sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szczepionka w tabletce

Najlepiej zorganizuj u siebie w domu :)

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczepionka w tabletce

Widzę, że jesteś naprawdę krejzi, szukasz namiaru więc ci go dałam , nie wiem o jakiej podpuszce mówisz, chyba nie ma co idiotom pomagać bo sami nie wiedzą o co im chodzi.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczepionka w tabletce

moim zdaniem kto tam wynajmie lokal to porazka na calego,jest duzo wolnych lokali w Venedzie a chetnych brak,tam to dopiero tragedia bedzie jesli ktos podpisze umowe z nimi na lokal 5 lat bez prawa wypowiedzenia i do tego 140zl m2 to jest podpisanie na siebie wyroku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczepionka w tabletce

a nie pomyslalas ze inwestor w fazie projektowania nie mogl wiedziec jakie sklepy i jakie metraze beda potrzebne? to sa tylko przypuszczenia... moze teraz zwyczajnie ktoras z firm wynajmujacych scalila sobie boksy aby sie zmiescic...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczepionka w tabletce

W białostockim gigancie koszt prywatnej tomografii wynosi ok. 260-280 zł. Badanie można wykonać już w dniu rejestracji (jeżeli będziesz na czczo), bądź w ciągu 2 najbliższych dni.
Nowy sprzęt i możliwość wykonania tego badania ma również szpital w Choroszczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczepionka w tabletce

Wybacz kolego ale nie znam Andrzejka z zespołu "Damis"...
Jest Waldek, Piotrek,Mariusz i Adam ... skąd ci sie wziął Andrzejek nie wiem .
Proszę więcej nie pisz głupot ok? znam ich osobiście i ten skład jest juz od dawna ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org