sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
A ty maszeruj paplak i maszeruj. głośno krzycz

Za rządów tfuska i tej jego hołoty musiałem wyjechać z kraju.
Nie mogłem normalnie, na odpowiednim poziomie utrzymać rodziny.
W 2016 r. śmiało wróciliśmy do kraju, nasza sytuacja jest obecnie stabilna
a biznes się rozwija. Za to jestem wdzięczny partii PiS,
Panu Prezesowi Kaczyńskiemu i Panu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie

Weźmy takich paplaków jak tfusk, lis czy seweryn.
Brakuje im intelektu, więc uciekają się do zastraszania i wulgaryzmów charakterystycznych dla kacapii.

Ponieważ ich argumenty są słabe, podnoszą głos, używają wulgarnego języka, bełkoczą - jak nasze tu gminne paplaki. Nie są w stanie poradzić sobie intelektualnie, więc uciekają się do zastraszania - będą wyprowadzać, bolek wałęsa będzie wyrzucać przez okno - dokładnie jak za komuny. Są niesamowicie ograniczeni. Nie mają zdolności intelektualnych, więc krzyczą albo sadzą takie brednie jak Petru czy ostatnio taki Halicki, który nadawał w Brukseli. Chciał błysnąć więc użył obcych słów - modus moderandi. On nawet nie wie co to znaczy modus operandi, ale udaje, że zna łacinę. Takie to te paplacze elyty. To są śmieci odpadowe po komunie, do których dalej przemawia takie coś:

A ty maszeruj paplak i maszeruj  głośno krzycz
Niech żyje nam bolek tfusk i vołodia iljicz

A kiedy ci na marsz się nie chce podnieść dupska,
to pomyśl jak walczyła Nadieżda Krupska ....

Jeżeli tylu ich pójdzie na wybory ilu było na marszu ubeków, to PiS zwycięstwo ma w kieszeni.



Nie zważając na ich wrzaski i groźby JA zagłosuję znowu na PiS z nadzieją, że trzecia kadencja doprowadzi do całkowitej anihilacji tej platfusiej bandy agentów kremla i berlina, tej piątej kolumny, której dziady i ojce przyjechali tutaj na kacapskich tankach i od tej pory pasożytują na zdrowym ciele polskiego narodu.

BO ELITY TO MY.


A WRÓG BĘDZIE ROZGROMIONY.

I ZWYCIĘŻYMY.

Tak, że tegies ……………..

———————————————

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A ty maszeruj paplak i maszeruj. głośno krzycz

Kiedy następny spęd czerwonej świńskiej hołoty?...tak tylko pytam....:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A ty maszeruj paplak i maszeruj. głośno krzycz

To zależy,
kiedy szkopy groszem sypną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A ty maszeruj paplak i maszeruj. głośno krzycz

Słychać pisowskie wycie.. Znakomicie :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A ty maszeruj paplak i maszeruj. głośno krzycz

@paplik/@Lobo - nieudolna próba złamania
ciągłego przekazu jako bardzo komuszego





Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A ty maszeruj paplak i maszeruj. głośno krzycz

Wrażenia:

Przemówienie Tuska - konglomerat kłamstw i nic poza tym.
Przemówienie Wałęsy - typowy bełkot Bolka.


Tak, że tegies ........



-----------------------------------------------------------------------------

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A ty maszeruj paplak i maszeruj. głośno krzycz

Niesie się kwiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik i chrumkanie PiSdowskich, czerwonych, komunistycznych świń. Widmo odstawienia od koryta zagląda w kaprawe świńskie oczęta. Straaaaaaaaaaaaaaaaaaach. Będzie trzeba iść do pracy. Za lizanie rowa komunistom z PZPR-pis mogą już nie płacić PiSda. A gdzie to iść do pracy po podstawówce lub OHP?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A ty maszeruj paplak i maszeruj. głośno krzycz

@Lobo/@paplik - ja zupełnie zapomniałem
o spędzie folksdojczów i innych targowiczan
więc dziękuję za próbę relacji z komentarzem.
...
Szkoda że nie napisałeś najważniejszego-
nie umiecie śpiewać hymnu Polski.
Wyszło szydło w worka!





Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A ty maszeruj paplak i maszeruj. głośno krzycz

Uczestnicy marszu - typowi paplacy: ludzie głównie w starszym wieku bądź średnim, także ci, którzy mieli pokazać się jako ludzie kierujący opozycją. Widać zgrane twarze, zero „świeżego powiewu”, ta sama zgrana płyta. Wyczułem trochę z przekazu też jakby zmęczenie materiału tzn. idę bo organizują, ale bez wiary, że to może pociągnąć tłumy. Chyba było to też widoczne po tych, którzy tym spędem kierowali.

I wreszcie: sam przekaz. W programie publicystycznym Polsatu usłyszałem od pewnej pani redaktor, że Tusk i sama PO w końcu wyczuła narrację, klimat społeczny, zobaczyli, że nie da się zbudować czegoś więcej na dotychczasowym działaniu. Że w końcu ludzie mimo inflacji mają więcej w kieszeniach,  mimo to ich stać, ale chcą żyć w demokracji, bliżej Europy. Otóż całkowita pomyłka; zero zgody o tym, co było mówione. Tusk i cała wierchuszka PO nic nie wyczuły. Ludzie żyją w demokracji, mogą wreszcie żyć w swobodzie, spotykać się, zrzeszać. Nikt nikogo nie śledzi, wydaje się, że nikt nie czuje się inwigilowany. Absolutnie nie chcą iść do czegoś, co było. A chcą żyć w Europie, która im nie przeszkadza, nie ulega ideologiom i nie wtrąca się w sprawy wewnętrzne. Ludzie chcą spokoju, sami sobie poradzą, ewentualnie chcą mieć poczucie, że mogą liczyć na pomoc państwa.

Podsumowując: zwyciężył grill, a nie frekwencja. Można powiedzieć: marsz się odbył, bez fajerwerków. I tyle.

Paplaki powiedzą: tak mało ludzi bo reżim pisoski na pewno większość autokarów spalił po drodze, a pasażerów rozstrzelano.
Każdy KOD-iarz zaświadczy a pos-tępacki i nowoczesny paplak potwierdzi.

A prawda jest taka: W samej Warszawie dwa razy więcej głosowało na dupiarza, niż było na tym marszu. Sukces to ma Bąkiewicz, a musi 100 tys. przywieźć do Warszawy.

Więc ten spęd właśnie świadczy o zamordyzmie władzy pisowskiej. Ten całkowity brak gazu, rannych, pobitych przez zwyrodnialców w kominiarkach itp. Władza nie kocha narodu. Za PO to była miłość do obywateli tenkraju, taka donaldowa - jak bije to kocha, Małgośka zaświadczyła już w książce o tej miłości.


Tak, że tegies ...........


----------------------------------------------------------

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A ty maszeruj paplak i maszeruj. głośno krzycz

towarzyszko lobo, odnalazłem w necie tę melodię \"Maszeruj i maszeruj, głośno krzycz...\" ci się marzą czasy Lenina i Stalina. A co się może marzyć czerwonej komunistycznej świni? Jak będziesz robiła rowa swojemu idolowi, prokuratorowi stanu wojennego Stanisławowi Piotrowiczowi to zaśpiewaj jemu. Może da ci i jajca liznąć? Sukcesu ci nie wróżę, ale staraj się, staraj. Bo od listopada do pracy będziesz musiała zapievdalać. Już ci nikt PiSda nie da za ssanie hemoroidów. Towarzyszom z PZPR-pis.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org