piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MPEC kupił ciepłownię w Czerwonym Borze.

wielkie atrakcje he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC kupił ciepłownię w Czerwonym Borze.

Dran

To już Twoja druga kawa? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC kupił ciepłownię w Czerwonym Borze.

a o której Jula będzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC kupił ciepłownię w Czerwonym Borze.

Byłam dziś w Wenedzie i na prawdę nie wiem o co tyle krzyku Galeria jak Galeria. Nie jest to Arkadia czy Galeria Mokotów ale jak na nasze warunki myślę ze jest ok. Nikt się chyba nie spodziewał sklepów typu Gap, Tommy czy Armani. Nie oszukujmy się mało kogo w Łomzy stać na takie ciuchy. Tłum ludzi nie pozwalał wszystkiego obejrzeć ale nie ma tragedi. Wszystko co jest potrzebne to jest , brakuje na pewno kina i mi osobiście H&M ale po co narzekać. Ja jestem nastawiona optymistycznie i na pewno wybiorę się na zakupy jak minie ten szał zwiedzających. Znam ludzi którzy już 5-ty raz są w Galerii - no cóż miejsce do polansowania dobre jak każde inne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC kupił ciepłownię w Czerwonym Borze.

Po pierwsze zlikwidowali zlewnie mleka,to jest duża strata dla rolników którzy mają mało pól,każdy chował po kilka krów i oddawali mleko a teraz co.Unijny zakaz oddawania mleka w bańkach.Zawsze kilka złotych było co miesiąc.
A miastowi to nie wiem czy patrzą z pogardą bo większość miastowych ucieka na wieś bo mają kasę i działki i powinni wiedzieć jakie warunki mają rolnicy.Tylko mają dobrze ci rolnicy co są na WACIE i są nastawieni na produkcje np:mleko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC kupił ciepłownię w Czerwonym Borze.

zgadłaś teraz będę chodził tam jeszcze częściej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC kupił ciepłownię w Czerwonym Borze.

brawo młody !!
Twoja obywatelska postawa, jest dla mnie wzorem do naśladowania:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC kupił ciepłownię w Czerwonym Borze.

nareszcie zdrowe podejście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org