sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
głosować jak Gretkowska

Czy powiesz, na kogo będziesz głosować?

Tak, powiem. Głosowałam na Zandberga, nie mówię o pomyłce, po prostu to było potknięcie statystyczne. Moim głosem się dołożyłam do tej klęski, po prostu to był przypadek. Będę głosowała na Tuska z wielu powodów. Nie chcę głosować na Lewicę, bo to, co robiła teraz w Sejmie, było żenujące. Mam poglądy bardzo lewicowe, ale to mnie zażenowało, sojusz z PiS popierali. Nie mam zaufania... Czarzasty, Biedroń, który kręcił... Uważam, że nie było szacunku ich partii dla kobiet, wyśmiewali Nowacką. Natomiast Tusk... Dawniej mówiłam, że to jest taki Franciszek Józef. Jest to polityk z największym doświadczeniem, estymą i chcę, żeby była większość, po prostu, demokratyczna. Nie jest to moje marzenie, ale jest to realizm.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: głosować jak Gretkowska

A nie tak,
jak antypolskie folksdojcz-kvrestvo w eurokołchozie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: głosować jak Gretkowska

Tak głosować:
cytat:
\"Zbigniew Kuźmiuk opublikował listę polityków, którzy poparli zapisy uderzające w ich własne państwo. Są to: Marek Belka, Robert Biedroń, Łukasz Kohut, Leszek Miller, Róża Thun, Sylwia Spurek oraz Danuta Huebner.\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: głosować jak Gretkowska

Inne głosowanie przeciw Polsce:
cytat:
\"21 października w Parlamencie Europejskim przeprowadzono głosowanie w sprawie przyjęcia rezolucji dotyczącej Polski. Wzięło w nim udział 671 eurodeputowanych.Za przyjęciem rezolucji opowiedziało się 502 członków Parlamentu Europejskiego a 153 było przeciw. Rezolucję przeciwko Polsce poparły m.in. frakcje Europejskiej Partii Ludowej, S&D, Zieloni oraz Lewica Przeciw byli Europejscy Konserwatyści oraz Tożsamość i Demokracja, w skład której wchodzą m.in. partie Marine Le Pen oraz Matteo Salviniego.
Rezolucja PE ws. Polski – jak głosowali europosłowie?
Przeciw przyjęciu rezolucji w sprawie Polski głosowali wszyscy europosłowie Prawa i Sprawiedliwości. Przeciwnego zdania było kilkudziesięciu polskich eurodeputowanych. „Za” głosowali:
• Magdalena Adamowicz
• Bartosz Arłukoiwcz
• Marek Balt
• Marek Belka
• Robert Biedroń
• Jerzy Buzek
• Włodzimierz Cimoszewicz
• Jarosław Duda
• Tomasz Frankowski
• Andrzej Halicki
• Krzysztof Hetman
• Dauta Huebner
• Adam Jarubas
• Jarosław Kalinowski
• Ewa Kopacz
• Łukasz Kohut
• Janusz Lewandowski
• Bogusław Liberadzki
• Elżbieta Łukacijewska
• Leszek Miller
• Janina Ochojska
• Jan Olbrycht
• Radosław Sikorski
• Sylwia Spurek
• Róża Thun\"

Sam kwiat antypolskiego kvrestva.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: głosować jak Gretkowska

państwo PiSlamskie nie jest państwem normalnych POlaków i każdy POlski patriota POwinien je zwalczać na wszelkie możliwe sPOsoby...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: głosować jak Gretkowska

Szczególnie patriota taki:
- co to samego breżniewa w dvpę całował,
albo się skvrvił na chwałę rzeszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: głosować jak Gretkowska

Masz tu ślepy ch..u takiego:

Biesiady Kaczyńskiego z oficerem KGBhttps://resetobywatelski.pl/biesiady-kaczynskiego-z-oficerem-kgb/





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: głosować jak Gretkowska

mały puto

Przypominam ci że,
Putin to pułkownik KGB.
Z którym Donek przybijał żółwiki.
I który nie raz,
karmił i poił szechtera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: głosować jak Gretkowska

...p.erdolnięty musi mendzić jak niedorozwinięty, wszak oficjalne sPOtkania szefów państw przed kamerami całego świata to żadna sensacja, natomiast:
Jarosław Kaczyński spotykał się z wytrawnym wywiadowcą KGB przez kilkanaście miesięcy, niemal półtora roku. Rozmawiał z nim o wielkiej polityce. Pisze, że uzyskał kilka cennych informacji. Czy jednak szpieg taki jak Anatolij Wasin przekazywałby polskiemu politykowi cenne informacje, nie uzyskując nic w zamian? Co Wasin mógł wyciągnąć od Kaczyńskiego, gdy serwował mu alkohol? Co mógł uzyskać oprócz informacji? Czy nagrywał rozmowy? Czy ukryta kamera filmowała Jarosława Kaczyńskiego lub robiła fotografie podczas tych biesiad? Już same zdjęcia Kaczyńskiego pijącego wódkę z wywiadowcą KGB stanowią materiał kompromitujący.
W kancelarii prezydenta Wałęsy, zarządzanej przez Kaczyńskiego, powstał nawet pomysł, żeby prezydent Rzeczpospolitej wysłał do Janajewa… list gratulacyjny. Wałęsa miałby w nim uznać zamach stanu za wewnętrzną sprawę ZSRR. Informatorzy mówią, że premier Jan Krzysztof Bielecki w ostatniej chwili zablokował wysłanie listu.

itp., itd...
Z tego JarKacz nigdy się nie wytłumaczył, a dziś publicznie nazywa dziennikarzy agentami Moskwy.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: głosować jak Gretkowska

Najbardziej oficjalne odbyło się na molo.
kiedy rudy opowiadał Putinowi,
po jakich ścieżkach spaceruje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: głosować jak Gretkowska

Z tego nic złego i POdejrzanego nie wynika w przeciwieństwie do POtajemnych konszachtów JarKacza z aktywnym agentem KGB i to jest POwód na Komisję Śledczą...





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org