piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dzięki PZPR-pis w Łomży będą nagrywane filmy Bollywood.

PZPR-pis ściągnęło do Polski tyle ekip filmowych z Bollywood, że w każdym mieście powiatowym będą nakręcane filmy tego sławnego studia filmowego. Sądząc po zaangażowaniu w sprawę Ministerstwa Rolnictwa, z Leszkiem Kołakowskim, będą to filmy o tematyce rolniczej. Jak wykopać Kartofla z posady I sekretarza KC PZPR-pis?

https://wiadomosci.wp.pl/wscieklosc-w-rzadzie-po-aferze-wizowej-kaczynski-osobiscie-scial-wawrzyka-6941493246118528a

Tak tak panowie ze Straży Granicznej i Policji. Z jednej strony wy narażacie zdrowie, a być może i życie. A z drugiej strony firma turystyczna PZPR-pis sprowadza jak nie setki to dziesiątki tysiące imigrantów za kasę, sprzedawane na bazarach Bliskiego i Dalekiego Wschodu i krajów afrykańskich. Tak się w xuja robi czopów PiSdowskich.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzięki PZPR-pis w Łomży będą nagrywane filmy Bollywood.

ziuta krasnaja blać

A od kiedy ci żal krasnaja mordo,
straż graniczną i policję?

Przecież wciąż żałujecie biednych ciapaków,
co to przez 6 dni płyną pod wodą rzeką Bug?

Pierd*li się wam w lewackich łbach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzięki PZPR-pis w Łomży będą nagrywane filmy Bollywood.

towarzyszko aprata vel ziuto krasnaja bladzio. PiSdzica cię nie odpuszcza. Nadal piszesz sama do siebie, sama siebie wyzywasz. Mnie twój stosunek do samej siebie mi zwisa i powiewa.
A troskam się o mundurowych, bo ich lewacka, komunistyczna PZPR-pis dyma, a sami zarabiają na sprowadzaniu armii imigrantów.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzięki PZPR-pis w Łomży będą nagrywane filmy Bollywood.

Was już tak POyebało że,
sami nie wiecie o kogo macie się troskać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org