sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KPO - Nowy rozbiór czy okupacja?

ZIEMKIEWICZ: KPO to nie szansa, to KLĘSKA!

www.youtube.com/watch?v=HHJ6y_PwBYo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KPO - Nowy rozbiór czy okupacja?

Rafał Ziemkiewicz - Sytuacja Targowicy i obecnej opozycji lewicowo-liberalnej jest niemalże bliźniacza.
Tyle że caryca w odmiennym kierunku geograficznym, natomiast obserwujemy dokładnie ten sam mechanizm działania

https://www.youtube.com/watch?v=HHJ6y_PwBYo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KPO - Nowy rozbiór czy okupacja?

Towarzyszko dvpokrato, ja wiem, że twoim największym marzeniem jest Polska w ramach Federacji Rosyjskiej. Tam miałabyś wolność i swobodę pracy w kolchozie. Ale jak nie masz na bilet do swojej ojczyzny to ci kupię. A i weź tego ynteligentnego Ziemkiewicza ze sobą.
I napisz kto cię splodzil. Pomszcze cię.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KPO - Nowy rozbiór czy okupacja?

@ziomex - zmień lekarza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KPO - Nowy rozbiór czy okupacja?

No ja zmienię lekarza, a to pomoże ba twoja PiSdzice. Piervdolisz towarzyszko dvpokrato jak Janusz Kowalski po pół litrze. Zdrowo ktoś Ci jevnal w ren kacapski łeb? Ty taki debil z urodzenia, czy bierzesz korepetycje?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KPO - Nowy rozbiór czy okupacja?

ziucie lekarz nie pomoże za duża degeneracja łba w którym jak mawia Justyśka Walker dwie szare komórki prowadzą wojnę na śmierć i życie o trzecie miejsce ...
Niestety Deo Masz rację z tym ,że jest dużo gorzej niż Nam się wszystkim zdaje ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KPO - Nowy rozbiór czy okupacja?

Niestety, poyebańce były i pozostają,
poyebanym nieszczęściem tego nieszczęśliwego kraju.

O ich wrodzonym lub nabytym debilizmie,
nawet wspominać nie warto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KPO - Nowy rozbiór czy okupacja?

Autor: c2h5oh (---.centertel.pl)Data: 24-01-23 18:38

ziucie lekarz nie pomoże za duża degeneracja łba w którym jak mawia Justyśka Walker dwie szare komórki prowadzą wojnę na śmierć i życie o trzecie miejsce ...
Niestety Deo Masz rację z tym ,że jest dużo gorzej niż Nam się wszystkim zdaje ...

I szpicel Wąsika się odezwała. Jak tam pisanie donosów na rodzinę i sąsiadów ?

Napiszcie mi czopy PiSdowskie i ty towarzyszko dvpokrato. Ile wam płaci wasz boh i car Putin za promocję moskiewskiej propagandy?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KPO - Nowy rozbiór czy okupacja?

O absurdalności kretyńskich wyPOwiedzi kierowanych p/ko KPO świadczy fakt, że stalinowcy w POdobny sPOsób ziobrzydzali słynny plan Marshalla, który również był programem odbudowy dla Europy.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KPO - Nowy rozbiór czy okupacja?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KPO - Nowy rozbiór czy okupacja?

Towarzyszko dvpokrato, to ciebie tak szkola na kursach w Moskwie? Ile ci Putin płaci od postu.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org