czwartek, 26 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Krzywousty znowu łże jak PieS

Prezydencki Duduś poinformował, że politycy PiS na czele z obecnym premierem zapewnili go, że Mateusz Morawiecki będzie w stanie utworzyć rząd, który będzie miał większość. \"Jeśli pan premier Morawiecki w rozmowie z prezydentem skłamał, że ma większość, prezydent powinien wziąć to pod uwagę przy desygnowaniu na premiera\".
Ktoś tu uprawia kreatywną księgowość. Nie ma dwóch równych połówek. Tu któraś połówka jest większa. Wczoraj po spotkaniu z nami prezydent mógł sobie policzyć, iloma szablami dysponuje PiS, a iloma opozycja.



Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzywousty znowu łże jak PieS

\"Krzywousty znowu łże\"
znowu?

ryży łże non-stop.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzywousty znowu łże jak PieS

Kali ciemna PiSdo, arcykurwo, ORMOwcujebany…. Nawet sąd orzekł, że ten krętacz Morawiecki jest kłamcą, to co ty ślepychuju z Donkiem wyjeżdżasz? I napisałbym jeszcze żeś daltonista, ale obiektywnie patrząc nie mogę….ale żeś nekrofil, jak najbardziej śmierdzielu….





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzywousty znowu łże jak PieS

wedle ślepych ch... 194 mandaty jest więcej od 248..., a nawet gdyby dodać Końpederastów to i tak wychodzi 212 do 248...
To tak z POzornym obniżeniem POdatku PiT: 12+9(skł. zdrowotnej) ma być mniejsze od 17-7,75(skł. zdrowotnej), albo z rzekomą kradzieżą pieniędzy z OFE, kiedy na cofnięciu części składek z POwrotem do ZUS nikt nie stracił, ani grosza (POza oczywiście prywatnymi TFI tuczącymi się kosztem budżetu państwa).


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzywousty znowu łże jak PieS

czarcia kvrvo na kaczych łapach

Ja pierd*lę! - nawet sąd orzekł!

Ten zz tulejką w składzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzywousty znowu łże jak PieS

Ja pierd*lę! - nawet sąd orzekł! Nie masz się czym chwalić nekrofilu…. To wstyd, grzech a nawet paragraf kk… śmierdzielu…





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krzywousty znowu łże jak PieS

00000! taaaak! tylko Przybłęda z PRL-wskim mianowaniem, albo inny prokurator wojennego stanu wydają prawilne wyroki..!


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org