wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kolejny buc oczerniał księdza

To kiedy patafiany przeprosinki?

https://polskieradio24.pl/5/1222/artykul/2870374,marek-lisinski-klamal-ws-molestowania-seksualnego-przez-ksiedza-jest-uzasadnienie-sadu-apelacyjnego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny buc oczerniał księdza

jedna jaskółka wiosny nie czyni, wyjątek POtwierdza regułę, zawsze znajdzie się jakiś oszust, który zechce łgarstwami wyłudzić korzyści dla siebie
...takie sprawy POkazują jak ważne jest by sądy były niezależne, a sędziowie niezawiśli...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny buc oczerniał księdza

A, czy księdza trzeba oczerniać? Oni sami to doskonałe robią. A pomagaja im \"falszywi\" katolicy jak towarzyszka niedotyczy, towarzyszka aparata vel ziuta krasnaja bladź, towarzyszka hajhitla kmiota Rydzyk vel dvpokrata, itd. Członkowie sekty nienawiści smolensko-torunskiej wspierani przez PZPR-pis.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny buc oczerniał księdza

Wy platfusy to tam mordy w kubeł, bo u was też nie brakuje pedofilów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny buc oczerniał księdza

Tylko kościół ukrywał swoje szkaradztwa przez wieki całe, chronił, tuszował, ukrywał pedofili w sutannach przed wymiarem sprawiedliwości. Tylko księża uzurpują sobie prawo do wyroczni etyczno-moralnych i przewodników ku zbawieniu, itp., itd.,... Zatem inna jest jakość i sPOłeczny problem z pedofilią kościelną niż z cywilną.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny buc oczerniał księdza

Cytat:

\"Przez wieki\"

Ty Paplak pizdnij się łeb, udajesz tu wielce mądrego a pi#rdolisz jak potłuczony. Sam termin powstał w XIX wieku a ścigany urzędowo jest od niedawna. Tą pedofilię pewnie też można podzielić na kilka kategorii, czym innym jest gwałt na jakimś małym dziecku a czym innym dobrowolny stosunek z 14,15,16 latką/kiem. A już ukazywanie pedofilii jako istniejącej tylko w KK to już całkowita manipulacja. Masz sie dokształć i porozmawiamy

https://wpolityce.pl/polityka/446259-walka-z-pedofilia-najpierw-namierzcie-istote-problemu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny buc oczerniał księdza

Problem ukazywania pedofilii jako występującej tylko w kościele nie istnieje. Ci, którzy chcą umniejszyć szkaradztwo kościelne chwytają się jak pijany płotu cywilnych nadużyć. Gdyby kościół jako instytucja zachowywał się przyzwoicie, tzn. nie tuszował, ukrywał, olewał ofiary nie rekompensując krzywdy, dziś nie byłoby z tym takiej afery. Pedofilia kościelna tym różni się od cywilnej, że kościół mamił dotąd ludzi mitem o swej świętości, pełnieniu boskiej, zbawiennej misji będąc od środka zepsutym, przeżartym złem, ciężkimi śmiertelnymi grzechami. Właśnie ta obłuda i zakłamanie, które trwało wieki całe odarło kościół ze świętości, sacrum okazało się być profanum...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny buc oczerniał księdza

Powtarzam ci poraz kolejny, wszelkie zażalenia kieruj do policji. To ona jest od ścigania, karania. Jeżeli były jakieś tuszowanie czy ukrywanie to wina leży po stronie policji. Co więcej takie rzeczy nie byłyby możliwe bez aktywnego udziału polityków w procederze tuszowania a ki ch#j rządził ostatnie 25 lat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny buc oczerniał księdza

Czy ty jesteś niedorozwinięty.?! przecież problem z plagą pedofilii kościelnej i jej ukrywaniem dotyczy kościoła wszędzie tam, gdzie on istnieje, czyli na całym świecie...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny buc oczerniał księdza

Przecież ci pisałem, że problem pedofilii nie dotyczy tylko kościoła. Jest wszędzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny buc oczerniał księdza

Trochę prawdy ...........

Komentarz z netu:

Mam 70 lat. Poznałem pewnie setki księży, powiedzmy, że stu. Żaden z nich nie był/jest pedofilem.
Wśród zwykłych ludzi poznałem parę tysięcy ludzi.
Nie znam nikogo, kto był ofiarą księdza pedofila.
Nie znam nikogo, kto zna ofiarę księdza pedofila.
Nie znam nikogo, kto zna kogokolwiek, kto zna ofiarę księdza pedofila.
Nie znam nikogo, kto zna kogokolwiek, kto zna kogokolwiek, kto zna ofiarę księdza pedofila.

W sumie, przez całe moje życie nigdy nie słyszałem o kimkolwiek, kto byłby ofiarą księdza pedofila. Zaznaczam, nie słyszałem, bo wiedziałem o nich wyłącznie z mediów, głównie tych antyklerykalnych i antykatolickich.

Pewnie gdzieś tam był ksiądz pedofil, który skrzywdził dziecko, choć ja go nigdy nie poznałem i nie znam nikogo, kto by go znał, albo który by znał kogoś, kto go znał. Skoro był, to zapewne zasadne jest przeprowadzenie rachunku statystycznego.

W moim przypadku, zakładając, że każdy o kim napomykam zna stu księży, byłoby to 100x100x100 księży, którzy nie są pedofilami. Wynika z tego, że księży pedofilii jest w Polsce mniej niż jeden na milion księży, czyli być może dwóch lub trzech, biorąc pod uwagę błąd statystyczny ....



---------------------------------------------

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny buc oczerniał księdza

...ale tylko kościół miał być święty, jedynie prawdziwy, Jezusowy..., tylko ta Maryja dlaczego wciąż dziewica?, może dlatego, że w dzieciństwie też była molestowana...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny buc oczerniał księdza

Opluwaczu byś się zajął pedofilią wśród twoich ziomków, np pierwszy lepszy z googla.
https://www.dailymail.co.uk/news/article-11829217/Orthodox-rabbi-shot-fame-adopting-nine-sons-charged-child-sex-abuse.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny buc oczerniał księdza

Owi twoi ziomkowie (bo nie moi) nie mają w POlsce kościoła, który działa na mój koszt i POprzez usłużne władze państwowe nie wpływa na moje życie osobiste. Zatem tylko kościół Rzymsko-pedofilski odgrywa znaczącą rolę publiczną w POlsce, a jego legitymacja etyczno-moralna jest przekreślona aferami pedofilskimi na miarę zbrodni p/ko ludzkości. Dlatego jest w moim interesie wprowadzenie go na właściwe miejsce, czyli samofinansowanie, POzbawienie roli przewodniej i jedynie słusznej siły przewodniej Narodu, uprzywilejowanej POzycji w przestrzeni publiczno-urzędowej, oraz POddanie się normalnej konkurencji światoPOglądowej, czyli eliminacja elementów przymusu katolickiego.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny buc oczerniał księdza




Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego rządzą nami mandaryni NWO!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny buc oczerniał księdza

Najwięcej do powiedzenia w temacie “pedofilii w kościele”
mają ideolodzy/propagatorzy LPG+53 pci (bo nie płci - przecież)
Po co? Aby mieć jak najwięcej głupawych chłopców i dziewcząt


Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego rządzą nami mandaryni NWO!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny buc oczerniał księdza

Pedofilia kościelna ma szczególną wymowę, albowiem ksiądz ciężko grzeszący to tak jakby POlicjant uprawiał przestępczy proceder. POza tym do niedawna praktyka była taka, że cywilny pedofil zazwyczaj od razu kończył w areszcie, natomiast takiego księdza Loranca kardynał Wojtyła odesłał do rodzinnego domu na przeczekanie.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny buc oczerniał księdza

“Pedofilia kościelna” - to termin który używają
ideolodzy i propagatorzy LPG+53 (pci - bo nie płci)
aby maksymalnie zaszkodzić katolikom. I w rezultacie
prowadzić seksualizację naszych dzieci od przedszkola do...
Fakty są takie -








Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego rządzą nami mandaryni NWO!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny buc oczerniał księdza

Ujawnianie mega skandalu w POstaci kościelnej pedofilii na całym świecie ma ogromne, przełomowe znaczenie. Oto bowiem ujawniła się fałszywość mitu o świętości kościoła, a kler utracił nie tylko moralno-etyczne prawo do dyktowania zasad, ale też autorytet odbierający im legitymację do wyPOwiadania się w imieniu boga.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny buc oczerniał księdza


Trochę prawdy ...........

Komentarz z netu:

Mam 70 lat. Poznałem pewnie setki księży, powiedzmy, że stu. Żaden z nich nie był/jest pedofilem.
Wśród zwykłych ludzi poznałem parę tysięcy ludzi.
Nie znam nikogo, kto był ofiarą księdza pedofila.
Nie znam nikogo, kto zna ofiarę księdza pedofila.
Nie znam nikogo, kto zna kogokolwiek, kto zna ofiarę księdza pedofila.
Nie znam nikogo, kto zna kogokolwiek, kto zna kogokolwiek, kto zna ofiarę księdza pedofila.

W sumie, przez całe moje życie nigdy nie słyszałem o kimkolwiek, kto byłby ofiarą księdza pedofila. Zaznaczam, nie słyszałem, bo wiedziałem o nich wyłącznie z mediów, głównie tych antyklerykalnych i antykatolickich.

Pewnie gdzieś tam był ksiądz pedofil, który skrzywdził dziecko, choć ja go nigdy nie poznałem i nie znam nikogo, kto by go znał, albo który by znał kogoś, kto go znał. Skoro był, to zapewne zasadne jest przeprowadzenie rachunku statystycznego.

W moim przypadku, zakładając, że każdy o kim napomykam zna stu księży, byłoby to 100x100x100 księży, którzy nie są pedofilami. Wynika z tego, że księży pedofilii jest w Polsce mniej niż jeden na milion księży, czyli być może dwóch lub trzech, biorąc pod uwagę błąd statystyczny ....


---------------------------------------------

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny buc oczerniał księdza

Zbudował Licheń i molestował dzieci. Księża marianie zasłonili pomnik ks. Makulskiego z papieżem






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny buc oczerniał księdza

“Pedofilia kościelna” - to termin który używają
ideolodzy i propagatorzy LPG+53 (pci - bo nie płci).
Chcą maksymalnie zaszkodzić katolikom. I w rezultacie
prowadzić seksualizację naszych dzieci od przedszkola do...

wykorzystania na różne sposoby. W tym do homoSodomii


Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego rządzą nami mandaryni NWO!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny buc oczerniał księdza

DvPOkrato:

Ten przykład budowniczego Lichenia dobitnie POkazuje różnicę POmiędzy pedofilią cywilną, a kościelną, bo tu nie chodzi o jakiegoś wiejskiego wikarego macającego incydentalnie dziewczynki na lekcjach religii tylko o ikonę kościoła wspartą wizerunkiem papieża okrzykniętego gorączkowo i naprędce świętym...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny buc oczerniał księdza

Podobno Tusk krył pedofilów w KK, bo ich nie wsadzał do więzienia tylko przenosił do innych parafii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny buc oczerniał księdza

Dziwne są te skołatane rozumki kato- miernot, aborcja -NIE ale pedofilia - TAK

Bronić obrońcę zdemoralizowanych dewiantów, nie ważne są wymazane dzieci grunt dobre samopoczucie macantów i gwałcicieli w sutannach i święty patron ich z Wadowic



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny buc oczerniał księdza

Kolejne pokolenie Polaków Niezłomnych
musi bić się z potomkami UB-ków.

Oto skutki braku dekomunizacji
w sądach mediach urzędach
i szkołach i we WSI




Stefan kardynał Wyszyński: ,,Jeśli przyjdą zniszczyć ten Naród,
zaczną od Kościoła gdyż Kościół jest siłą tego Narodu”.



Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego rządzą nami mandaryni NWO!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org