piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
WSTYD MI

Wstydzę się za tych ludzi z ziemi łomżyńskiej, którzy w ostatnią niedzielę w Stawiskach stali przed sceną w pierwszych rzędach klaszcząc i wyrażając ogromny entuzjazm dla tego człowieczka (Kaczyński) na scenie, który posługiwał się knajackim językiem i obrażał innych...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI

Wstyd mi za idiotów klaszczących na wiecu miernoty Nitrasa i Trzaskowskiego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI

Ja też nie rozumiem tych ludzi ze Stawisk klaszczących, bijących brawo i śmiejących się z ględzenia tego małego pajaca. Starzy to starzy- wieśniacy po 4 klasach podstawówki oglądający jedynie TVPis nie wiedzą co czynią ale młode dziewczyny śmiejące się od ucha do ucha na te popisy prezesa największych złodziei w powojennej Polsce? Polska prowincja (szczególnie ta we wschodniej Polsce) to naprawdę nasz wielki problem i przyczyna wszelkich nieszczęść w naszej historii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI

Nie ma sensu włączać się w spór zastępczy…
Nie jesteśmy skazani na wegetację ze zmowy
EuroWariatów z EuroSodomy z Bandą Czworga.

Bo to oni uczestniczą we budowie Wielkiego Resetu!




Nie jesteśmy skazani na socjalistyczną PiS z Waszyngtonem
Ani komunistyczno-różową PO i Berlin i z aferami Brukseli
i ani z propagatorami LPG+ 53 (pci, bo nie płci przecież)

Mamy przecież polską drogę – Konfederację Wolność i Niepodległość
Konfederacja proponuje - #OddamyPolskęPolakom!

Krzysztof Bosak – prezentuje program
https://www.youtube.com/watch?v=6zHHzvirV0M




Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI

Ja mam na myśli \"elitę\" łomżyńską- przedstawicieli władz samorządowych, instytucji państwowych (w tym edukacyjnych), po prostu ROZPACZ!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI

\"obrażał innych\"

Konkretnie kogo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI

Towarzyszko, ciebie czerwona komunistyczna PiSdowska świnio nie da rady obrazić. Ty szmaciarzu sama się obrażasz.
A w temacie. Towarzysz I sekretarz KC PZPR-pis poszedł ślady swojego poprzednika, towarzysza Wiesława Gomułki. Ten sam język, ta sama akultura.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI

A mi jest wstyd, że takie ścierwo jak zomex kala świętą ziemię swoim ścierwem.

Milton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI

Występ w Stawiskach udowodnił, że prawda jest to, co niedawno orzekł Król Europy: JarKacz ma pełne gacie ze strachu.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI

Występ w Stawiskach udowodnił, że prawda jest to, co niedawno orzekł Król Europy: JarKacz ma pełne gacie ze strachu.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI

mieszkańcy miejscowości Szczuczyn (oddalonej od Stawisk o 25 km) są oburzeni w związku z sytuacją, która miała miejsce w tamtejszej parafii. W czasie mszy świętej zapraszał na piknik organizowany przez PiS. Część parafian jest oburzona


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI

mieszkańcy miejscowości Szczuczyn (oddalonej od Stawisk o 25 km) są oburzeni w związku z sytuacją, która miała miejsce w tamtejszej parafii. W czasie mszy świętej zapraszał na piknik organizowany przez PiS. Część parafian jest oburzona


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI

Nie będzie to chyba niedyskrecją jeżeli podam, że powodem nienawiści zasrańca paplaka do Pana Prezesa Jarosława Kaczyńskiego jest fakt, że paplak jest niższy od Pana Prezesa o 9.5 cm.

paplak to jest mały pedałek i nie chodzi tu tylko o wzrost.


A ty cavas będziesz w jeszcze większej ROZPACZy po październikowych wyborach ...... kiedy PiS rozpocznie trzecią i daj Boże nie ostatnią kadencję ..........


Tak, że tegies paplaki ........


----------------------------

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI

Co konuch ma do katolików?
Jak i na co się zwołują




Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WSTYD MI

ziuta krasnaja blać

No a ty sam,
wraz ze swoim wujkiem esbekiem.
Zaczynaliście od całowania dvpy gomułki, czy gierka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org