niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skąd ja to kuźwa znam\"

cytat:
\"Od 1936 roku Winterhilfswerk (...) stała się „Zimową pomocą dla narodu niemieckiego” i formalnie zostało powołanie zrejestrowane stowarzyszenie. Na jego czele stanął Minister Oświecenia Publicznego i Propagandy Rzeszy Joseph Goebbels. Pieniądze do puszek zbierały m.in. dzieci z Hitlerjugend.

\"Zbieranie do puszek to jednak nie wszystko. Finały akcji odbywały się w zimowe niedziele, a w późniejszych latach celebrowano je m.in. występami zespołów muzycznych na miejskich scenach. W ramach Winterhilfswerk odbywały się także loterie i aukcje, na których można było dostać m.in. serduszka.\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd ja to kuźwa znam\\\"

Sam Adolf przykazał żeby,
nie opieprzać się, tylko wyskakiwać z kasy.
Wkrótce datki stały się przymusowe,
a kasa szła na zbrojenia i ratowanie budżetu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd ja to kuźwa znam\\\"

Czyżby ryżemu dziadek naopowiadał o owych serduszkach?
Nawet nie wspominając, jaki to zaje-wzór dla tutejszej tzw. orkiestry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd ja to kuźwa znam\\\"

JarKacz też kazał wyskakiwać z kasy i to POkaźnej na rzecz swojej PiSlamskiej mafii zatrudnionym przez niego prezesom spółek skarbu państwa...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd ja to kuźwa znam\\\"

Wesołe w tym jest to:
- iż durnowatym wciskają, jakąż to zayebistą sprawę stworzył owsik.

Ani nie stworzył, bo jak widać, hitlerowcy stworzyli takie coś już prawie 100 lat temu.
Ani nie owsik, bo uczynili to jeszcze komuchy - specjaliści od śpiewu i mas.
Stawiając resortowego owsika na czele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd ja to kuźwa znam\\\"

Ta arcykurwa, ciemna PiSa, ORMOwiecpierdolony, ślepychuj kali, to bydle ….





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd ja to kuźwa znam\\\"

czarcia kvrvo na kaczych łapach

Idź strzel sobie kupę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd ja to kuźwa znam\\\"

ślepe chviszcze obraża nie tylko Owsika, ale dziesiątki milionów ludzi, którzy bezinteresownie włączali się do największej akcji charytatywnej oraz szkaluje kolejne rzesze darczyńców. Odruch serca POlaków związanych w Orkiestrą nie byli w stanie w żaden sPOsób POwstrzymać, ani dzierżący jeszcze dużą siłę ideologicznej perswazji zazdrosny o kasę kato-kościół, ani 8 lat wysiłków PiSlamskiej mafii usiłującej zniszczyć Owsikowe dzieło z użyciem urzędowo-państwowych narzędzi.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd ja to kuźwa znam\\\"

towarzyszko aparata vel ziuto krasnaja bladzio, co byś nie napisała, jakbyś na głowie nie stawała i nie wiem jak byś się towarzyszom Piotrowiczom z PZPR-pis w odbyt wkręcała, to i tak wychodzi ci tylko kwiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik czerwonej, komunistycznej, PiSdowskiej świni.
I nie pisz już towarzyszko aparato vel ziuto krasnaja bladzio sama do siebie, nie wyzywaj samej siebie. Nie chwal się swoją schizofrenią i PiSdzicą. Jak kochasz się w Rosji to tam wypierdalaj. Nie masz na bilet? Daj znać na priv. To jest mój autentyczny e-mail. Kupię ci ten bilet. Lotniczy. Via Turcja, Egipt ....... . Adresu swojego domowego nie musisz podawać. Jest on powszechnie znany.
A ty się w lustrze towarzyszko aparata vel ziuto krasnaja bladzio widziałaś? Xuj go wie, czy to baba, czy to chłop, czy czerwona kvrwa PiSdowska, czy narośl na hemoroidzie towarzysza Piotrowicza z PZPR-pis? Bliżej nie określona ruska kvrwa bladź.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd ja to kuźwa znam\\\"

ziuta krasnaja blać

Yebnij sobie serduszko,
na swoją krasnają mordę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd ja to kuźwa znam\\\"

Ślepego-chja czeka jeszcze zbiórka do puszki PiSdziej sekty smoleńskiej na mauzoleum dla faraona smoleńskiego Bo zegar tyka u stracą a kalendarz bezlitosny to ostanie rządy starego obłąkanego mścichuja. Tik tak, tik tak

P.S dziś w nocy zmieniliśmy czas a dwa tygodnie temu zmieniliśmy epokę pisowską sowietyzację Polski.

-

„W obliczu ogromu zła na świecie, byłoby bluźnierstwem posądzać Boga o istnienie…”
Tadeusz Kotarbiński

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd ja to kuźwa znam\\\"

\"Tik tak, tik tak\"?

To ten przekrętas od ryżego?
Co spieprzał na Ukrainę,
a potem szybko z Ukrainy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd ja to kuźwa znam\\\"

Tego przekrętasa Król Europy dawno wypieprzył na zbity pysk nie tylko z POsady rządowej, ale z POlityki w ogóle i to tylko za niewPiSanie zegarka do majątkowego oświadczenia. POkażcie mi PiSlamczyka, którego sPOtkało coś złego za nierzetelności w oświadczeniu majątkowym, bo np. taki Banaś mający o wiele większe uchybienia w tej materii został wybrany zgodnie z wolą JarKacza na prezesa NIK...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd ja to kuźwa znam\\\"

wypieprzył?

Przypomnieć ci, jak rudy nazywał nagonką polityczną,
zdemaskowanie owego złodzieja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd ja to kuźwa znam\\\"

cytat:
\"Były premier podczas piątkowej rozmowy w programie \"Fakty po faktach\" bronił swojego byłego podwładnego. Donald Tusk określił Nowaka jako \"de facto więźnia politycznego\".
Zarzuty dla byłego ministra
Sławomir Nowak został zatrzymany przez CBA w lipcu ubiegłego roku. Wraz z nim zatrzymano byłego dowódcę jednostki GROM Dariusza Z. i gdańskiego przedsiębiorcę Jacka P. Wszyscy trzej są podejrzani o korupcję i udział w zorganizowanej grupie przestępczej.Na początku października Sławomir Nowak usłyszał kolejne zarzuty. Chodziło o tzw. \"czynne łapownictwo\". Były minister transportu w rządzie PO-PSL miał przyjmować pieniądze od byłego prezesa Orlenu Jacka K., byłego wiceprezesa PGE Wojciecha T. oraz Leszka K. w zamian za załatwienie im intratnych stanowisk.Sąd zastosował wobec Nowaka areszt tymczasowy.\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd ja to kuźwa znam\\\"

\"W siedzibie Prokuratury Krajowej w Warszawie odbyła się konferencja prasowa Prokuratora Okręgowego w Warszawie Mariusza Dubowskiego. Przypomniał, że prokuratura zarzuca Nowakowi m.in. \"pranie brudnych pieniędzy w łącznej kwocie 5 mln zł, jak również płatną protekcję w czasach, gdy pełnił on funkcję Szefa Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów i funkcję Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej\". Dubowski mówił, też że akt oskarżenia wobec Nowaka niebawem zostanie skierowany do sądu.\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd ja to kuźwa znam\\\"

To że Król Europy wypieprzył Nowaka za niewPiSanie zegarka to jest niezbity, niePOdważalny fakt. Później, wobec wyraźnego, POlitycznego wykorzystywania śledztwa przez ziobrystów z zastosowaniem brutalnych środków, Król Europy domagał się rzetelnego POstęPOwania i sprawiedliwego procesu, a to nie ma nic wspólnego z obroną samego delikwenta.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd ja to kuźwa znam\\\"

Nie Tik tak, tik tak… to czas sparciałego ch…. Bolszewika to 92% starca to zombi -to już jest …low battery

…dla ciebie ślepychjku przetłumaczę skrót PiS dziś to już Płaczcie i Szlochajcie wasz Tutenchamon smoleński się kończy i gaśnie to były jego ostanie rządy. Ku uciesze ludzi normalnych i Polski całej.

-

„W obliczu ogromu zła na świecie, byłoby bluźnierstwem posądzać Boga o istnienie…”
Tadeusz Kotarbiński

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd ja to kuźwa znam\\\"

kutabas

Folksdojcze i antypolskie kvrestvo to nie Polska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd ja to kuźwa znam\\\"

00000! taaaaak! 11,5 miliona głosujących p/ko PiSlamskiemu antyPOlskiemu kvrestwu...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd ja to kuźwa znam\\\"

QutasPiSi bambarura
, Folksdojcze i antypolskie kvrestvo to nie Polska.…”
—-

To wiemy od 8 lat sowietyzacji Polski przez PiS mafię - antypolskie qrwy i złodzieje porównywali tylko z mafią watykańską.

Antypolskie qwrwy ich adres to siedziba PiS i ich pomiot zdebilały jak ty,
… te anty polskie qrwy w każdą miesięcznicę dają znać że marzą o państwie rządzenia w stylu Moskwy.


Zegar tyka tik tak , tik tak - 74 lata podłego żywota tik tak, Breżniewowi na ostaniej prostej przetaczali krew od niemowląt by choć jeszcze trochę pociągnął więc….? Tik tak ;)

-

„W obliczu ogromu zła na świecie, byłoby bluźnierstwem posądzać Boga o istnienie…”
Tadeusz Kotarbiński

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org