piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dawno pisałem że, tzw. opozycja to totalne debile.

cytat:
\"Niemcy za uszczelnieniem białoruskiego szlaku migracyjnego\"

A ich folksdojcz-komando, czyli tutejsza tzw. opozycja,
od początku pruje japy żeby wpuszczać.
Jedna pieprzy bajki o płynącym pod wodą przez 6 dni nieboraku.
Inny biega z reklamówkami przy granicy, przewracając się jak pajac.
O tym jak tzw. opozycja podciągnęła naszą Straż Graniczną pod zbrodniarzy,
każdy słyszał nie raz i nie dwa.

Tymczasem Niemce mają pretensje do Polski że,
nie wszystkich nachodźców blokujemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dawno pisałem że, tzw. opozycja to totalne debile.

Najlepszy był ten przygłup z platfusiarni,
co to latał z reklamówką pełną wieprzowych konserw dla braci muslimów ............

Tak, że tegies ..........

------------------------

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dawno pisałem że, tzw. opozycja to totalne debile.

Jak to PiSlamiści stanami wyjątkowymi i wysokim płotem nie uszczelnili..?!, znowu czcze przechwalanki? Nie dość, że wlatujące rakiety obnażają nieudolność militarną, to jeszcze na dodatek przedostający się uchodźcy ? A przecież wszystko miało być już dawno zapięte na ostatni guzik jak przed wrześniem 1939 r....





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dawno pisałem że, tzw. opozycja to totalne debile.

To nie wiesz jak? Zapytaj się ochujskiej albo tej drugiej holand .....

Tunelami srulu, tunelami się przedostają, względnie pod wodą nurkują, wynurzając się w okolicy Zalewu Zegrzyńskiego .... i bryk do Germoney ......


Tak, że tegies ..................


-------------------------------

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dawno pisałem że, tzw. opozycja to totalne debile.

Wpuszczać ake tylko na adres
Adama Mickiewicza 49 Warszawa
Oraz po sąsiedzku pisowska spółka Srebrna, której właścicielem jest Instytut im. Lecha Kaczyńskiego, od 2009 roku wynajmuje nieruchomość sąsiadującą z domem prezesa PiS. Na terenie posesji swą siedzibę mają ochroniarze prezesa. Poza tym mieści się biuro wydawcy portalu niezalezna.pl i internetowa księgarnia \"Gazety Polskiej\".

Teraz, pisowska spółka „poległego” bliźniak Lecha co go brat Jarosław w smolensku wiecie co wynajęła drugą połowę bliźniaka, w którym mieszka Jarosław Kaczyński. A to oznacza, że stetryczały dziad nie ma już żadnych bezpośrednich sąsiadów poza spółką Srebrna. Która powstał na uwłaszczeniu grabieży przez braci Kaczyńskich gdy zaczęło się od przejęcia popularnej gazety popołudniowej - \"Expressu Wieczornego\" oraz zakładów graficznych przy ul. Srebrnej i Nowogrodzkiej. Przejęcie tych przedsiębiorstw otwierało drogę do uwłaszczenia się na ich budynkach i terenie pod nimi. Konkretnie chodziło o następujące warszawskie nieruchomości: Aleje Jerozolimskie 125/127, Nowogrodzka 84/86 oraz Srebrna 16.

Wiec jak coś to pakować wszystkich do willi prezesa tzn willi która Rajmunda Kaczyński dostał od komucha PZPR Bieruta


Yebać PiS

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dawno pisałem że, tzw. opozycja to totalne debile.

towarzyszko aparata vel ziuto krasnaja bladzio. Napisz mi, czy czerwona, komunistyczna PiSdowska świnia jak ty ma rozum? To jak taka czerwona, komunistyczna, PiSdowska świnia bez rozumu, jak ty, może określać czyjąś inteligencję? Myślisz, że wszyscy są taki bezmózgami jak ty?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dawno pisałem że, tzw. opozycja to totalne debile.

ślepy ch.. jak tyPOwa kato-PiSlamska menda, usiłuje ośmielać się bezczelnie mierzyć normalnych swoją kretyńską miarą...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dawno pisałem że, tzw. opozycja to totalne debile.

ziuta krasnaja blać

Nie wszyscy są tacy jak ja.

Tacy jak wy,
zamienili się rozumem z dvpą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dawno pisałem że, tzw. opozycja to totalne debile.

Autor: aparat (---.walbrzych.dialog.net.pl)Data: 28-05-23 16:54

ziuta krasnaja blać

Nie wszyscy są tacy jak ja.

Tacy jak wy,
zamienili się rozumem z dvpą.
__________________________
i kolejny dowód PiSdzicy zaawansowanej, nadal towarzyszko aprata vel ziuto krasnaja bladzio piszesz sama do siebie. Oczywiście nie zmienia to faktu, że jesteś tylko czerwoną, komunistyczną PiSdowską świnią. A gatunek ten nie jest zaliczny do istot rozumnych. Zdziwiona jesteś towarzyszko aprata vel ziuto krasnaja bladzio? Rozumiesz to? Oczywiście, że nie. Przecież czerwona, komunistyczna PiSdowska świnia nie ma rozumu. I taka świnia nie wie, gdzie ma parszywego PiSdowskiego ryja, a gdzie dvpę.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dawno pisałem że, tzw. opozycja to totalne debile.

panie Lobo pisząc debile ma pan na myśli zapewne siebie. Ja pojmuję ,że propaganda pisowska tak wam mocno nasrała pod dekiel ,ze każdy z was patrząc w lustro nie widzi swojej chamskiej , osranej , wiejskiej mordy tylko twarz światowca który już nie raz zbierał szparagi albo studiował anatomię niemieckiego lub angielskiemu odbytu podcierając im dupy. Siła propagandy jest tak duża ,że zachowujecie straciliście poczucie rzeczywistości i myślicie ,że dla was salony. Panie Lobo prawda jest prozaiczna jesteście tylko pospolitym gównem które przyczepiło się od okrętu i krzyczy płyniemy. Gównem którym stary zakompleksiony cwaniak otoczony sitwą cwaniaków i karierowiczów obrzuca resztę narodu wobec którego on , ty i cała reszta tej pisowskiej bandy ma uzasadnione poczucie niższości.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dawno pisałem że, tzw. opozycja to totalne debile.

Nie ma gorszego g*wna i bardziej zakazanych mord,
od bezpieczników, zomowców i ich dzisiejszego pomiotu.
Który nie odbiega od tych, co ich zrobili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dawno pisałem że, tzw. opozycja to totalne debile.

Bambrus wylej na ten kałmuczy pisowski łeb wiadro zimnej wody a w tym lustrze zobaczysz swój prawdziwy obrzydliwy chamski ryj.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dawno pisałem że, tzw. opozycja to totalne debile.

Autor: Bamburas (---.walbrzych.dialog.net.pl)Data: 29-05-23 08:21

Nie ma gorszego g*wna i bardziej zakazanych mord,
od bezpieczników, zomowców i ich dzisiejszego pomiotu.
Który nie odbiega od tych, co ich zrobili.
___________________________
I tu się z tobą towarzyszko bambuso vel aparato vel ziuto krasnaja bladzio zgadzam. I dlaczego te wszystkie bezpieczniki, zomowcy, prokuratorzy stanu wojennego, czy komunistyczni sędziowie są w PZPR-pis? Przypadek?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dawno pisałem że, tzw. opozycja to totalne debile.

ziuta krasnaja blać

Zapewniam ciebie że nie wszyscy.
Znacznie więcej jest poza.

Jakoś akurat to tzw. tfu-opozycja,
najbardziej wyje przeciw lustracji wszelkiej maści kundli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dawno pisałem że, tzw. opozycja to totalne debile.

Autor: Bamburas (---.walbrzych.dialog.net.pl)Data: 29-05-23 10:56

ziuta krasnaja blać

Zapewniam ciebie że nie wszyscy.
Znacznie więcej jest poza.

Jakoś akurat to tzw. tfu-opozycja,
najbardziej wyje przeciw lustracji wszelkiej maści kundli.
_____________________
a nie pisałem? PiSdzica. To to powyżej pisze sama do siebie.

Towarzyszko bambusa vel aparato vel ziuto krasnaja bladzio. WYciągnij swego czerwonego ryja z dvpy twego idola prokuratora stanu wojennego towarzysza PIotrowicza z PZPR-pis. To może zrozumiesz, dlaczego jesteś tylko zwykłą czerwoną, komunistyczną PiSdowską świnią.
A teraz nadal pisz sama do siebie.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dawno pisałem że, tzw. opozycja to totalne debile.

Nie wiem dlaczego taki motłoch kato-PiSdzi ograniczony w świecie czterech ścian jak tu panowie wyżej po gwałcie smoleńskim przez dziada ze zgniłą golenią z niedzielną mszą okołopedofilską i po wiadomościach TVPiS chce na swój zacofany zdziczały świat chce normalnym ludziom układać świat i życie ?

Nie chcemy żyć jak wasz Jarosław , brudas i flejtuch, dziki nieporadny zacofany bolszewiki, obrzydliwy pomiot z matki co SB doniosła i z ojca co kacyków PZPR robił magistrami No i przyczynił się do uśmiercenia brata i 95 innych niewinnych

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org