poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kaczynski - duże POdobieństwo

\"Swoje akty terroryzmu motywował sprzeciwem wobec społeczeństwa i cywilizacji opartych na nowoczesnej technologii. \"https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/unabomber-nie-zyje-jego-cialo-znaleziono-w-wieziennej-celi/qtbytn3,79cfc278

...nie tylko nazwiskiem POdobny...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczynski - duże POdobieństwo

mały puto

Przestałbyś pierd*lić przynajmniej przy niedzieli.
Paplając za propagandą jak nakręcony.
On swoje akty kierował przeciw palantom skażającym planetę dla zysku.
Eko-świry powinny Toda ogłosić świętym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczynski - duże POdobieństwo

Duże podobieństwo to było wtedy,
kiedy wydrukowano fotkę rudego z cieniem pod nosem.
Przez co chłopina zapluł się cały.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczynski - duże POdobieństwo

cytat:
\"Podczas gdy \"Wiadomości\" TVP regularnie pokazują Donalda Tuska przemawiającego po niemiecku, \"Gazeta Polska\" poszła o krok dalej. Na okładce najnowszego numeru tygodnika pojawił się szef PO z uniesioną pięścią i dorobionym \"wąsikiem\". A także z hasłem, które jednoznacznie kojarzy się z hitlerowcami.\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczynski - duże POdobieństwo

cytat:
\"Lisiewicz: Ojej, pan „Gott mi uns” grozi procesem! „Wydaje się, że grafik powiększył cień pod nosem Tuska”
„Wydaje się, że grafik powiększył cień pod nosem Tuska, który na fotomontażu wygląda jak charakterystyczny zarost Adolfa Hitlera” – te słowa redaktora Patryka Michalskiego z portalu Wirtualna Polska przejdą do historii polskiego dziennikarstwa. Od czasów szwejkowych much, co srały na portret Najjaśniejszego Pana, nie było bardziej lizusowskiej wypowiedzi wobec polityka. Do tego zdaniem wp.pl nasz grafik „dokleił głowę byłego premiera do ciała z wyciągniętą ręką i zaciśniętą pięścią w geście, którym posługiwał się chociażby neonazista Andres Breivik”. No jasne, a oprócz Brevika miliony uczestników przeróżnych manifestacji, koncertów rockowych oraz meczów piłkarskich. Po co ktoś wypisuje takie głupoty, jak rozumiem, po jakimś kontakcie z prawnikami Tuska? Ano dlatego, że z okładki z pruskim, XVIII-wiecznym hasłem „Gott mi uns” nie da się za cholerę wysnuć wniosku, iż przypisujemy Tuskowi bycie nowym Hitlerem. Nie, zarzucamy mu zupełnie inne rzeczy, owszem, bardzo negatywne. I to je przemilczeć wolą pałające świętym gniewem media – pisze dla portalu Niezależna.pl Piotr Lisiewicz, autor tekstu „Gott mit uns, czyli były demokrata Tusk”, w najnowszym tygodniku \"Gazeta Polska\".\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczynski - duże POdobieństwo

Świętym świrowatych ślepych ch... jest Kaczyński...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczynski - duże POdobieństwo

Developers should thoroughly review their paper io hardware setup, pay attention to signal integrity, and meticulously examine their software implementation to identify and resolve the root cause.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org