poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ławki patriotyczne za 100 tys. zł/każda znikają z polskich miast.

nie dość, że brzydka jesteś, to jeszcze ... dobra, nie ważne.

moją największą pasją jest chodzenie po okolicznych polach i nie tylko pod Łomżą.

znam tylu ludzi ze wsi, że nie jednemu/ej z z Was do głowy by nawet nie przyszło.
ile piwa z okolicznymi rolnikami "wypiłam", to nie jedno z Was, by się w nim utopiło!
ale beszczelną być muszę w tej chwili!
to nie Oni, ciężko pracujący na roli się tu "burzą", tylko Wy, ich dzieci, którzy pieniądze na zachcianki swoje, przez Nich ciężko zapracowane, na bzdety wydajecie, strasznie urażeni się tu czujecie!

i Was w "głębokim" poważaniu posiadam...
a prawdziwych rolników, szanowałam, szanuję i szanowała będę!
i Ich ciężką pracę!

z poważaniem, Pepe-szaa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ławki patriotyczne za 100 tys. zł/każda znikają z polskich miast.

No faktycznie to się narobiło. Pewnie nauczyciel nie może nawet wolnego wziąć. berni czytając twój post to zdaje mnie się, że ty jesteś idiotą. Jak tak wyglądają twoje istotne sprawy to współczuję tobie i twojej rodzinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ławki patriotyczne za 100 tys. zł/każda znikają z polskich miast.

grzesiek dawaj n astępne kawałki bo ten poczatek jest bardzo ciekawy

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ławki patriotyczne za 100 tys. zł/każda znikają z polskich miast.

ja nie przerejstruje samochodu na BLM bo to tgeraz obciach - będą mnie paluchami na mieście pokazywać

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ławki patriotyczne za 100 tys. zł/każda znikają z polskich miast.

brzydalu, a czy Ty dobrze przeczytałaś, ze tylko ja i blm-y?

za mało Rodzice prosiaczków sprzedali, żebyś potrafiła ze zrozumieniem przeczytać?

to Ty się ogarnij i nie czepiaj się jak pijany tramwaju (to takie coś, co bez "qni" w mieście Łodzi chodzi).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ławki patriotyczne za 100 tys. zł/każda znikają z polskich miast.

Jaka ciężka praca???
Chłop śpi, chla, a mu rośnie :)))
A nawet nic nie robi i dostanie pieniadze.
Kto z was dostanie pieniądze za nic, za to, że ma cos swojego ?????
A spróbujcie miec te cos swojego za co Unia wam zapłaci. Próbowaliście ?

W tych biedronkach wystarczy popatrzeć na te mordki , na te spojrzenia teskniące za rozumem. To jest prawda.
A najbardziej irytuje sposób parkowania , na wsi jest duzo miejsca wiec nie przywiazuja wagi do tego.
Wiocha, to wiocha i nie wciskajcie kitu.
Jasne, ze duzo osób zamieszkało pod Łomżą i ma nr rej. BLM, ale nie o nich mowa .
Mowa o tych 100% orginałach :)))

Pepe- sza niby taka oblatana jesteś, a nie wykumałaś , ze oni sa teraz zagubieni, latają jak ze sraczką i sprawdzaja ceny , bo przecież na "chłopski rozum" muszą wybrac gdzie najlepiej "kupać"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ławki patriotyczne za 100 tys. zł/każda znikają z polskich miast.

Tyyy :):)
Może tak byc i to u wielu :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ławki patriotyczne za 100 tys. zł/każda znikają z polskich miast.

ooo. Coś może być w tym. Widziałem młode Panny leżące na korytarzu. Nie wiem może to doszłe lub niedoszłe galerianki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ławki patriotyczne za 100 tys. zł/każda znikają z polskich miast.

A tak się cieszyła gejzeta:

\"Pierwsze kieleckie tęczowe ławeczki już zamontowane\"

Jednak radość Czerskiej była krótka:
cytat:
\"Tęczowe ławki w Kielcach. Zostały zniszczone po kilku godzinach
21.12.2020, 20:44

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-12-21/teczowe-lawki-w-kielcach-zostaly-zniszczone-po-kilku-godzinach\"


I wiadomo, to żadne marnotrastwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org