czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szczęśliwej Polski Już czas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wzywam każdego Polaka który w sercu ma Polskę i dla niej chce żyć w spokoju i pokoju. W szacunku dla innych ludzi bez względu na ich wiarę , poglądy czy preferencje seksualne. Odrzućmy narzuconą nam nienawiść i podejrzliwość do drugiego rodaka . Odrzućmy kłamstwo i obłudę . Kochani czas na szczęśliwą Polskę wyjdzie z cienia czas się upomnieć o prawo i sprawiedliwość o nasze szczęście o nasze marzenia które nam odebrali. Stańcie obok mnie i innych wesprzyj nas razem odrzucimy to co nam narzucono.

posłuchajcie tej piosenki

https://www.youtube.com/watch?v=dxIFho9ZpAY

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczęśliwej Polski Już czas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokłócili nas dla elektoratu braw, dla partyjnych swoich gier, dla swych prywatnych spraw. Zakłamali sens nieskalanych dotąd słów, byle sondaż lepiej stał. Zniszczyli tyle cnót. Tyle spraw.

Nauczyli nas podejrzewać wszędzie kant, widzieć w każdym stronę złą, mieć na każdego hak. Podpalili stos, gdzie się wątły płomień tli. Już się ogrzać nie ma jak, nie siada przy nim nikt. Już nikt.

Szczęśliwej Polski już czas, w której bratu ufa brat, której świat nie jest wbrew. Polski, gdzie masz swoje miejsce ty i ja. Dumnej z nas

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczęśliwej Polski Już czas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wzruszająca interpretacja ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczęśliwej Polski Już czas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A wy przedmówcy jeszcze w Polsce ....? czy mówicie jeszcze po polsku ? , bo jak mawiała lamparcia tęczowa zaraza wy.....alać !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org