sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bóg stworzył człowieka na swój obraz i POdobieństwo

Tragedia w Inowrocławiu. Ojciec zabił swoją 10-letnią córkę

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóg stworzył człowieka na swój obraz i POdobieństwo

On taki podobny, jak i ty.
Za to ten poniżej, to już faktyczne podobieństwo:
- do popierd*lonego bambusa:
cytat:
\"Dwie broczące krwią, pocięte nożem nastolatki leżały w poniedziałek rano na ulicy w Illekirchbergu na zachodzie Niemiec. Świadkowie wezwali pomoc, jednak 14-latka zmarła, a 13-latka jest ciężko ranna w szpitalu. Po błyskawicznej akcji policji z Ulm zatrzymano podejrzanego 27-letniego mężczyznę z Erytrei, który mieszkał w domu dla azylantów. Nie są znane motywy, trwa śledztwo.\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóg stworzył człowieka na swój obraz i POdobieństwo

@paplik - i ty i Judasz też zostaliście stworzeni przez Boga.
I obaj służycie za wzór którego należy unikać.
Św. Piotr też zdradził Chrystusa
ale się nawrócił.

Ty @paplik masz jeszcze szansę. Na nawrócenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóg stworzył człowieka na swój obraz i POdobieństwo

To o to chodzi?

Nadia K. skatowana na śmierć przez ojczyma. Dożywocie dla Abdula Wahaba

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-01-20/irlandia-polnocna-ojczym-skatowal-5-letnia-nadie-na-smierc-jej-matka-miala-polskie-pochodzenie/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóg stworzył człowieka na swój obraz i POdobieństwo

Bozia to jednak chvjowy wzór i podobieństwo…. kumuluje w sobie wszystko…. A jak coś jest do wszystkiego, to znaczy że tak naprawdę do niczego… Przykład? Proszę bardzo, taki kali, ciemna PiSda, arcykurwa, udaje że wszystko wie, a tak naprawdę w dvpie był, gowno widział… no teraz został mu tylko węch bo i ze słuchem lipa…,





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóg stworzył człowieka na swój obraz i POdobieństwo

bekniesz ty za te szyderstwa, ,,cfaniaku,,

Najświętsze Serce Jezusa ulituj się nad nim bo nie wie co czyni

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóg stworzył człowieka na swój obraz i POdobieństwo

Mam pytanie do admina tego forum.Kiedy w końcu przejrzy przejrzysz na oczy?Chyba czas skończyć z tym co wypisuje sie tutaj.Uważam że to forum powinno być zamknięte.Na nic wasze literackie teksty.Razem tworzycie jedno wielkie szambo.Razem bierzecie udział w sianiu nienawiści.Potrzebny psychiatra,a jak nie to powinien wami zająć się prokurator

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóg stworzył człowieka na swój obraz i POdobieństwo

PÓki co, to za mój wPiS, czyli POst założycielski, POdpadam wyłącznie POd prokuratora kościelnego, czyli inkwizycję, ale ta już dawno nie działa...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bóg stworzył człowieka na swój obraz i POdobieństwo

Panie bez domu, nie takie cfaniaki mnie straszyli…. anioł stróż ma mnie w opiece…. a bozia was ma w dvpie.





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org