czwartek, 23 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Opatrzność boska nie czuwa...

Śmiertelny wypadek na ŚDM w Lizbonie. \"Przyjechała z rodziną i przyjaciółmi\"

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opatrzność boska nie czuwa...

Czemu płaskoziemiec @paplik jest zdziwiony.
Przecież Bóg Ojciec zabrał ją do siebie.
Czas ucieka wieczność czeka.
...
Zapomniałem że jest on ciemnogrodzianinem.





Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opatrzność boska nie czuwa...

paplak to taki mały c h u j co się śmieje z cudzego nieszczęścia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opatrzność boska nie czuwa...

Albo PIS albo PO. Albo wierzysz w Boga albo w Byle Co. I nie ma innej opcji? Po co te epitety? Obrzucanie błotem zamiast argumentów. Wiem, przekracza zdolności mózgu świadomość, że świata nikt nie stworzył, świat istniał zawsze. Z braku wiedzy człowiek stworzył Boga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opatrzność boska nie czuwa...

@John - trochę pokory. Bo to Kościół katolicki
odczytując kilkanaście wieków Ewangelię Jezusa
Chrystusa stworzył Europę. Jaką znaliśmy do r. 1968.
Dziś Unia antyEuropejska buduje na holokauście dzieci
eudoSodomę. W USA również dokonała się rewolucja
neomarksistowska homo sovietikus i ambasady USA
promują LPGT+ (53 pci).
...
A gwoli ścisłości - agresją a nawet nienawiścią
i kłamstwem epatują na tym forum lewacy.
Tu panuje fobia do tego co polskie
oraz katolickie. Bo tez polskie





Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opatrzność boska nie czuwa...

A w kwestii wyboru pomiędzy PO i PiS
- ja wybieram Konfederację




Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opatrzność boska nie czuwa...

nie`dotyczy, jako kato-prawicowy zakapior, za cholerę nie POjmuje takich rzeczy jak sarkazm, ironia i prowokacja, a moje wPiSy, jak w tym temacie właśnie mają taki charakter...

dvPOkrata twierdzi, że kato-kościół aż kilkanaście wieków odczytuje Ewangelię..!, czy to nie trochę za długo..?, w tym czasie świat się bardzo zmienił i uciekł tym ojcom kościoła...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opatrzność boska nie czuwa...




„…Wybrałem…”.

A Konfederacja to …rasistowskie scierwo, to wkrótce terror państwowy. Pogarda dla słabszych w tym chorych i niepełnosprawnych, konfederacja to niebawem faszystowska organizacja paramilitarna o charakterze milicji,
Konfederacja już jutro to katoortodoksja i ograniczony zakres praw, które przysługują kobietom prawa, jak te do pracy czy edukacji. Czyli konfederacja to baba przy garach i z macica gotowa go kato zapłodnienia pana władcy

-kampania do parlamentu EU
Bareja by tego nie wymyślił :)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opatrzność boska nie czuwa...



Rzeczywiście - bardzo uciekł świat od światła Ewangelii.
I oto Polska znalazła się w “mocy euroWariatów”
A z Davos prowadzą ludzi na drzewa



Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opatrzność boska nie czuwa...

Świat Ewangelii to starożytność, okres niewolnictwa, ciemnoty i zacofania. Dziś mamy POwszechną oświatę, nieskręPowany dostęp do informacji, równoprawność i sprawiedliwość sPOłeczną. POmimo tego, że chrześcijaństwo POwstało jako bunt p/ko niewolniczej niesprawiedliwości, nieśmiało głosząc równość wobec boga, kościół sprzeciwia się jego ewolucji, czy równości ludzi wobec siebie w sPOłeczeństwie demokratycznym. Naturalnym rozwinięciem idei chrześcijańskiej jest marksizm i humanizm.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opatrzność boska nie czuwa...

\"Kiedy patrzę na Ewangelię tylko z socjologicznego punktu widzenia, tak, jestem komunistą i był nim też Jezus\" – powiedział papież Franciszek
Franciszek w nawiązaniu do tego, że niektórzy uważają go za socjalistę bądź nawet komunistę odparł: „Staram się podążać za Ewangelią. Osiem Błogosławieństw to fragment, który bardzo mnie oświeca, ale przede wszystkim wyznacza normę, według której będziemy sądzeni: Mt 25. Byłem spragniony, a daliście mi pić. Byłem chory, a odwiedziliście mnie, byłem w więzieniu a przyszliście do mnie. Czy zatem Jezus jest komunistą?”.

Zdaniem papieża, problem polega na redukowaniu przesłania Ewangelii wyłącznie do wymiaru społeczno-politycznego. – Kiedy patrzę na Ewangelię tylko z socjologicznego punktu widzenia, tak, jestem komunistą i był nim też Jezus – przyznał.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opatrzność boska nie czuwa...

Namiestnik Chrystusa, czyli sukcesor PO Jezusie rzekł także:
\"Komuniści ukradli nam trochę chrześcijańskich wartości. Inni uczynili z nich katastrofę\"
https://pch24.pl/papiez-franciszek-jestem-komunista-i-byl-nim-tez-jezus/

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opatrzność boska nie czuwa...

Cytat:

nie`dotyczy, jako kato-prawicowy zakapior, za cholerę nie POjmuje takich rzeczy jak sarkazm, ironia i prowokacja, a moje wPiSy, jak w tym temacie właśnie mają taki charakter...


moje wpisy za to według małego ch...a to homo, kseno i inne fobie, ciemnogród, kato-faszyzm itp.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opatrzność boska nie czuwa...

...i tak właśnie jest, słuchaj Franka...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opatrzność boska nie czuwa...

Opatrzność.? Fakt … Ludzie tej wiary pejsatego boga maja zapisana gwarancje boskiej mocy że jak się nachla benzyny i zakąsi muchomorem sromotnikowym to będzie zdrów jak ryba nawet tej PiSowskiej ryby z Odry która trują Pisiory)

A na dowód zapisał to słowami od pejsatego pewien bajarz Marek



Ewangelia według św. Marka 16:17-18

17 A takie znaki będą towarzyszyć tym, którzy uwierzą: w moim imieniu będą wypędzać demony, będą mówić nowymi językami;
18 Będą brać węże, a choćby wypili coś śmiercionośnego, nie zaszkodzi im…


-

Okazuje się ze katole w Polsce to słabej wiary bo ani nie poligloci bo z tymi językami kruch a i po ogórki i jogurcie umierają ze s.raką nie mówiąc o żarciu „ coś śmiercionośnego” jak zapisał słowo boże Pan Marek w baśni.

Jak mitologia tak i wiara w swego magika.

-kampania do parlamentu EU
Bareja by tego nie wymyślił :)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opatrzność boska nie czuwa...

Kolejne pokolenie Polaków Niezłomnych
musi bić się z potomkami UB-eków.

Oto skutki braku dekomunizacji
w sądach mediach urzędach
oraz w szkołach i we WSI
Oto skutki braku dekomunizacji
i de-STASI-zacji w sądach i mediach i
urzędach oraz szkołach i we WSI oraz
gminnym portalu 4lomza




Stefan kardynał Wyszyński: ,,Jeśli przyjdą niszczyć ten Naród,
zaczną od Kościoła gdyż Kościół jest siłą tego Narodu”.





Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opatrzność boska nie czuwa...



La Salette [Francja] 19 września 1846 r. dwoje dzieci: 15-letnia Melania Calvat i 11-letni Maksymin Giraud zobaczyli kulę jasnego światła na zboczu. Podeszli bliżej i wtedy okazało się, że kula tylko otacza Piękną Panią siedzącą w środku.

Kobieta, ubrana w strój miejscowych, siedziała, jakby zrezygnowana, skulona w sobie. Miała łokcie oparte na kolanach i dłońmi zasłaniała twarz. Płakała. Co robić, gdy obca, piękna kobieta siedzi na kamieniu w świetlistej kuli i płacze?

Gdy odsunęła ręce od twarzy dzieci zobaczyły, że na piersiach, zamiast korali, które zakładają kobiety z wioski, miała krzyż z Jezusem Chrystusem i z zawieszonymi na nim narzędziami męki: młotkiem i obcęgami. Gdy wstała, zaprosiła dzieci, by podeszły bliżej.

To, co powiedziała później i co dziś nazywamy treścią objawienia z La Salette, było wstrząsające, pełne żalu, wyrzutów. Przypominało słowa, które często mówią zmęczone, zrozpaczone matki, które pracują od rana do nocy dla swoich dzieci, a one nie tylko nie okazują żadnej wdzięczności, ale nawet nie uznają w mamie mamy…

Mówiła o cierpieniu podejmowanym za dzieci, o trudzie. Mówiła o realiach prostego ludu z okolicznych wiosek, który nawet gdy psują się ziemniaki, przeklina za to Jezusa.

Co mówiła Maryja w La Salette?

„Jeżeli mój lud nie zechce się poddać, będę zmuszona puścić ramię Mojego Syna – mówiła. – Jest ono tak mocne i tak ciężkie, że nie zdołam go dłużej podtrzymać. Od jak dawna już cierpię za was. Chcąc, by mój Syn was nie opuścił, jestem zmuszona ustawicznie Go o to prosić, a wy sobie nic z tego nie robicie.

Choćbyście nie wiem jak się modlili i nie wiem, co czynili, nigdy nie zdołacie wynagrodzić trudu, którego się dla was podjęłam. Dałam wam sześć dni do pracy, siódmy zastrzegłam sobie i nie chcą mi go przyznać. To właśnie czyni tak ciężkim ramię mego Syna.

Woźnice przeklinając wymawiają imię mego Syna. Te dwie rzeczy tak bardzo obciążają ramię mojego Syna. Jeżeli zbiory się psują, to tylko z waszej winy. Pokazałam wam to zeszłego roku na ziemniakach, ale nic sobie z tego nie robicie. Przeciwnie, znajdując zepsute ziemniaki, przeklinacie, wymawiając wśród przekleństw imię mojego Syna. Będą się one psuły nadal, a tego roku na Boże Narodzenie nie będzie ich wcale”.


Przypomniała też podstawowe zasady bycia chrześcijaninem – konieczność modlitwy, uczestniczenia we mszy świętej, przestrzegania postów. Minimum, które jest konieczne, abyśmy nie żyli jak zwierzęta.

„Ach, moje dzieci, trzeba się dobrze modlić, rano i wieczorem – mówiła. – Jeżeli nie macie czasu, odmawiajcie przynajmniej Ojcze Nasz i Zdrowaś, Maryjo, a jeżeli będziecie mogły, módlcie się więcej. Na mszę świętą chodzi zaledwie kilka starszych niewiast. Inni pracują w niedzielę przez całe lato, a w zimie, gdy nie wiedzą, czym się zająć, idą na mszę świętą jedynie po to, by drwić z religii. W czasie Wielkiego Postu chodzą do rzeźni jak psy”.





Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opatrzność boska nie czuwa...

...tak, tak..., to dzieci mają świadczyć o istnieniu bajkowego stworu..., znam bardziej wiarygodne oPOwiastki bachorów z wybujałą fantazją...

dvPOkrato, ty czym prędzej nawróć się na papieża co siedzi na Tronie Piotrowym bo sczeźniesz w piekle...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opatrzność boska nie czuwa...

Przedstawiłem fakty wobec wcześniejszego bełkotu.
@paplik to prowodyr z „synagogi szatana” i niech nie myśli
że katolicy zapomnieli co nas nauczył Jezus Chrystus i że na Jego
Ofirze Krzyża został zbudowany i jest po dziś Jego Kościół Chrystusowy
...
Przyjdą czasy kiedy Rzym straci wiarę i stanie się siedzibą Antychrysta
powiedziała również Matka boża w La Salette. Reszta oraz szczegóły są
w Apokalipsie św. Jana. A więc drżyjcie kłamcy i obłudnicy. Ostatnia
wasza szansa - paść na kolana i czynić pokutę




Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opatrzność boska nie czuwa...

Lecz On [Jezus] odwrócił się i rzekł do Piotra: „Zejdź Mi z oczu, szatanie! Jesteś Mi zawadą, bo nie myślisz po Bożemu, lecz po ludzku” – Mt16.23




Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opatrzność boska nie czuwa...

@paplik - prowodyr z „synagogi szatana” może nie wiedzieć
że objawienia z La Salette zostały uznane przez Kościół




Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opatrzność boska nie czuwa...

Właśnie o to chodzi, że katolstwo dawno zaPOmniało to co nauczał Jezus, np. wówczas kiedy paliło żywcem swoich sąsiadów. Natomiast większość katolików, dzięki informacjom płynącym ze świata cywilizowanego, POwoli przyPOmina sobie o istocie chrześcijaństwa i nie jest nią np. aborcyjny terror wobec kobiet.
DvPOkrata nie ma zielonego POjęcia o istocie faktu oraz przeciwnej do tegoż konfabulacji.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opatrzność boska nie czuwa...



Komuniści czekają na nowe, nieświadome historii zastępy młodzieży,
dla których nienormalność będzie normalnością.
Dlatego obniżają poziom szkół
i po to Wielki Reset
...
Polacy muszą umieć obronić dzieci i Polskę
i Europę przed merkantylną cywilizacją śmierci

budowaną przez eurokomuchów ze srebrnikami Sorosa




Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org