanie-prac-magisterskich-informatyka/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyrk dla durnowatych.

Autor uważa, że ​​tego typu kosztowne wydarzenia nie przynoszą znaczących korzyści dla kraju, gospodarki i życia ludzi. To nie jest mój sąsiad



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyrk dla durnowatych.

Towarzyszko bambusa vel ziuto krasnaja blać. O ile jestem przeciwko aborcji, to czytając twoje posty, podszyte nienawiścią do wszystkich i wszystkiego, którzy jak ty, nie liżą rowa I sekretarzowi KC PZPR-pis, gotów jestem zmienić poglądy.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org