środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jestem otwarty na współpracę

...a jeszcze niedawno twierdził, że Król Europy nie jest jego kandydatem, choć wiedział, że za chwilę będzie go POwoływał na urząd premiera...

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jestem otwarty na współpracę

@paplik napisał-
Dziś ci, którzy przez ostatnich osiem lat byli pod silnym wpływem mediów publicznych, przypominają sektę. Trudno z nimi rozmawiać, do nich nie docierają żadne racjonalne argumenty.


Uwaga uwaga! Achtung achtung! Attention atention!
...
Dziś ci, którzy przez ostatnich osiem lat byli pod silnym wpływem mediów przyRządowych i antyRządowych, przypominają 2 sekty. Trudno z nimi rozmawiać, do nich nie docierają żadne racjonalne argumenty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jestem otwarty na współpracę

W Polsce od Okrągłego Stołu rządzi Banda Czworga.
Dziś Banda Czworga+. Czyli pozorowana troska
o Polskę pomiędzy zwolennikami kaczorów
Donalda i kaczora Kaczora. To dramat!
...
W Polsce potrzebna deKomunizacja
i deDojczyzacja oraz deChazaryzacja!

...
I dlatego nie można dopuścić do powstania
IV Rzeszy euroSodomy wg założeń komucha
Altiero Spinelliego. Manifestu z Ventotene



Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jestem otwarty na współpracę


Autor: c2h5oh (---.centertel.pl)
Data: 13-12-23 16:30

Co tam zydki i goje słychać ? Braun wam imprezkę przerwał ? Aj waj , aj waj , skoro nie ma krzyża nie powinno być też i chanuki zwłaszcza ,że ze spisu z roku 2021 za zydów podało sie w Polsce 0,004 % . Święto chanuki ma tyle wspólnego z pokojem i tolerancą co zyd pluto i goj ziuta z prawdą ...
Zostało ustanowione w podzięce dla boga jechowy inaczej zwanego panem za zwycięstwo około 160 rpne ,nad wojskami Greckimi i odbiciu światyni Salomona w Jerozolimie. Podczas odbicia wszyscy wzięci do niewoli i ci co się poddali zostali wyrżnięci do nogi łącznie z niewiastami i dziećmi , modlitwa zawiera słowa dziękujemy ci boże ,ześ oddał w nasze ręce koszerne tych nie koszernych ...
W sejmie poliniackim wisi portret zyda Mendela Schersona który udowodnił w swym dziele nieukowym wyższość żyda koszernego nad resztą ludzkości która porównywana jest do bydła domowego . żyd mendel jest również autorem listu zydów amerykańskich do zydów z Rosji pod tytułem A Słowiańskie bydło wypędzimy daleko na północ , W tym antypolskim liście podany jest plan na wymordowanie ludzkości poprzez użycie trucizny w zastrzyku i nazwanie tego szczepionką , która jako skutek dodatkowy będzie powodowała bezpłodność.
Przypomina wam to coś z życia ? ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org