piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tej szuji zależy na POlsce wyizolowanej ze świata

Czy JarKacz rzeczywiście jest ksenofobem, rasistą, szowinistą? Jałowe pytanie – ważniejsze jest to, że w walce o władzę wspiera ksenofobię, rasizm, szowinizm.
Obserwujemy serię coraz bardziej jednoznacznych gestów Jarosława Kaczyńskiego, Andrzeja Dudy, Beaty Szydło, całego obozu PiS skierowanych w stronę narodowców, w stronę nacjonalistycznego elektoratu, nacjonalistycznej „wrażliwości” i języka. Zarazem pomijających większość (bo nie wszystkich) liderów i organizacji reprezentujących narodowców politycznie i mogących być konkurencją dla PiS.

Te gesty są wykonywane na poziomie polityki historycznej, symbolicznej, ale też jak najbardziej konkretnej, doraźnej – począwszy od promocji różnych elementów nacjonalistycznej tradycji, dotacji dla narodowych pism i inicjatyw, poprzez próbę całkowitego przejęcia i upaństwowienia tradycji żołnierzy wyklętych, aż po likwidację lub dezawuowanie instytucji i osób zajmujących się monitorowaniem czy przeciwdziałaniem nienawiści motywowanej antysemityzmem, islamofobią, niechęcią do Ukraińców...

POlska JarKacza to POlska narodowo-socjalistyczna z katolskim apartheidem i kato-bolszewickim zamordyzmem...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tej szuji zależy na POlsce wyizolowanej ze świata

On traumę odrzucenia ma od dzieciństwa. Co jest typowe dla \"wielkich\" ludzi, jak Napoleon, Hitler, Stalin .......

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tej szuji zależy na POlsce wyizolowanej ze świata

\"Szuji ...\"
No właśnie ... . Chyba syndrom \"bulu i nadzieji\". No ale zdarza się. Ja w podstawówce nie takie byki sadziłem, a na koniec czerwone paski od ojca miałem, choć inni biało-czerwone.

Nie może być szują ten, który dba o Polskę. Szują jest - pozwól, że zacytuję byłego prezydenta A. Kwaśniewskiego - Tusk, który jest rudy i mściwy. Który zaakceptował plan natychmiastowego poddania Polski wschodniej w wypadku ruskiej agresji.
Od świata, próbuje nas wyizolować Tusk z Holland i im podobnymi przyprawiając Polsce i Polakom paskudną gębę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org